10:2
    Jakub KOLÍSKO
    (Šimek)

Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:2
branky: 2. Ondřej Němeček, 21. Matěj Havlas, 23. Jonáš Kreysa, 26. David Šimek, 38. Vojtěch Kún, 40. David Šimek, 42. Martin Šindelář, 46. Vojtěch Kún, 47. Matěj Havlas, 54. Jakub Kolísko - 32. Ivan Pergler, 51. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 480; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Aleš Křepelka 34, Roberts Blumbergs 3; po třetinách: 1:0, 5:1, 4:1
60:02 Tatran tedy přidává i druhý čtvrtfinálový bod v domácím prostředí. Série se příští týden přesouvá do Riegerových sadů, kam samozřejmě můžete dorazit a podpořit hráče. Za pořadatelský tým děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 47 - SKV 16
60:00 Střely ve 3. části: 20:6
59:59 A máme tu konec zápasu, který dnes Tatran poměrně přesvědčivě ovládl 10:2.
59:18 Hanák provětral míček ke stěně haly.
58:30 Blumbergs zabetonovává bližší tyčku a vytěsňuje míček.
56:11 Čuda dostal nějaký zásah směrem k hlavě.
53:51 GÓL Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #23 David Šimek (10:2)
53:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Roberts Blumbergs družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
53:51 Kolísko přispěje do kasičky Tatranu za desátý gól zápasu. Také tímto vyhání Křepelku z branky a my můžeme do závěrečných minut přivítat Blumbergse.
53:09 Kolísko s tečí gólmana do autu.
52:58 Procházka přizvedl střelu až příliš.
51:11 Jiří Procházka viděl volné místo u Jurcovy bližší tyčky, ale gólman Tatranu se stihl dopřesunout a díru zalepit.
50:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #37 Štěpán Švejda (9:2)
50:38 Gregor snižuje na 2:9.
49:45 Klápa se nejprve vymotal přes obranu Tatranu a následně zakončil do Jurca.
48:00 Hala dnes praská pod náporem 480 skvěle fandících diváků. Moc děkujeme za podporu!
47:05 Šindelář s podporou zdravotníků a za potlesku diváků odkulhává z plochy s ovázaným kotníkem, a další góly tak dnes již nepřidá.
46:07 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:07 GÓL Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (9:1)
46:07 Havlas si vychutnal prázdnou branku po krosovce a donutil Vinohrady vybrat timeout.
45:51 GÓL Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #5 Adam Tlapák (8:1)
45:51 Kún má nakročeno k hattricku.
44:16 Hosté oslabení přestáli.
44:05 Hosté sportovně vrátili míček Tatranu.
44:03 Šindelář netrefil prudkou příhrávku a ještě skončil s bolestivou grimasou na zemi. Zřejmě kotník.
43:31 Meliš rozezvonil Křepelkovu helmu.
43:08 Na straně SKV zvoní tyčka.
42:48 Beneš ze strany trefil nohy na boku vyskakujícího Křepelky.
42:16 Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
42:16 Plíhal nabrousil lokty a za hrubost odsedí dvě minuty.
41:36 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #35 Marek Beneš (7:1)
41:36 Šindelář přidává sedmou branku Tatranu.
41:23 Zblokovanou střelu Gregora chytá Jurco.
40:40 Beneš trefil rozkrok Křepelky, Havlas ho z dorážky ještě trochu protáhl.
40:01 Poslední buly regulérní hrací doby pro Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:59 S koncem třetiny Jurco držel pozornost, ale zasahovat nemusel.
39:34 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #25 Pavel Sládeček (6:1)
39:34 Sládeček po brejku vyzval Šimka, který se osamocen řítil proti Křepelkovi a "nájezd" proměnil. Zapisujeme tak 6:1 pro domácí.
39:09 Beneš oběhl branku, ale nedokázal zakončit.
37:10 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #22 Tomáš Jurco (5:1)
37:10 Jurco výhozem vybídl Kúna, který se nemýlil!
36:42 Šindelářova střela se otřela o roh branky.
35:53 Domácí jsou v plném počtu.
35:43 Němeček vyvezl míček a ušetřil tím cenný čas v oslabení.
35:19 Stuchlík netrefil volný prostor branky.
34:23 Stuchílk po souboji s Benešem skončil za mantinelem.
33:53 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
33:53 Opět krátké odložené vyloučení, Kún sekal.
33:28 Klápa o pár čísel netrefil vzdálenější tyčku branky Jurca.
31:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (4:1)
31:32 I Vinohrady využívají svou přesilovku, trefuje se Pergler a umazává nulu ve skóre. 4:1 z pohledu Tatranu.
31:08 Klápa trefil aut, ale rozhodčí ještě viděli teč.
