3:6
    Ivo TEICHMAN
    ()

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 3:6
branky: 30. Martin Ležatka, 50. Peter Nehila, 58. Peter Nehila - 1. Adam Šmíd, 4. Lukáš Prix, 15. Martin Zozuĺák, 29. Lukáš Kučera, 41. Lukáš Prix, 60. Ivo Teichman; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 319; zásahy brankářů: Adam Kohút 5 - Matěj Denemark 12; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
60:00 V současné sérii play-down se zatím domácím týmům nedaří připsat si vítězství, Sokoli Pardubice dnes snižují stav série na 1-2. Již zítra se oba týmy představí opět na otrokovické půdě.
59:56 Jen pár vteřin do konce Otrokovice opět čelí početní nevýhodě o dva hráče.
59:55 Vyloučen hráč #22 Marek Zapletal družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
59:31 Po přezkoumání označili rozhodčí branku za platnou a domácí si půjdou odsedět trest za zdržování hry.
59:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman bez asistence (3:6)
59:30 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry
59:30 Pardubicím se podařilo vstřelit gól, Otrokovice si opět berou trenérskou výzvu kvůli hře vysokou holí a situace bude prošetřena na videu.
59:05 Ďopan skočil do další Nehilovy střely.
57:25 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #7 Tomáš Sovják (3:5)
57:25 Ale přece jenom nachází Sovják svého spoluhráče před brankou a Nehila drží naděje domácích snížením na 3:5.
56:26 Sokoli brání velmi pečlivě a nepouštějí domácí ke střele.
55:36 Panteři v závěru zápasu zkouší hru v šesti.
55:35 Uvidíme, co si pro nás připravili svěřenci trenéra Ševčíka během oddechového času.
55:34 Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
55:15 Domácí se snaží o vstřelení branky, ale všechny střelecké pokusy končí v obětavých blocích hostů.
54:16 Prixovi se po přerušení hry podařilo vstřelit míček do brány, rozhodčí důrazným gestem označil k nelibosti pardubického týmu branku za neplatnou.
54:14 Panterům se podařilo přečkat náročné oslabení.
53:34 Šmíd neviděl své spoluhráče, proto sám zkusil vyslat projekti, míček letěl pouze do ochranné sítě.
52:40 Nehila zdolal v běžeckém souboji Prixe, na zdvojení od obránců připraven nebyl.
52:22 Teichman označkoval pravou tyč.
52:13 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi
52:13 Domácím se situace komplikuje, na necelou minutu budou muset čelit oslabení 3na5.
51:41 Kelemen zachraňuje svůj tým od šestého obdrženého gólu.
51:01 Vyloučen hráč #13 David Medek družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
50:54 Panteři se snaží vysoko napadat, z jednoho takového pokusu míří na trestnou lavici Medek.
50:00 Sokoli dělí od prvního vítězství v play-down posledních 10 minut.
49:24 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
49:24 Nehila z velmi nenápadné střely obloučkem snižuje skóre.
47:44 Otrokovice mají k dispozici první přesilovou hru, zatím pomalu kombinují na útočné polovině.
47:21 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
47:16 Dva rukamazapletené hráče musel vysvobodit až rozhodčí.
45:56 Kubíček vyslal skrytou střelu z půlky, Denemark ale v brance dnes kouzlí.
45:35 Šmíd svým baseballovým pokusem netrefuje míček.
45:00 S oběma týmy silně cloumají emoce.
43:56 Zapletal z úniku napálil příklepem Šimákovo stehno.
42:40 Domácí teď svědomitě osobně brání hráče Sokolů.
41:19 Červenka chtěl vystřelit, před ním se ale objevil dvojblok pardubických hráčů.
40:50 Halama zajišťuje míček svému týmu, domácí začínají s rozehrávkou.
40:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #67 Jakub Burian (1:5)
40:07 Pardubice se opět dostaly na začátku třetiny k míčku a předvádějí obdobnou akci jako na začátku zápasu, tenktokrát jim však ke vstřelení gólu stačil poloviční čas.
40:00 Druhá třetina sice končí nerozhodným stavem, více jsme ale opět mohli vidět na straně hostů. Pantery v těžkých chvílích výborně držel gólman Kohút, ale jeho spoluhráči budou muset zpřesnit své šance v útoku, pokud chtějí pomýšlet na obrat tohoto zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:50 Pakosta trefuje dlouhý výhoz Šmída, avšak pouze do Kohútových nohou.
39:10 Nehila vysoko napadá Ďopana.
38:26 Do akce se vydal domácí Červenka, jeho krosovou nahrávku před brankou vypichuje Šimák.
38:08 Naopak na druhé straně po rychlé akci přestřeluje Vykopal.
38:00 Zozulák to zkusil ze střelu, jen těsně míjí Kohútovu branku.
37:00 Pardubice nepouštějí domácí útočníky do středu hřiště, což celý zápas komplikuje Otrokovicím šance na dorovnání.
36:05 Pakosta si v souboji obhodil Kubíčka, následně předvedl otočku před Kohútem, jasný gól ale na poslední chvíli Kohút zachraňuje rukou.
34:30 Hra se rychle přelévá nahoru a dolů, nejprve se Teichman sám vydal dopředu, to mu ovšem překazil Nehila, který trefil blok soupeře, ani v další šanci se nedokázal prosadit Vykopal.
33:55 Nehila z oblouku střílí pouze do výstroje Denemarka.
33:27 Kohút drží svůj tým nad vodou, dvakrát za sebou zlikvidoval gólovou akci.
33:04 Grlický naznačuje Hrabalovi, kam si má naběhnout, situace dobře přečetl obránce hostí a Pardubice se řítí do protiútoku.
