5:2
    Agáta SAFFERTOVÁ
    (Faťunová)

Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha 5:2
branky: 18. Karin Muchová, 23. Kateřina Novotná, 24. Monika Žapková, 33. Markéta Žbánková, 39. Tereza Holcová - 44. Petra Budská, 52. Agáta Saffertová; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 27 - Tea Mažáryová 25; po třetinách: 1:0, 4:0, 0:2
60:00 Ohlasy domácích z utkání najdete: zde a zde Ohlasy hostů z utkání najdete: zde a zde
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:36 Vlachová trefuje pouze záda bránící hráčky.
57:37 Střelu Holcové Mažáryová vyráží, k dorážce se dostává ještě Muchová.
56:22 Šindelářová přestřeluje a domácí budou rozehrávat.
55:44 Ozývá se tu? tlak-tlak-tlak. Čtyři minutky je pořád dost času k otočení zápasu.
53:57 Střela Novotné zblokována a letí až do nebe. Crazyny se probouzejí, což je dobře.
53:23 Nováková naskočila na posledních pár minutek a vysílá střželu na zadní tyč. Mažáryová konečky prstů vytěsňuje.
51:54 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #91 Julie Faťunová (5:2)
51:54 Nedáš, dostaneš. Z protiútoku Pantherky snižují.
51:26 Holcová je dnes při chuti. Pět centimetrů ji chybělo k druhé brance.
49:53 Nejprve šance Julky Opic, poté se ke střele dostala Kvapilová a za Mažáryovou orazítkovala břevno.
46:00 Tak teď bylo pěkně horko před brankou Pnthers. Žapková ani Vlachová se mezi střelce zápasu ale nezapsaly.
45:31 Zikmundová těsně přestřeluje.
44:50 Pěkná střela Staňkové.
43:57 Liberecké hráčky se po obdržýeném gólu probraly a zahrozily na druhé straně.
43:22 A je to tu Pantherky snižují.
43:12 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Petra Budská, asistoval #88 Jana Pavlicová (5:1)
41:05 Mé tušení se potvrdilo, Pantherky to ještě zkouší zlomit. Malkusová musela již dvakrát zasahovat.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:59 Objektivně vzato si Pantherky zaloužily také nějaký gól. Šance na to měly, pár minutek tady domácím hráčkám dělaly peklo,  Myslí že tady bude ještě horko.
39:50 Rozehrávají Pantherky, ale Pabiánová balonek zklidňuje a ukončuje třetinu.
38:26 Julka Opic pohrdla tutovkou. Následný vysoký balón hraje Mažáryová volejbalovým údserem vysoko za tribunu.
38:08 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Tereza Holcová, asistoval #19 Aneta Foffová (5:0)
37:30 Veselská se ke svému velkému překvapení dostává hluboko do obrany hostí. Akci zakončuje pěknou střelou Urbanová.
36:26 Šmídková chtěla vyést pavučinku, ale Mažáryová vyráží.
35:30 Hra se točí kolem branky Panthers.
32:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #95 Veronika Šmídková (4:0)
31:48 Vyloučen hráč #88 Karolína Vlachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:48 V zápise to vypadá hůř než na hřišti. Není to vyhrocené spíš jen nervózní.
31:11 Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:35 První minutku oslabení domácí hráčky ubránily, ke střele se hostující tým nedostal.
29:34 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
29:30 Liberec se vymanil z tlaku a máme tu nebezpečnou střelu Valešové.
28:25 Vlčková rozvonila břevno za zády Malkusové.
28:20 Pantherky ožily, domácí budou muset zabrat, do konce zápasu je daleko.
27:46 Další šance Pantherek, Malkusová obě střely chytá.
26:40 Uff. Pantherky ožívájí. Malkusová kryje hodně nebezpečnou střelu.
26:10 Valešová v nadějném výjezdu. Místo střely volí přihrávku, ale tu Žbánková nevyužívá.
25:17 Osmělují se po delší době i Pantherky. Saffertová vyváží balonek a přihrává před brankoviště. Nebezpečnou střelu Malkusová vyráží.
24:28 Další šance domácích, teď prší střeli na branku Panthers ze všech stran.
23:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (3:0)
23:13 Liberecké hráčky jsou při chuti a pokračují v tlaku.
22:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #17 Marcela Urbanová (2:0)
22:12 Parádní gól. Novotná využívá přesnou přihrávku Urbanová a trefuje k tyčce.
21:50 Po zmatcích v úvodu zápasu, se domácí celek usazuje na polovině hostí.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:00 Valešová střílí těsně nad. Za branku hostí bych si dnes nesedal.
18:10 Na závěr přesilovky tu máme přesnou střelu Budské, ale Malkusová konečky prstů vyráží za branku.
17:04 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Karin Muchová, asistoval #19 Aneta Foffová (1:0)
17:04 Gooool. Ihned po vystřídání, zakládáme rychlý protiútok a v oslabení jdme do vedení.
16:59 Obranná čtveřice střídá.
16:36 Obrana zatím kompaktní.
16:18 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
15:35 Zvoní tyčka za Mažáryovou.
15:25 Pantherky se vymanily z tlaku a jdou do útoku.
14:20 Výborné střídání, druhá liberecká formace pěkně Pantherkám zatápěla.
13:12 Bomba prosvištěla kolem tyče branky hostů. Valešová pálila z dobré pozice po přihrávce od Foffové.
12:40 Tak teď jsme se tu zpotili, Malkusová v sedě uhasila závar před domácí brankou.
11:50 Pabiánová přebíhá půlku a střílí. Mažáryová chytá.
10:42 Muchová v brejkové situaci. Skákající balónek sice trefuje, ale posílá ho těsně vedle tyče Mažáryové.
10:03 Standrdka Pantherek, ale balonek rychle získávají domácí.
09:14 Urbanová nejprve posílá nebezpečnou přihrávku do brankoviště. Po chvilce se dostává sama do zakončení, MAžáryová tentokrát s velkou dávkou štěstí chytá.
09:00 Domácí rozehrávají standardku z rohu. .... Budou mít ještě druhý pokus.
07:22 Mullerová uniká po pravé straně a střílí. Mažáryová zatím drží čisté konto.
06:30 Teď domácí hráčky uzamkly Pantherky u branky a vyslaly několik nebezpečných střel.
05:50 Standardka Liberce z rohu, střely hostující hráčky blokují.
05:38 Valešová se ocitla sama s balonkem na hranici velkého brankoviště, ale trefuje jen dobře stojící golmanku.
04:36 Saffertová prověřule Malkusovou v brance domácích.
03:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Velké šance tu zatím k vidění nebyly.
01:00 Bouřlivá atmosféra dnešní večer tu v Liberci. A záopas nám nabírá obrátky.