3:6
    Václav VAVRUŠKA
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:6
branky: 5. Miloš Tyl, 9. Michal Klápa, 16. Michal Klápa - 14. Daniel Štěrba, 17. Jan Peška, 28. Jan Peška, 50. Daniel Štěrba, 60. Radek Krajcigr, 60. Václav Vavruška; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 290; zásahy brankářů: Daniel Váradi 12 - Jan Dvořák 15; po třetinách: 3:2, 0:1, 0:3
60:01 Komentáře nejlepších hráčů a trenérů (Mandler, Klápa, Derka, Dvořák) naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=9o6xY1aGpRw
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška bez asistence (3:6)
59:23 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #96 Václav Vavruška (3:5)
57:54 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:07 Parádní zákrok Dvořáka proti Klápovi.
56:22 Po krátkém ošetření hostujícího gólmana budeme pokračovat rozehrávkou Lípy.
55:06 Hosté hrají v plném počtu.
53:06 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
51:11 Dnešní utkání sleduje 290 diváků.
49:17 Štěrba dostal dostatek prostoru na levém křídle a střelou pod břevno posílá Lípu do vedení.
49:16 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (3:4)
47:19 Zatím sledujeme opravdu opatrný začátek třetiny, je vidět, že nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
44:56 Navrátil nedokázal usměrnit pas od Lebedy.
43:44 Tyl našel před brankou Klápu, ten ze vzduchu trefil jen padajícího Dvořáka.
42:02 Dvě minuty oťukávané jsou za námi a šanci jsme neviděli.
40:01 Úvodní buly pro Lípu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
39:59 Závěr již nic dramatického nenabídl a tak půjdeme do třetí třetiny za stavu 3:3.
38:01 Začaly poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:06 Hraje se opravdu ve vysokém tempu, týmy se rvou o každý centimetr hřiště.
35:38 Po chybě v domácí rozehrávce pálil nebezpečně Kopič, branku však minul.
32:36 Trochu se nám na hřišti přiostřuje, oba týmy by si přály nějakou tu přesilovku. Rozhodčí jejich názor nesdílí.
30:03 Slaný zkoušel dlouhým pasem najít Ekla, Nushart byl u míčku dříve.
27:58 Peška zůstal zapomenutý za domácí obranou a po parádní kličce vyrovnává na 3:3.
27:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:3)
25:14 Souboj Ekla s Kalašem dopadl lépe pro karlovarského matadora.
23:08 Tylovi míček utekl a rozehrává tak Krajcigr.
21:49 Klápa se opět vytáčel na střed, míček mu však ujel z hokejky.
20:13 Sledujeme zajímavé taktické šachy, kdy si oba celky navzájem hlídají nasazování elitních formací.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:26 Zahraj teď netrefil prázdnou branku.
16:26 Domácí opět nebyli důslední v rozehrávce a jsou za to potrestáni, TIchý našel volného Pešku, který již neměl problém s překonáním Váradiho.
16:25 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #4 Milan Tichý (3:2)
15:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #55 Tomáš Nushart (3:1)
14:10 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
13:40 Domácí teď byli pod tlakem, dělovku Tichého sice Váradi skvělým zákrokem vykryl, na střelu Štěrby již byl krátký a máme tady snížení.
13:39 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
11:56 Celá domácí pětka si vyměnila míček, zakončující Nushart však mířil vysoko nad.
11:10 Kalaš zablokoval dělovku Tichého.
08:47 Korbel nastřelil míček do brankoviště, kde si ho našel Klápa. Proti karlovarskému kmapitánovi neměl Dvořák šanci se přesunout.
08:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (2:0)
07:55 Krajcigr byl v dobré pozici, míček mu však sjel z hokejky a tak končí za mantinelem.
06:20 Domácí si teď zadělali špatnou rozehrávkou na problémy, naštěstí je díky úspěšným blokům dokázali zažehnat.
04:02 Povedená standartka pro domácí, kdy Klápa posunul míček na Tyla, který otevírá skóre.
04:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #44 Michal Klápa (1:0)
02:42 Peška se snažil dorážet zády k brance, nezamířil však přesně.
01:34 Nushart to zkoušel, Tichý ho však zablokoval.
00:01 První buly zápasu pro Lípu.
00:00 Vítáme Vás u sledování online přenosu ke 4.utkání série play down mezi Karlovými Vary a Českou Lípou. Včerejší zápas opět nabídl parádní bitvu, která nakonec dopadla lépe pro hosty. Těm se díky brance v závěrečné minutě základní hrací doby povedlo zvítězit 4:5 a snížit stav série na 2:1. Zatím tedy v sérii vítězí pouze hostující týmy, uvidíme, zda se to potvrdí i dnes nebo se Varům povede znovu odskočit. Úvodní buly padne v 18 hodin a čekání na něj si můžete zpříjemnit třeba s naším zápasovým programem. Odkaz naleznete zde.