(Nováková)
57
  • 57 56:14

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 5:9
branky: 10. Jana Pavlicová, 37. Monika Zikmundová, 49. Anna Staňková, 52. Anna Staňková, 54. Julie Faťunová - 2. Julia Opic, 13. Markéta Valešová, 25. Monika Žapková, 28. Karolína Nováková, 33. Marcela Urbanová, 36. Markéta Žbánková, 42. Karolína Nováková, 52. Karolína Nováková, 55. Julia Opic; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3 + Lucie Šindelářová OS:3; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 19 - Adéla Malkusová 14; po třetinách: 1:2, 1:4, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:14 Staňková by si teď připsala hattrick, ale rozhodčí gol neuznává.
56:14 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #17 Anna Staňková.
56:14 Pavlicová dostala krásnou krosovou nahrávku od Křemeňákové.
54:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:9
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #74 Karolína Nováková (5:9)
53:40 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Julie Faťunová bez asistence (5:8)
53:40 Faťunová si ukázkově obhodila hostující golmanku.
51:40 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #23 Petra Budská (4:8)
51:40 Staňková si připisuje druhý gól.
51:24 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #54 Monika Žapková (3:8)
50:36 Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
48:22 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #33 Veronika Raková (3:7)
48:01 Budská se dostává do opakovaného zakončení. Proměnit jej v gol se jí ale nedaří.
46:21 Liberec hraje v pěti.
46:05 Staňkové teď opravdu chyběly milimetry.
44:48 Panterky si v přesilovce poměrně točí Liberec, ale jakmile dojde na ztrátu, nedokáží si balónek vybojovat nazpět.
44:21 Vyloučen hráč #5 Anu-Ujin Sugardorj družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
43:21 Pavlicová trefuje ze vzduchu pouze masku brankářky.
42:41 Zikmundová předvádí krásný blok.
42:21 Hromková z rozehrávky stříli zpoza těla.
41:34 Oba týmy už hrají v pěti.
41:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:7
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
38:35 Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha - osobní trest
38:35 Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
38:35 Vyloučen hráč #77 Julia Opic družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:35 Ráda bych vám popsala, co se teď na hřišti stalo, ale sama nechápu.
37:55 Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
37:55 Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
36:03 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Monika Zikmundová bez asistence (2:6)
36:03 Zikmundová z rozehrávky od půlící čáry dává skákavým balónem gól.
35:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (1:6)
35:15 Panterky se snaží střílet úplně z každé šance.
35:12 Liberec je dnes všude první.
34:10 Tázlerová v dobrém úniku prochází po mantinelu a dostává se až do střely.
32:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Marcela Urbanová, asistoval #88 Karolína Vlachová (1:5)
31:31 Žbáňková dobře prochází přes dvě hráčky, míček pak ale střílí mimo.
29:01 Muchová před bránou míří vysoko.
27:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (1:4)
27:09 Nováková posílá balonek po zemi a přidává tak hostím další gól.
25:52 Kvapilová zůstává před brankou na zemi.
24:48 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková bez asistence (1:3)
24:48 Žapková se trefuje přímo pod ruku domácí brakářce.
21:31 Hra teďka konečně nabrala aspoň nějaké tempo.
20:03 Pavlicová chytře nechává buly Liberci a dostává se až ke střelbě.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:41 Staňková si pár vteřin před koncem 1. třetiny vytvořila dobrou brejkovou šanci.
18:32 Liberec si domácí zavřel na jejich polovině.
17:31 Hra je teďka opravdu nahoru dolu.
12:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:2)
09:51 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #11 Štěpánka Neumanová (1:1)
09:51 Neumanová předvádí ukázkový výhoz na Pavlicovou, která si hostující gólmanku jenom prohodila mezi nohama.
09:41 Domácí doslova nahrávají soupeřkám na čepel.
07:53 Budská střílí z rozehrávky. Míří ale moc vysoko, a tak Malkusová se zákrokem nemá velký problém.
06:45 Tázlerová se dobře dostala přes bránící hráčku a připisuje tak domácím druhou střelu na branku.
06:01 Domácí teď dobře presují.
05:01 Křemeňáková se pere před brankou hostí o balonek, do střely ji ale soupeřky nepustily.
04:10 Neumanová předvádí krasný zákrok! Jen tak dál.
04:01 Vlčková ztrácí míček v transportním pásmu a tým hostí se tak dostává do úniku.
03:01 Hromková dobře střílí zápěstím, ale střelu ji zablokovává její vlastní spoluhráčka ve cloně.
01:17 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (0:1)
01:17 Liberec si jednoduše doťukal balónek až za záda domácí brankářky.
00:52 Rozehrávka Liberce se dostává až k domácí brankářce.
00:01 Úvodní buly pro domácí.