6:7
    Adam ŠMÍD
    (Pakosta)

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 6:7p
branky: 10. Marek Zapletal, 12. Peter Nehila, 25. Jakub Grich, 29. František Vykopal, 30. Filip Hrabal, 51. Peter Nehila - 14. Martin Zozuĺák, 15. Jan Savický, 52. Lukáš Kučera, 57. Lukáš Kučera, 60. Ivo Teichman, 60. David Žáček, 63. Adam Šmíd; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2 + Vlastimil Červenka OS:4; využití: 2:1; diváků: 304; zásahy brankářů: Adam Kohút 13 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:4, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 1:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:00 Dámy a pánové, dnešní utkání je rozhodnuto gólem Adama Šmída přesně do šibenice. Neskutečné otočení zápasu. Všem fanouškům děkujeme za krásnou atmosféru a přejeme krásnou cestu domů!
62:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #11 Přemek Pakosta (6:7)
62:08 Střelu Ležatky blokuje obrana, v hale je cítit velké napětí fanoušků.
61:01 Otrokovice se přesouvají do útočného pásma, tam jim však akce Nehily nevychází a přichází o míček.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
60:00 Jde se do prodloužení! Hosté neskutečně dokázali ve třetí třetině inkasovat 4 góly, čímž dorovnali skóre.
59:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #15 Martin Zozuĺák (6:6)
59:52 Hosté v neskutečné euforii, osm sekund před koncem vstřelují vyrovnávací gól.
59:47 Timeout SOKOLI Pardubice
59:47 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman bez asistence (6:5)
59:47 Hosté 13 sekund před koncem snižují. Těsně před brankou míček za záda Kohútovi dotlačil Teichman.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Otrokovice se drží zuby nehty.
58:10 Pardubice zkouší štěstí v šesti, zatím ale neúspěšně.
58:01 Velmi dobrá práce domácí obrany. Pardubice zatím i přes nátlak neskórují.
56:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (6:4)
56:06 Hosté svoji přesilovou hru proměňují krásným gólem Lukáše Kučery.
55:20 Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:20 Otrokovice jdou po zbytečném zákroku do oslabení pár minut před koncem. Vydrží domácí nátlak?
54:10 Kohút a obrana domácích zatím úspěšně odolává.
52:01 Pardubice jdou osm minut před koncem do šesti, uvidíme, jestli se jim to vyplatí.
51:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #15 Martin Zozuĺák (6:3)
51:24 Sokoli s odpovědí nečekali dlouho, snižují krásným gólem Kučery.
50:12 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 6:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #7 Tomáš Sovják (6:2)
50:12 Domácí přesilovku velmi rychle využívají, zvládnou brankový náskok Pardubice ještě dotáhnout?
49:48 Vyloučen hráč #84 Marek Ďopan družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
49:48 Po akci před brankou hostujících půjdou Sokoli do oslabení.
49:12 Velká šance Ležatků před brankou, obrana Pardubic byla ale rychlejší.
48:25 Fera hezky zachytává nepovedenou přihrávku hostující obrany, bohužel mu v akci nikdo nepomohl.
47:05 Po nadhozu míčku Sovjáka před bránu se Zapletal netrefuje.
46:26 Dnešní utkání sleduje 304 diváků, děkujeme!
45:57 Krásná přihrávka Savického na Bínu, střela zas tak krásná nebyla.
43:05 Hrabal se snažil před brankou s míčkem něco vymyslet, nakonec jeho střela končí mimo hřiště.
43:02 Musím pochválit fanoušky Pardubic, i přes jejich značně menší počet nemůžeme říct, že by je nebylo slyšet.
41:14 Hra i slovník na střídačkách se přiostřuje, rozhodčí budou jistě mít ještě spoustu práce.
40:34 Střelu Hrabala po rychlé nahrávce Gricha chytá až Denemark. První útok Otrokovic ve třetí třetině nezdařený
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
40:00 Po druhé třetině se Otrokovice dostávají do brankového náskoku. Uvidíme, jestli nám třetí třetina ještě zamíchá s kartami.
39:52 Samostatný nájezd na bránu Medekovi nevyšel.
37:32 Obrovská šance domácího kapitána, ten byl však na středu zblokován Pakostou.
36:05 Otrokovice svoji přesilovku i přes spoustu šancí nevyužívají.
36:03 Pantheři v přesilovce tlačí míček do branky, Sokoli zatím výborně brání.
