4

2

4.

FB Hurrican Karlovy Vary - PSG PANTHERS OTROKOVICE 4:3pn
branky: 11. Matyáš Velc, 23. Matyáš Velc, 35. Matyáš Velc, N Jan Zavadil - 6. Martin Grlický, 45. Tomáš Sovják, 51. Jakub Grich; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 221; zásahy brankářů: Daniel Váradi 17 - Adam Kohút 22; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #21 Tomáš Navrátil a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE hráč #6 Vlastimil Červenka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #23 Jan Zavadil a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE hráč #88 František Vykopal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #15 Matyáš Velc a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE hráč #38 Martin Ležatka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #78 Michal Strachota a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE hráč #23 Filip Hrabal , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 2:0
70:00 Ukončení prodloužení
69:39 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
69:01 Začala poslední minuta prodloužení.
68:00 Hurt pálil, Kohút opět úspěšný.
66:16 Domácí přesilovku nevyužili.
65:19 Klápa střílí vysoko nad.
63:57 Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení
62:42 Nushart na poslední zabránil pravděpodobnému gólu.
61:15 Otrokovice zatím Varům nepůjčily míček.
60:01 Prodloužení začínají na míčku hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:59 Nic zajímavého závěr nepřinesl a uvidíme tak prodloužení.
57:52 Na hřišti je vidět hodně napjatá atmosféra, nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
55:10 Pět minut do konce a skóre je stále vyrovnané.
54:10 Domácí hrají v plném počtu.
53:39 Míček se dostal do domácí branky, bylo to však vysokou holí.
52:10 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
50:53 Grich nenápdnou střelou vyrovnává, karlovarským se teď nevyplatila pasivita.
50:52 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #12 Martin Grlický (3:3)
49:37 Hurt těsné minul pravý růžek branky.
47:28 Váradi předvedl další skvělý zákrok.
44:51 Máme tu drama, Sovják střelou z otočky střílí přesně k tyči.
44:50 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #12 Martin Grlický (3:2)
44:05 Navrátil se teď nechal zavřít před vlastní brankou, nakonec však situaci dokázal vyřešit bez inkasování.
40:48 Svatek teď zvládl dva těžké souboje.
40:01 První buly pro Zapletala.
40:00 Střely ve 2. části: 12:3
39:01 Začala poslední minuta druhé třetiny.
37:35 Ránu Červenky vyráží Váradi maskou.
36:44 Svatek se skvěle vrátil do obrany a sebral míček Grlickému.
34:59 Velc si opět vyjel z rohu před branku a jeho střela propadla Kohútovi za záda.
34:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #55 Tomáš Nushart (3:1)
33:45 Strachota těsně minul.
31:36 Další střela jednoho z otrokovických hráčů teď zamířila až k tabuli za brankou.
30:37 Nehila pálí vysoko nad.
28:44 Torma teď zablokoval Nehilu.
28:16 Parádní rána Vykopala prosvištěla těsně nad břevnem.
26:23 Dva famózní zákroky Kohúta.
24:41 Domácím přesilová hra vůbec nejde a zůstává tak nevyužita.
22:58 Velc si vymíchal Kohúta a backhendem skóruje, domácí si navíc zahrají přesilovou hru za neúspěšnou trenérskou výzvu.
22:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc z trestného střílení (2:1)
22:57 Vyloučen hráč #30 Matyáš Zouhar družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry
22:37 Klápa střílel z první, Kohút vytáhl famózní.
20:40 Strachota jednoruč trefil branku z boku.
20:01 Po boji nakonec urval první buly Zapletal.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:59 Grich v poslední vteřině pálil nebezpečně, jeho střela však šla mimo a první třetina tak končí za remízového stavu.
18:55 Klápa trefil tyč.
18:04 Velc teď dobíhal do obrany a málem si kopl míček do vlastní branky.
17:11 Po domácím zaváhání musel do akce Váradi, nepříjemnou situaci však zvládl.
14:35 Strachota byl teď čistě odzbrojen a u míčku jsou hosté.
12:42 Ani pokus Klápy se teď mezi tři tyče nevešel.
11:49 Střela Grlického těsně minula branku.
11:26 Skvělý zákrok Váradiho.
10:03 Velc se protáhl skrz brankoviště a nedal přesouvajícímu se Kohútovi šanci.
10:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #70 Matěj Svatek (1:1)
07:39 Dva dobré bloky hostí.
07:00 Klápa z dorážky trefil břevno.
05:24 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #12 Martin Grlický, asistoval #24 Peter Nehila (0:1)
05:00 Zatím je to spíše taková vyčkávaná.
03:42 Navrátil hledal na teč Lebedu, ten jeho pokus nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
03:21 Velc po přihrávce Strachoty minul branku.
01:32 Po střele Gricha zapisuje první zákrok Váradi.
00:58 Domácí na míčku a pomalu střídají.
00:01 První buly dnešního zápasu pro hosty.