30:43 Vyloučen hráč #16 Martin Mühlfait družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
30:43 Krátké odložené vyloučení se mění na regulérní, Mühlfait nedovoleně blokoval hůl.
29:51 Jurco dostal naloženo.
29:04 Ke Kolískovi se dostal míček spíše překvapením, a podobně překvapivě s ním naložil minutím branky.
28:16 Standardky dnes Tatranu úplně nesedí.
28:05 Havlas neproměnil tutovku, kdy Křepelka akrobaticky vykopnul obě nohy do vzduchu.
27:35 Stuchlík zakleknul do krosové přihrávky Tatranu.
26:58 Jiří Procházka z prostoru pro buly přestřelil.
26:22 Kreysa trefil míček do Křepelkovy hrudi.
25:23 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:0)
25:23 Šimek dokázal procpat míček kolem hlavy Křepelky, čímž využívá přesilovku.
25:01 Němeček z vrcholu trefil blok.
24:41 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
24:41 Švejda sedí za sekeru.
23:55 Odložené vyloučení, Jurco na střídačce.
22:53 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #66 Vojtěch Kún (3:0)
22:53 Kreysa vymetl pavučiny ve vzdálenějším rohu Křepelkovy branky.
22:41 Kún střelou z půlky přestřelil hřiště.
20:23 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (2:0)
20:23 A hned tu máme bleskový gól z čepele Havlase! 2:0 pro Tatran.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny po menším kolotoči a odrazu míčku ukořistil Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:58 Šindelář posadil Trojáčka na mantinel, ale víc už se nestalo. Tatran vyhrává první třetinu těsným rozdílem 1:0 a my se po přestávce můžeme těšit na další průběh utkání.
19:47 Křepelka zlikvidoval střelu Šindeláře, ale poté zřejmě utržil zásah florbalkou do helmy.
18:22 Vinohrady se snaží srovnat stav dlouhými náhozy, ale míček skončil mimo hřiště.
16:14 Šindelář pravděpodobně s tečí někoho z Vinohrad zamířil do hrudi Křepelky.
15:42 Meliš málem namazal Gärtnerovi, ale stihl si míček stáhnout zpátky na čepel.
15:03 Gärtnerův příklep chytá Jurco a dlouhým výhozem se osvobozuje.
14:26 Křepelka lapá.
13:16 Opět vidíme velmi běhavý florbal na obou stranách.
12:24 Rozhodčí si zavolali clonící hráče před Jurcem kvůli nějakým strkanicím.
11:29 Němečkova střela jen těsně minula branku.
10:14 Kún zabránil dorážce a navíc vybojoval nedovolený zákrok.
09:19 Kolísko trefuje síť za hřištěm.
08:00 Prostrčený míček na Eliáše našel připraveného Křepelku.
06:39 Jurcův daleký výhoz zachytil hráč SKV, ale odskočil mu míček do autu.
06:04 Plíhal orazítkoval tyčku Jurcovy branky.
05:40 Šimek trefil helmu Křepelky.
04:49 Beneš před střídáním stihl vystřelit.
03:47 Horák zakončoval do zdi tatranských obránců.
03:37 Piskáček zkusil střelu ze středu hřiště, míček skončil tečovaný v autu.
02:05 Gärtnerovi proklouzla florbalka při střele, míček tak skončil mimo branku.
01:14 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (1:0)
01:14 V ohlušující atmosféře se prosazuje kapitán Tatranu Němeček. Dnes jsme tedy na gól nemuseli čekat tak dlouho, jako včera. Gólově otevřeno máme už ve druhé minutě.
00:57 Tatran se ujal míčku.
00:01 Úvodní buly v pekle řepské haly vybojovaly Vinohrady.
00:00 "Hvězdné nebe v Řepích" s nástupy máme za sebou, a mně tedy již nezbývá než popřát vám příjemnou zábavu.
00:00 Po 24 hodinách nás čeká další strhující zápas play-off. Včerejší průběh dlouho nenaznačoval dominanci Tatranu, domácí dokonce museli dotahovat a poprvé vedli až díky jedinému gólu ve druhé třetině. Definitivně odskočili a vítězství si pojistili až v poslední třetině. Uvidíme, jak se hráči obou týmů naladili na dnešní utkání a jak trenéři narýsovali strategie. Tatran poženou dopředu diváci posíleni o členy tatranské akademie, kteří mají mezi hráči své patrony. Čeká nás také přestávkový program o ceny.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár momentů odehraje druhé kolo čtvrtfinále Livesport superligy mezi Tatranem Střešovice a TJ Sokol Královské Vinohrady. Zápas si můžete, jako již tradičně, užít buď přímo v hale (se skvělou kulisou v podobě full-house díky PSN Souboji akademií) nebo u online/video přenosu.