34:45 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:20 Z velké šance před brankou domácích je nakonec velmi rychlý protiútok, k dalšímu gólu chyběly centimetry.
33:11 Hrabal ve velké šanci, bohužel z toho gól není.
32:20 Zapletal Sovjákovi naservíroval míček jak na zlatém podnosu. I přes to, že měl dost času na rozmyšlení, byl Denemark lepší.
30:52 Rychlé přečíslení Pantherů Ležatka neproměňuje.
30:12 Červenka se po svém trestu znovu vrací do hry.
29:34 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #12 Martin Grlický (5:2)
29:34 A máme tu další gól! Skákající balonek před brankou dokázal do branky protlačit Filip Hrabal. Velká euforie Otrokovic
28:08 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (4:2)
28:08 Nehila nádherně na středu nachází Feru Vykopala, ten se nekompromisně trefuje za záda Denemarka!
27:10 Zapletal se ze středu netrefil, Pardubice na balónku.
27:01 Další krásný zákrok domácího gólmana, Otrokovice rozvážně rozehrávají.
25:21 Sovják crossovkou našel Gricha, který z první přesně palí! Otrokovice jdou do vedení.
24:18 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #7 Tomáš Sovják (3:2)
22:48 Krásná zákrok Adama Kohúta, fanoušci křičí jeho jméno.
22:42 Otrokovice férově odevzdávají míček, děkujeme!
20:04 Úvodní bule druhé třetiny pro Sokoli, ti rychle vymysleli útok, bohužel však neúspěšně.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
20:00 O přestávce se nám o program postarají elévci Otrokovic. Dnes to mají i s rozhodčovským dohledem!
20:00 Po první třetině je skóre vyrovanené, hra zatím nemá jasného favorita, musíme si počkat na další vývin hry.
19:49 Otrokovice střely blokují, hosté se snaží něco vymyslet.
18:12 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest
18:12 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
18:12 Pardubice si ke konci třetiny zahrají přesilovku.
17:52 Nehila leží na zemi, Šmíd to nehezky komentuje a Otrokovice se bouří.
17:49 Zozulák po standartce našel Pakostu, ten však míjí bránu.
16:40 Standartka pro Otrokovice nevyšla, Sokoli na balonku.
14:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #96 Jan Savický, asistoval #21 Ivo Teichman (2:2)
14:24 Netrvá to dlouho a Sokoli vyrovnávají! Po špatné rozehrávce Otrokovic Pardubice slaví.
13:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák z trestného střílení (2:1)
13:52 Po zbytečném faulu Ležatky rozhodčí pískají nájezd!
11:50 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
11:50 A také že netrvá dlouho a Pantheři přesilovku využívají!
10:56 Vyloučen hráč #17 Jiří Kohoutek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zdržování hry
10:56 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
10:56 Otrokovice budou mít přesilovku, a to hned 5 na 3.
10:56 Hala se bouří! Po zákroku Otrokovic budou rozhodčí situaci v předbrankovém prostoru domácích přezkoumávat.
10:46 Pakosta před bránou našel Zozuláka, tomu však balonek z čepele sjel.
09:28 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #97 Jakub Grich (1:0)
09:28 Grich našel před brankou Marka Zapletala, ten s míčkem neměl moc práce a Otrokovice jdou do vedení.
08:30 Adam Kohút teď vytahuje velmi dobrý zákrok, míček končí za bránou.
07:14 Zapletal teď z velice nebezpečné pozice míjí bránu.
06:14 Ležatkovi se snažili v útoku něco vymyslet, je z toho však neúspěšný útok Pardubic.
05:03 Hra se zatím přelívá ze strany na stranu.
04:20 Po špatné rozehrávce Otrokovic se Pardubice přesouvají do útočného pásma.
03:10 Kohút chytá samostatný únik Teichmana do ruky, dlouhým výhozem rozehrává.
02:32 V domácí hale Otrokovic jsou slyšet i fanoušci Sokolů, dnešní utkání bude hlasité.
00:48 První útok Otrokovic zblokován
00:01 Úvodní bule pro Pardubice, první pokus o útok jim však nevyšel.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi, abych vás uvítala u 4. utkání play-down mezi domácími Otrokovicemi a hostujícími Sokoli Pardubice. Po včerejším zápase Pardubice dokázaly skóre stáhnout na 2:1, takže uvidíme, co si pro nás týmy dneska nachystají.