• 60 59:34
    2:9
    (Husková)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
branky: 22. Tereza Pešková, 53. Ema Brucháčková - 10. Barbora Husková, 13. Sára Seevaldová, 33. Dominika Buczek, 37. Vendula Maroszová, 42. Vendula Maroszová, 52. Eliška Willmannová, 57. Sára Seevaldová, 58. Zuzanna Krzywak, 60. Sára Seevaldová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 34 - Nikola Příleská 18; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (2:9)
59:00 Probíhá poslední minuta utkání
57:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak bez asistence (2:8)
56:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (2:7)
56:10 šance Bulldogs, bez úspěchu
54:59 Bulldogs opět v šesti
53:17 Bulldogs zkouší hru v šesti
52:47 Timeout Bulldogs Brno
52:47 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:6)
52:47 Krásná souhra sester končí gólem
52:10 Hostující golmanka zasahuje
51:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #67 Eliška Willmannová, asistoval #48 Eliška Planková (1:6)
49:27 Skvělý blok Jirkové
47:30 Utkání nabírá vysoké tempo
46:41 Krásná střela Bolfové
44:10 Krásnou střelu Vlčkové gólmanka Vítkovic vyráží
41:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (1:5)
36:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #15 Šárka Staňková (1:4)
32:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:3)
30:50 A další:)
29:58 Krásný zákrok Hošek-Markové
26:20 Střela Buczek do boční síťe branky
25:10 Přečíslení Vítkovic
23:40 Bulldogs na míčku
21:02 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:2)
21:02 Gooooooool
20:50 Bulldogs tlačí Vítkovice
20:10 Hra pokračuje dál
20:05 Hru přerušuje požární signál... Paní Vybi asi připekla tousty:)
20:00 Střely v 1. části: 3:14
19:32 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
18:20 Krásná střela Brucháčkové A.
17:40 První slibná akce domácích, hostující golmanka ale chytá
15:40 Velmi slibná akce Vítkovic, ale bez gólu
14:20 Vyloučen hráč #74 Kristýna Černá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
13:30 Ozývají se fanoušci bulldogs
12:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
11:30 Buczek posílá kros na Matýskovou, ale gól z toho není
09:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (0:1)
09:00 Marková opět chytá
07:32 Střela Staňkové pouze do golmanky
06:17 Už to vypadalo na přesilovku pro domácí, ale rozhodčí svůj verdikt odvolaly
05:30 Husková střílí
03:30 Sigmundová blokuje slibnou střelu
02:30 Vítkovice tlačí bulldogs na vlastní polovině
01:50 Buczek z výběhu trefuje golmanku
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00 Sportu zdar a florbalu zvlášť. Vítáme Vás na 3.zápase čtvrtfinálové série. Do dnešního zápasu vstupují Buldočky za nepříznivého stavu 0:2 pro Vítkovice. V dnešním zápase je můžete sledovat na domácí hale SportPoint a tak je podpořit hlasem davu, zde v komentářích a nebo na tvcomu. Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete podpořit naše Buldočky.