59
  • 59 58:26
    4:1

Finance Novák FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB 4:1
branky: 7. Gabriela Žůrková, 45. Nikola Kuchařová, 50. Nikola Kuchařová, 59. Gabriela Žůrková - 7. Viktorie Vacardová; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Alena Vokatá 10 - Eva Klementová 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:58 Na závěr ještě pěkná akce Bachmaierové, skóre se nemění
59:10 Višvaderová v krásných šancích, bohužel pro Jičín přestřeluje
58:26 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (4:1)
57:40 Boleslav v 6ti
57:20 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
56:00 Ze střídačky Boleslavi slyšíme "překřižte se", hráčky poslechly a byla z toho pro Vokatou nepříjemná situace
55:20 Boleslav trefuje tyč
53:30 Jičín opět ve velké šanci, dorážky jen do natažených nohou Klementové
52:19 Boleslav v šanci, velké přestřelení
50:50 V šanci nyní i Boleslav, Vokatá se štěstím sebrala balónek soupeřce z hokejky
50:31 Krásná střela Egrtové, Klementová ale připravená
49:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #6 Monika Hašková (3:1)
48:10 Jičín nyní téměř neustále na míčku
44:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #21 Eva Preisslerová (2:1)
44:18 Další přesilovka Jičína, uvidíme, zda bude využitá
43:49 Vyloučen hráč #20 Adéla Plchová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:50 Boleslav ve velké šanci, Žůrková blokuje
42:20 Střela Žůrkové zblokovaná
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
39:30 Višvaderová skvěle zkusila střelu backhendem, Klementová připravená
36:40 Jičín teď promarnil neskutečné šanci přímo před brankou Klementové
34:00 Preisslerová teď pomohla výborně v obranné práci před vlastní brankou a zabránila velké šanci Boleslavi
32:49 Další dobrá střela Svobodové, zvoní tyč
31:20 Jičín tlačí Boleslav před brankou hostujícího týmu, koncovka ale nevychází dle představ
29:40 Pěkná střela Preisslerové, jen do středu branky, takže Klementová bez větších problémů chytá
26:08 Egrtová opět výborně v obranné práci na mantinelu
25:50 Boleslav v pěkné šanci i ve vlastním oslabení, Vokatá vyráží
25:05 A opět Kuchařová ve velké šanci, mimo
24:40 Kuchařové nevyšla střela z dobré pozice před brankou
23:15 Vyloučen hráč #85 Lucie Seifertová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
21:35 Boleslavi se podařilo bez větších obtíží oslabení ubránit
20:00 Jičín zahajuje přesilovkou
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:29 Vyloučen hráč #8 Markéta Kosová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
17:45 Dobrá střela Svobodové od mantinelu, těsně mimo bránu
16:00 Kacelová ve výborné sólo akci, Klementová vyráží balón i s hokejkou Kacelové
13:45 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, vidíme střely na obě golmanky, ale nic zásadního
10:00 Výborně Vokatá proti ostré střele Boleslavi
09:30 Krásná akce Žůrkové s Bachmaierovou, Klementová vyráží
07:15 Havlíková vystihla nahrávku na Žůrkovou, Boleslav v dobré akci, Vokatá chytá
06:37 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #94 Daniela Švejdová (1:1)
06:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #48 Tereza Syslová (1:0)
05:30 Kacelová promáchla ve velké šanci
04:20 Bachmaierová vrací úder a nyní ona hraje na housle protihráčce
04:00 Klementová skokem pro balónek podrazila nohy spoluhráčce
03:30 Egrtová výborně v obranné práci
02:40 Hukalová zahrála na housle Bachmaierové
02:25 Na hřišti první jičínská lajna, hra vypadá jako jičínská přesilovka
02:00 Další jičínská střela z poloviny, tentokrát od Syslové, Klementová se štěstím vyráží
01:30 Kuchařová zkusila ostrou střelu z poloviny hřiště, jednoduché pro Klementovou
01:15 První střela Boleslavi mimo
00:50 V první šanci Žůrková, Klementová vyráží
00:05 Úvodní buly ve prospěch hostujícího týmu
00:00 Vážení divácí, vítám vás u 1. zápasu play down Extraligy žen mezi domácím celkem FBK Jičín a hostujícím MITEL Mladá Boleslav.