• 60 59:57
    10:7
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 10:7
branky: 5. Nikolas Vizváry, 5. Filip Szemla, 6. Lukáš Fukala, 13. Martin Gattnar, 17. Nikolas Vizváry, 18. Martin Gattnar, 55. Dan Peterek, 56. David Slončík, 60. Jan Skalník, 60. Lukáš Fukala - 10. David Veleba, 23. David Veleba, 25. Filip Brynda, 26. Mário Ozimý, 45. Mário Ozimý, 56. Lukáš Vašíček, 59. Šimon Batkovič; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 159; zásahy brankářů: Ondřej Glogar 11 - Miroslav Kovařík 19; po třetinách: 6:1, 0:3, 4:3
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Suverrénní první třetina a vypínač ve druhé. nPapírově sice byla kvalita na naší straně, ale velkou část zápasu jsme se hledali. nUrvali jsme to vyloženě na sílu.  nMuseli jsme jet na morál.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Asistent trenéra): Herní plán zápasu jsme museli přenastavit vzhledem k tomu jaké karty nám rozdali jarní prázniny, takže jsme se nemohli prezentovat naší hrou. Fatálně jsme nezvládli začátek zápasu, asi jsme tomu zkrátka nevěřili, škoda. Od druhé třetiny jsme začali kousat a donutili soupeře stáhnout hru na TOP 10 hráčů, přesto bylo k zázraku poměrně blízko. Soupeř nakonec vyhrál zaslouženě, přejeme všechno nejlepší do zbytku playoff. Pokud budou moci opět vyjet s kompletní garáží, můžou soutěž s přehledem vyhrát. Díky za dnešní zápas a celou sérii.
60:00 Střely celkem 29:18
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 23 Ondřej Glogar, Bohemians - 97 Simon Batkovič
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala bez asistence (10:7)
59:57 Tyčka na jedné straně a Fukala přes celé do prázdné
59:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #12 Martin Gattnar (9:7)
59:04 Gattnar se Zubkem vodí míček a Skalník zakončuje
58:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #13 Jakub César (8:7)
58:00 Batkovič po Césarově přistrčení do prázdné
56:54 Gattnar oběhl všechny ale Kovařík na poslední chvíli zasahuje
55:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (8:6)
55:41 Ale obdobně se na druhé straně prosazuje i Slončík
55:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #19 Šimon Mazánek (7:6)
55:08 Vašíček dotlačil míček do sítě
54:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #66 David Slončík (7:5)
54:43 Nedáš - dostaneš.. Peterek přesně na zadní tyč
54:11 Obrovská šance Fryše je nevyužita, útočník Bohemky pálí do boční sítě
53:28 Bohemka se zuby nehty  brání a domácí netrefují zařízení
51:52 Vítky hrají na 2 pětky a momentálně kontrolují hru.
49:26 Dvě velké šance Gattnara a Fukaly
47:41 Následně Slončík jen do boční sítě
46:37 Kovařík zasahuje proti Galiovi.
45:55 Vítky svou další situaci překombinovaly
44:48 Fryš příliš vysoko a daleko
44:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý, asistoval #97 Šimon Batkovič (6:5)
44:04 Ozimý z křídla prostřeluje blok i Glogara
42:57 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
42:57 Jankovského střela a došvih. Zločin a trest
42:36 Zatím je to poobědová siesta
40:01 Obě třetiny byly zatím jako noc a den, tak uvidíme, kterou denní dobu bude připomínat ta třetí
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:53 Peterek z dálky do tyče
37:30 Fukala projel celé hřiště ale Kovaříka nepřekonal. Nicméně Bedla mírně řečeno není spokojen s obrannou hrou svých svěřenců
25:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý bez asistence (6:4)
25:39 Ozimý využívá chybu v rozehrávce a trefuje se na zadní tyč
24:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #16 Tomáš Fryš (6:3)
24:06 Brynda využívá brejk Bohemky a k tomu se ještě sráží Peterek s Vašňovským
22:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #21 Lukáš Vašíček (6:2)
22:58 Veleba se zadarmo dostal k míčku a trefuje se v klidu na zadní
21:26 Výborný pas Galii na Blechu, ten ale míjí míček
20:07 Vizváry hned ze startu mohl zkompletovat hattrick ale ještě bekhendem nahrával
20:00 Střely v 1. části: 10:6
17:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #65 Adam Zubek (6:1)
17:04 Gattnar dostal před kasou hafo času a prostoru a poslal Kovaříka na párek
16:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (5:1)
16:01 Vizváry golfákem dvacet na zadní
15:02 Čtveřice domácích je nebezpečnější než pětka Bohemky
13:44 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
13:44 Fukala už jde poprávu bručet
13:00 Dvojka pro Peterka je asi správně odvolána
12:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
12:37 Gabriel - Zubek - Gattnar, klička a 4:1
11:06 Bohemka zvýšila svou aktivitu a César střílí vedle
09:40 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 David Veleba, asistoval #73 Mário Ozimý (3:1)
09:40 Veleba střelou od tyče snižuje
08:56 Glogar výborně proti Batkovičovi
05:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 David Slončík (3:0)
05:30 Kombinace domácích končí u Fukaly a v síti
04:55 Kovaříkův zákrok proti Gattnarovi a tyčka Zubka
04:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #81 Jan Blecha (2:0)
04:20 V dalším střídání Szemla dostal míček na křídlo a trefuje se na bližší tyč
04:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
04:00 Fukyho míček do prostoru si doběhl Vizváry a překonává Kovaříka
01:14 Fryšův lobík zaťukal na břevno Glogarovy branky
00:52 První střídání se odehrálo na polovině hostí
00:00 Dobrý večer, začíná třetí rozhodující zápas čtvrtfinále juniorské ligy mezi Vítkami a Bohemkou