32:07 Ležatkovi předvádí další útočnou akci, obránci Pardubic ale byli obezřetní a nepustili je ke střele.
31:37 Burian se obtočil za domácí brankou, na hranici malého brankoviště hledal nahrávkou spoluhráče, bohužel pro něj tam žádný nestál.
30:50 Denemark likviduje dvě rychle posobobějdoucí střely.
29:38 David Ležatka předvedl velký přehled na hřišti, když našel svého bratra Martina, který otevírá skóre na straně domácích.
29:25 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #38 Martin Ležatka, asistoval #39 David Ležatka (1:4)
28:50 Panteři teď nebyli daleko od dalšího vyloučení, další z pardubických hráčů přeletěl mantinel.
28:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (0:4)
28:18 Sokoli si pomalu vytvářeli prostor na útočné polovině a přineslo to své ovoce. Šmíd našel volného Kučeru před brankou, který využívá první dnešní přesilovou hru.
27:40 Nehilovi se podařilo ukořistit míček a vyslat od půlky prudkou střelu, kterou Denemark vyráží helmou.
27:08 Vyloučen hráč #88 František Vykopal družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:08 Šefčík v obdobné situaci jako jeho spoluhráč posílá Šmída přes mantinel, svou razancí si od rozhodčích vysloužil dvouminutový trest.
25:52 Vykopal nedovoleně zastavil Teichmana o mantinel, hosté budou rozehrávat z rohu.
25:05 Teichman uklidňuje situaci a kombinuje se Šimákem v obraně.
24:30 Domácí se snaží být aktivnější než v první třetině, nedaří se jim ale dostat se do předbrankového prostoru.
23:17 Prix sebral Sovjákovi v rozehrávce míček, prodloužil na Šmída, tomu ale míček poskočil a končí za brankou.
22:42 Žáčkovi sjel míček z čepele, čehož se pokusili využít domácí k rychlému protiútoku.
22:06 Šimák si povodil Nehilu v souboji v rohu a vysloužil si obdiv své střídačky.
21:09 Zapletal vyslal Sovjáka do útoku, před brankou už dalšího spoluhráče nenašel.
20:01 I druhou třetinu začne na míčku tým Pardubic.
20:00 První třetina nám přinesla množství šancí na obou stranách, nicméně výrazně úspěšnější byli Sokoli, kteří jdou do druhé třetiny s příjemným třígólovým náskokem. Naopak na domácích se začíná projevovat silná nervozita.
20:00 Střely v 1. části: 2:4
19:58 Dlouhý výhoz Halamy končí v rukou hostujícího brankáře.
19:24 Zozulák vyslal dalekonosnou střelu na, Kohút bez větších potíží chytá.
18:36 Denemark dalším ukázkovým zákrokem stále drží čisté konto.
17:17 Teichman se dostal do potyčky s domácí střídačkou, rozhodčí situaci uklidňují.
14:55 Zozulák nejprve položil Kohúta na zem a následně backhandovou kličkou proměňuje nařizený nájezd.
14:54 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák z trestného střílení (0:3)
14:54 Po přezkoumání situace se verdikt rozhodčích nemění, následovat bude trestné střílení, ke kterému nastoupí Martin Zozulák.
14:54 Rozhodčí budou celou akci na výzvu domácího týmu ještě přezkoumávat.
14:54 Teichman vzal akci na sebe a prodral se od půlky až před domácí branku, kde byl podle verdiktu rozhodčího faulován.
13:22 Kohút skvělým zákrokem podržel svůj tým.
12:31 Hrabal vypíchl Teichmanovi míček, ovšem už se k němu nedostal a Pardubice vyrazili do rychlého brejku končícím faulem na půlce od domácího centra.
11:47 Ležatka kombinuje se svým bratrem za Denemarkovou brankou.
09:55 Otrokovice si teď nepohlídaly střídání, naštěstí pro ně byl rychlý brejk hostů neúspěšný.
09:35 Grlický z otočky trefuje pouze nohu obránce.
07:19 Kelemen ve vyhroceném souboji s Pakostou nabídl hostům rozehrávku z velkého brankoviště.
06:31 Šmíd hledal volného spoluhráče, ale obrana Panthers si jeho spoluhráče pečlivě pokryla.
03:26 První útok Pardubic předvádí nádhernou souhru a navyšují své vedení, Šmíd z obrany našel dlouhou nahrávkou po mantinelu Pakostu a ten naservíroval míček Prixovi do velkého brankoviště, Kohút bez šance.
03:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #11 Přemek Pakosta (0:2)
02:50 Domácí drží míček na své obranné polovině.
02:06 Sovják dlouhým lobem našel Hrabala v rohu, Hrabal následně nabídl míček před branku Grichovi, ten trefuje pouze hruď hostujícího brankáře.
01:20 Šefčík teď vystihl nahrávku od Buriana a poslal Ležatku do protiútoku, ten prudkou přízemní střelou prověřil Denemarka.
00:17 Netrvalo dlouho a hosté otvírají skóre dnešního utkání, Burian našel volného Šmída, který nekompromisně proměňuje.
00:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #67 Jakub Burian (0:1)
00:01 Pardubice se z buly ujímají míčku, Šmíd předvedl první únik.
00:00 Vítám Vás u 3. utkání play-down mezi domácím týmem Panthers Otrokovice a hostujícím týmem Sokoli Pardubice. Minulý víkend se Panterům podařilo připsat si na půdě soupeře 2 cenná vítězství. Tento víkend budou mít tedy možnost sérii před domácím publikem ukončit. Oba týmy se již rozcvičují a za 20 minut může zápas začít, příjemnou zábavu.