57
  • 57 56:31
    Sparta

Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:1
branky: 25. Martin Svatoň, 46. Adam Zukal - 8. Michael Petráň; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 166; zásahy brankářů: Martin Koudelka 19 - Viktor Hejna 14; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme byli lepší a příští víkend budeme o další krok lepší. Na tuhle taktickou bitvu musíme najít Thorovo kladivo, abychom prorazili přes Thanosovou rukavici, které vybereme kameny. Děkuji fanouškům za podporu, hráčům za dnešni výkon a soupeři za utkání! AVÉ BULLS :) JEDEME - MAKÁME
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Oproti včerejšku o něco vyrovnanější utkání, s tím, že šlo opět taktickou bitvu. Dnes jsme udělali o chybu více než soupeř a to společně s naším nekvalitním zakončením a velkou dávkou smůly rozhodlo v náš neprospěch. Těšíme se na další utkání v Praze, budeme dobře připraveni a pevně věřím, že získáme další bod. Děkujeme za zápas a za skvělou diváckou kulisu.
56:10 Svatoň vyslal Vaverčáka na Hejnu, ten zkusil štěstí mezi nohy
55:07 Veselovský s Mazáčem měli spoustu práce před Koudelkou, vše mají pod kontrolou
50:30 Dlouhé dvě minuty v oslabení čekají domácí
50:13 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
49:16 Bulldoci se více soustředí na obranu a Sparta začíná zvyšovat % do statistiky držení míčku
48:28 Veverčák po zisku míčku zkusil překvapit na bliží tyč Hejnu
47:30 Při standardce všichni odběhli od Škody, který neměl komu nahrát
46:35 Koudelka úspěšně proli Blechovi při dorážce
45:43 Gol sem bohužel neviděl...vypadá to že Zukal propálil Hejnu ze střední vzdálenosti
45:19 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #54 Filip Mazáč (2:1)
44:12 Koudelkovi vypadl míček z betonů po střele Havliny, Zemánek mu přiběhl pomoct a odvezl míček do bezpečí
43:24 Kalousek v situaci 2na1 střílel, ale Hejna byl lepší
42:46 Bláha hledal krosem spoluhráče ten si, ale neporadil se zpracováním a bylo po šanci
41:07 Blecha se snažil projít přes 4 hráče, ale Mazáč mu nastavil tělo a obral ho i o míček
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:51 Poslední šanci v třetině budou mít domácí, neúspěšný pokus
38:54 Při sérii šancí na obou stranách se vyznamenali oba brankáři
37:30 Petráň si útočným fauelm pomohl k velké šanci, rozhodčí byl proti
36:43 Dnešnímu utkání přihlíží skvěých 166 diváků, děkujeme za přízeň
35:19 Kalousek volil v situaci 2na0 kličku, zvolil špatné řešení a obrana Sparty si mohla vydechnout
33:43 Svatoň brání Koudelku při sekanici v brankovišti
32:44 Zemánek zkusil propagační střelu z půlky, Hejna připraven
31:09 Svozil v situaci 1na1 nedal Sparťanovi žádnou šanci
29:12 Rozehrávky v pomalejším tempu z obou stran
24:53 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #24 Jakub Hanzelka (1:1)
24:53 Svatoň společně s Hanzelkou vybojovali míček a při následném brejku Svatoň vykoupal Hejnu
22:32 Vágner už ve druhé střelecké šanci v druhé třetině, znova do bloku. Na potřetí to snad vyjde
20:35 Kalousek hledal odražený míček po střele Vágnera, ale Hejna byl rychlejší
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:59 V první třetině jsou více na míčku domácí, ale nedaří se jim dostat k většímu ohrožení Hejny. Sparta poctivě drží obranný blok a snaží se využívat rychlé brejky.
19:14 Veselovského střelu z půlky Hejna v pohodě chytá
17:03 Zukal využil střádní Sparty a předložil balon pro Kalouska, kterému sjela střela mimo
16:05 Ouský ve veliké šanci před Hejnou promáchl a rozhočí situaci vyhodnotil jako hra vysokou holí
14:56 Vágner po přihrávce od Kalouska sám před Hejnou, ale Hejna se vyznamenal skvelým zákrokem
12:58 Koudelka seckvakl betony k sobě i s míčkem
11:44 Nacvičená standardka domácích skončila sraženou střelou Zukala
11:13 Hejna musel byt ve střehu po střele Zemánka od mantinelu
09:38  Vaverčák dvakrát za střídání trefil stojící blok obránců Sparty
07:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #5 Daniel Dolejš (0:1)
07:17 Situaci 2na2 vzal Petráň na sebe a propálil Koudelku na bližší tyč
06:45 Koudelka si po delší době sáhl na míček
06:26 Zukal z výběhu trefuje pouze připravený blok hostů
05:14 Hanzelka složil v brankovisti Hejnu, který se těžce zvedá
04:42 Dolejš udělal Zoubkovi protisměrnou kličku a ze středu ohrozil Koudelku
03:05 Vágner zavedl míček do pásma a jde vystřídat
01:46 První střela zápasu byla z hokejky Bláhy, ale pouze do připraveného Koudelky
01:10 Domaí od úvodního buly stále na míčku a snaží se dostat přes obranu Sparty