• 51 50:33
    14:0
    Nikola LIBERDOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 14:0
branky: 4. Šárka Staňková, 12. Denisa Hyršová, 13. Michaela Šponiarová, 16. Zuzanna Krzywak, 23. Zuzanna Krzywak, 24. Markéta Lenfeldová, 27. Markéta Lenfeldová, 29. Dominika Buczek, 31. Vendula Maroszová, 35. Jana Trošková, 36. Dominika Buczek, 43. Barbora Husková, 48. Sára Seevaldová, 51. Nikola Liberdová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Nikola Příleská 8 - Jana Prátová 8, Markéta Hošek Marková 10; po třetinách: 4:0, 7:0, 3:0
60:00 Ohlasy po utkání najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 11:1
59:54 Tak ještě poslední protiútok Bulldoček, ale bez úspěchu.
58:03 Tak holky z Vítkovic teď zamkly své protihráčky, ale vše končí střelou nad.
56:43 Husková střílí, ale trefuje jen golmanku.
55:02 Smetanová se musela vracet pro přihrávku až za svou bránu.
54:26 Brucháčková zastavena na středu hřiště a znovu budou rozehrávat Bulldočky.
53:41 Liberdová netrefuje odkrytou branku, ale měla to na dlouhou ruku.
52:02 Černá zachytila přihrávku, ale také nerozehrála úplně dobře.
50:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (14:0)
50:33 Ferenčíková našla úplně volnou Liberdovou a ta trefuje do odkryté brány!
49:40 Příleská chytá.
48:01 Krzywak dotlačila míček do brány, ale přihrávka od Liberdové byla spíše na hlavičku. Gól neplatí - vysoká hůl.
47:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (13:0)
47:08 Tak a spolupráce Seevaldové a Huskové končí opět gólem, tentokrát si ale vyměnily role!
47:03 Buczek skončila na golmance hostů.
46:12 Ferenčíková rozjela krásnou akci, ale její spoluhráčky nedokázaly zakončit.
45:46 Jirková to zkouší.
45:11 Kubalčíková vybojovala míček u mantinelu, ale celá akce končí střelou nad bránu.
44:12 Buczek přesprintovala celé hřiště kolem mantinelu, ale golmanku neprostřelila.
42:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (12:0)
42:51 Seevaldová našla Huskovou před bránou a ta se nemýlila!
42:05 Smetanová z obrany rozdává míčky na jednu i na druhou stranu.
41:23 Vítkovické hráčky v plném počtu.
40:01 Zahajovací buly pro Vítkovice, ale holky budou bránit ve třech.
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
39:20 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
38:56 Staňková drží míček v rohu
38:35 Vyloučen hráč #77 Zuzanna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
38:21 Trošková netrefuje přihrávku Ferenčíkové
36:41 Ferenčíková orazítkovala břevno
35:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (11:0)
34:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (10:0)
34:58 Teď už ze středu střílí do té prostřední - správné
32:05 Janka Trošková střílí jen do boční sítě
30:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #4 Michaela Kubečková (9:0)
28:30 Dobrá střela Machálkové ale Příleská je na místě
28:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (8:0)
28:13 Oslabení domácích využívá po brejku a po oběhnutí branky Buča
26:57 Vyloučen hráč #3 Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:57 Přesilovka pro Bulldogs po faulu Šponiarové
26:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #26 Barbora Husková (7:0)
26:46 Další zářez Lenfeldové
25:00 Zuza Krzywak znovu v akci ale její bekhend lape Prátová
23:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #22 Sára Seevaldová (6:0)
23:45 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Markéta Hošek Marková družstva Bulldogs Brno
23:45 Pohotová Lenfeldová přidává další gól
22:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak bez asistence (5:0)
22:21 Zuza Krzywak posílá odražený míček z úhlu do branky a domácí vedou o pět
20:00 Střely v 1. části: 10:4
18:57 Zůstala ovšem nevyužita
18:54 Standardka od manťáku pro Bulldogs
17:56 Domácí jsou neustále při chuti
15:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #3 Michaela Šponiarová (4:0)
15:05 Zuza Krzywak míček netrefila úplně stoprocentně ale stačilo to
12:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (3:0)
12:52 Nedáš - dostaneš, bekhendem se trefuje Šponiarová
12:12 Žáková z levého křídla prověřila pevnost brankové konstrukce
11:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (2:0)
11:08 Situaci 2 na 1 řeší gólem Hyršová
09:51 Anna Brucháčková prověřuje pozornost Příleské
07:33 Sigmundová zachránila Bulldogs před ofenzivní akcí domácích
03:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (1:0)
03:25 Šárka Staňková dostala hafo prostoru na levém křídle a v pravém koutu branky a využila toho
01:55 Na druhé straně holky z Vítkovic vyřešily závar před svou brankou
01:02 První střelecké pokusy si připisují beci domácího týmu, Lenfeldová a Willmannová
00:05 Úvodní buly po velkém boji získává Buča a play off může začít