• 58 57:48
    2
    Tadeáš SVOZIL

Bulldogs Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:4
branky: 1. Filip Mazáč, 2. David Zemánek, 3. Adam Zukal, 13. Martin Svatoň, 40. Adam Zukal, 56. Adam Vágner - 14. Jakub Šourek, 15. Ondřej Duben, 32. Tomáš Červinka, 34. Ondřej Duben; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Filip Prokeš 15, Martin Koudelka 6 - Tomáš Týc 19; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): TÝME, mockrát Vám děkuji za Vaši práci, za tyhle momenty a zážitky! To je ten důvod, proč to děláme. Dnes skvělý nástup do utkání, ale bohužel jsme jej neudrželi. Velice si cením obrovské síly týmu, kdy po srovnání utkání jsme opět odskočili a nakonec utkání opět strhli na naši stranu. Neuvěřitelná práce ve 3.třetině směrem do obrany a brankářů v bráně. Doufám, že bude Filip brzy fit, protože je důležitý článkem týmu. FANOUŠCI, jste neuvěřitelní pekelníci a dnes jste nám připravili opět nezapomenutelnou atmosféru - DĚKUJEME. Děkuji soupeři za skvělou florbalovou sérii, kdy jsme se museli mít na pozoru a hlavně nás skvěle připravili do dalšího kola PLAY OFF. Děkuji fanouškům soupeře za úžasnou podporu svých hráčů - DĚKUJEME!  Po 4 letech práce je Brno mezi TOP 4 týmy v republice a to je pro mne silný moment - náš příběh nekončí... JEDEME - MAKÁME - AVÉ BULLS :)
60:00 Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Teď samozřejmě převládají negativní pocity, prohráli jsme rozhodující zápas a sezóna pro nás končí. Sportovní životy ale klukům nekončí. V týmu máme spoustu mladých hráčů, všichni odvedli v této sezóně obrovský kus práce a jsem rád, že jsme to převedli v této výborné sérii s Brnem. Díky moc všem co nás přijeli podpořit a věřím, že se jim zápas líbil. Soupeři děkuji za super sérii a přeji hodně štěstí v play-off. Díky týme.
60:00 DOBRÉ RÁNO! DOBRÉ ODPOLEDNE! DOBROU NOC BOLESLAV! BULDOCI JDOU DÁL!!
59:41 To už vypadá nadějně
59:16 Zemánek fauloval, standartka pro Bolku
59:03 Rozhodčí Havelka teď stál v cestě Vaverčákovi na prázdnou kasu, buly v rohu
58:36 Hart zahrozil, Koudelka však zavřel krám
57:54 Bolka to zkusí 6 na 4
57:48 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:33 Nerozchytaný Koudelka má první zákrok
56:44 Bolka v šesti
56:17 Pužmanův home-run, příliš vysoko.
55:59 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Martin Koudelka družstva Bulldogs Brno
55:17 Timeout Bulldogs Brno
55:17 GÓL Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (6:4)
55:17 VÁGNEEEER!!!
54:02 Vaverčák vyslal propagační střelu na Týce, ten ji lehce zpacifikoval
52:59 Pužmanova raketa zblokována obráncem
51:00 Holásek rýsoval přihrávku bekhendem, ale ta skončila u prvního borce.
50:23 A další zákrok, při němž Prokeš svým skokem připomněl skoky tygra ussurijského.
49:49 Svižná střela svižného Harta, pouze do připraveného Prokeše
47:13 Filda Mazáč na poslední chvíli vyškrábl balónek z čepele boleslavského forvarda, na kterého zívala prázdná klec
46:14 Kalamita v brankovišti Boleslavi gólem neskončila
45:14 Mazáč svým převysokým tělem odzbrojil Dubna
44:02 Vaverčák dával na slepici před bránu Týce, nikdo v černých barvách (kromě Týce) tam však nebyl
42:51 Bulls ustáli úvodní tlak
40:01 Prokeš a jeho kumpáni v černých trikotech mají na začátku třetí třetiny jednogólový náskok k ubránění
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:17 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (5:4)
38:21 Svatoň se teď akrobaticky dostal kolem dvou protihráčů, předložil Hanzelkovi ale to bylo vše
37:03 Prokeš svým prsním svalstvem zlikvidoval další střelu
36:06 Padejí tu k nám na pořadatelský stolek neustále bíle kusy papíru. Co to tam ti lidé nahoře asi dělají?
34:33 Buldoci v problémech, Dubnovi to dnes opravdu svědčí.
33:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben bez asistence (4:4)
32:00 Červinka vymetl hezky
31:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #14 Kryštof Kostroun (4:3)
29:49 Martin svatoň teď na dálku poslal pusinku Červinkovi. Rýsuje se nám tu snad něco?
29:19 Buldoci zefektivňují svůj pressing
27:11 Zatím ve druhé třetině nesledujeme nějaké kombinační orgie
26:33 Hendrych se obratně zbavil nepříjemného Hanzelky
24:52 Svatoň skopl Feigla na zem.
24:04 Bulldogs se ubránili, dokonce to chvílemi vypadalo že mají přesilovku oni
22:04 Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
22:04 Bulldogs ve čtyřech, Kalousek je tím kriminánlníkem
21:09 Hartův projektil pouze vedle
20:01 Buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:14 Vágner zkusmo plácl do míčku, bez úspěchu.
17:02 Předvýběr ustál srdnatý pressing Kalouska
14:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (4:2)
14:25 Dubnovi to střílí i v březnu.
14:09 Týc a jeho tyč zabránili dalšímu gólu domácích
13:30 Teď už ne, Bolka snižuje
13:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (4:1)
13:07 Bulldogs teď měli štěstí
12:09 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (4:0)
11:55 Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:05 Týc musel zneškodnit Hanzelkovu rachajtli.
10:00 Fanoušci na hale sportpoint dnes s našimi ušními bubínky nemají slitování :)
01:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 David Zemánek, asistoval #75 Richard Kalousek (2:0)
00:15 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #77 Michal Veselovský (1:0)
00:15 Mazáč otevírá dnešní utkání bleskově
00:00 Vítáme všechny čtenáře online zápisu z rozhodujícího zápasů čtvrtfinálové série mezi Bulldogs Brno a Předvýběr.cz Florbal MB.