• 59 58:49
    1:7
    (Nosková)

MITEL Florbalová akademie MB - Finance Novák FBK Jičín 1:7
branky: 11. Ivana Miklíková - 8. Eva Preisslerová, 23. Michaela Kacelová, 28. Michaela Kacelová, 35. Kristýna Bachmaierová, 49. Petra Nosková, 49. Kristýna Bachmaierová, 59. Zuzana Svobodová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eva Klementová 34 - Alena Vokatá 20; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:16
59:00 Poslední minuta dnešního utkání.
58:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #37 Petra Nosková (1:7)
58:48 Svobodová dostala dlouhý balón před samotnou Klementovou a jen doklepává za její záda.
57:48 Kuchařová nejprve narazila na svoji spoluhráčku a pak se dostala do neúspěšného zakončení.
56:36 Bauerová trefuje tyč.
55:33 Nebezpečný míček na velkém brankovišti před Klementovou zachraňuje hráčka domácích.
54:09 Klementová s Hlušičkovou toto přečíslení úspěšně obstály.
54:05 Hlušičková dává nepřesnou přihrávku a máme tu přečíslení 2na1.
52:09 Domácí tým přežil oslabení a může pokračovat v plném počtu.
51:32 Müllerová střílí do boleslavského bloku.
50:59 Jičín trpělivě čeká na svoji šanci k zakončení.
49:49 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
49:49 Domácí si nepohlídali střídaní a jsou za to potrestáni dvouminutovým trestem.
48:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #86 Michaela Kacelová (1:6)
48:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #37 Petra Nosková, asistoval #46 Zuzana Svobodová (1:5)
48:28 Nosková se Svobodou si daly přečíslení 2na0 a už vypadalo že Klementová tuto situaci zvládne, ale štěstí nebylo na její straně.
46:33 Syslová střílela velice přesně, ale chybělo opravdu málo k trefení brankové konstrukce.
46:06 Rozehrávka pro Boleslav za vlastní brankou
45:18 Nosková šla sama na Klementovou a už to skoro vypadalo na přepsání skóre. Klementová však tento pokus vykopla na břevno branky.
45:01 Egrtové pokus ze středu hřiště přestřeluje bránu.
43:48 Vacardová vybojovala balónek pro Zittovou, která zkusála střelu backhandovým způsobem. Tento pokus však vykopla brankářka Vokatá.
42:06 Šance taky pro domácí, Vokatá na chvilku nevěděla kde jí vypadl balón.
41:17 Taky Müllerová vyzkoušela Klementovou, její pokus však končí v dlaních domácí brankářky.
40:31 A zatím lépe začíná Jičín, Žůrková se dostala do nebezpečné situace.
40:00 Jičín stějně jako včera ve druhé třetině udělal náskok, tentokrát né tak pohodový. Čeká nás třetí třetina, uvidíme který z týmů do toho dá víc.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:49 Pokus Havlíkové končí těsně vedle tyče.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:51 Kosová zpět na hřiští a hned získává rouzehrávky zpoza branky soupeře.
37:51 Minuta přesilové hry pro Jičín pryč a zatím jsem moc zajimavých akcí neviděli.
36:51 Vyloučen hráč #8 Markéta Kosová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:50 Taky Jičín si dnes zahraje přesilovou hru, za nedovolené vrážení si půjde sednou Markéta Kosová.
36:31 Kacelová prověřila Klementovou.
34:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:4)
34:52 Po chybě Zittové se míček dostal přes Preisslerovou až na Bachmaierovou která navyšuje vedení už o 3 branky.
33:36 Kleinová zkoušela výběh na střed hřiště, Seifertová ji to ale nedovolila.
33:09 Nepřesná nahrávka Preisslerová našla jen protihráčku.
30:45 Preisslerová se pokoušela najít Žůrkovou na kraji velkého brankoviště.
27:42 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:3)
27:41 Nahození od Kuchařové si našlo Kacelovou mezi hráčkami domácích a ta doklepává za záda Klementové.
26:37 Boleslav pokračuje v tempu. teď měla šanci na vyrovnání Seifertová, ta ale trefuje jen Vokatou.
25:42 Zittová s Kosovou si teď krásně rozebraly obranu Jičína. Zittová to zkusila od mantinelu ale tento pokus letěl kousek vedle brány.
24:23 Šanci Jičína teď omylem zlikvidoval rozhodčí. Rozehrávat bude Jičín od půlky.
22:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:2
22:39 Jičín si po střele od Kacelové bere zpět vedení.
22:02 Kolomazníková se ocitla úplně sama před Vokatou, skákající mníček se jí nepodařilo trefit.
20:43 Vacardová zkoušela přihrát do předbrankového prostoru, přihrávka byla naslepo a nenašla na druhé straně Zittovou.
20:00 Úvodní bule třetiny pro hostí.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:59 Boleslav ještě chtěla gól do šatny, bohužel do druhé třetiny se půjde za stavu 1:1.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:50 Jičín se dostal do nebezpečné situace, to se ale otočilo v breakovou situaci, kde mohla Lytorová vstřelit vedení.
17:09 Bule v rohu hřiště na straně Jičína.
16:38 Kuchařová střílí mimo brankové zařízení.
16:00 Boleslav nedokázala využít 2 minuty přesilové hry a hostí jsou již opět v plném počtu.
13:42 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
13:41 Uvidíme druhou přesilovou hru pro domácí tým.
12:13 Jičín teď překombinoval situaci 3na2 a z této akce nic nebude.
10:42 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:1)
10:41 Miklíková se ocitla před hustým blokem hostí, to ji však nezabránilo vstřelit gól z otočky a srovnat na 1:1.
09:35 Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
09:34 Uvidíme první přesilovou hru v tomto utkání.
09:26 Miklíková se pokusila najít Zápotockou v předbrankovým prostoru, ta ale měla těžkou pozici a o míček přišla.
07:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #86 Michaela Kacelová (0:1)
07:29 Praisllerová se dokázala dostat od mantinelu na střed a s dorážkou dát první gól v tomto utkání.
06:38 Klementová byla prověřená tvrdou střelou do masky.
05:25 Kacelová měla možnost střílet z volného středu, než se ale na něco zmohla, byla zabřená domácími hráčky.
03:42 Klementová zvolila dlouhý nához na Lytorovou, ta však nedokázala udržet míček na svojí straně.
03:05 Boleslav zvolila aktivní napadání soupeře.
02:18 Žůrková střílí po seběhu od půlky, míček kousek minul bránu.
00:24 Vacardová mohla mít první šanci v úvodu utkání, tuto možnost ale nevyužívá.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního 4. kola play-down extraligy žen. Proti sobě nastoupí tým hostí Finance Novák FBK Jičín a domácí MITEL Florbalová akademie MB.