2

1

5.

Bulldogs Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:4pn
branky: 25. Petr Vaverčák, 32. Martin Svatoň, 47. Tadeáš Svozil, 55. Michal Veselovský, N Martin Svatoň - 10. Štěpán Hendrych, 27. Kryštof Kostroun, 31. Filip Bergman, 51. Jakub Hart; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Filip Prokeš 26 - Tomáš Týc 39; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1, 0:0
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér): Dnes jsme s výkonem až na pár drobností spokojeni. Bohužel, právě tyto detaily rozhodly. Zítra v nich budeme lepší, vyspíme se a jedeme dál, nic nekončí. Těšíme se na domácí halu a naše fanoušky.
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes jsme odehráli velmi těžké utkání, kdy v 1.třetině jsme se hledali a měli jsme problém sami se sebou. V dalších třetinách jsme byli silnější a silnější, hlavně mentálně. Velmi si vážím, že jsme dnes zvítězili, protože dnes si to mí hráči odedřeli. Mockrát děkuji hráčům za dnešní výkon, soupeři za utkání a fanouškům za skvělou podporu! DĚKUJEME - MAKÁME - JEDEME :) AVÉ BULLS :)
5 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Martin Svatoň a vstřelil rozhodující gól (5:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #97 Jakub Hart a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #77 Michal Veselovský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #5 Michal Fišera , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #84 Adam Zukal , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #45 Filip Bergman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #75 Richard Kalousek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #14 Kryštof Kostroun , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #5 Petr Vaverčák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #76 Ondřej Pužman , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:1
70:00 Ukončení prodloužení
69:59 Prodloužení nerozhodlo ani prodloužení. Proto se pojedou nájezdy.
67:48 Mazáč vyhrál soubouj v rohu proti Hartovi.
66:51 Tým hostů rozehrává v rohu. Po odraženém míčku od Mazáče.
64:53 Veselovská střela byla prudká ale jenom zacinkala tyčka.
64:20 Výborně Mazáč zachraňuje gólovou situaci.
63:30 Oba týmy hrají opatrně.
60:40 Krásná kombinace Svatoňe a Vaverčáka ale míček v bráňe hostů neskončil.
60:20 Buldoci na míčku.
60:00 Střely ve 3. části: 15:14
60:00 A bude se hrát prodloužení.
58:26 Neuvěřitelný Prokeš vychytává střelu od hostů.
58:08 Timeout Bulldogs Brno
58:08 Hostující se radují z gólu který neplatí.
56:00 Hostující tým hraje na balónku a nežene se do protiútoků.
54:54 Výborná kombinace Zukala a Veselovského kteří dávájí míček za záda brankáře hostujících. Stav utkání 4:4.
54:46 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #77 Michal Veselovský, asistoval #84 Adam Zukal (4:4)
53:42 Hosté v protiútoku ale šanci na gól jim vychytal Prokeš.
52:40 Mazáč zkusil ale brankář hostů byl připravený.
50:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:4)
50:06 Hosté využívají faulu na domácí a dávají gól proto zvyšují skóre na 3:4.
49:58 Svatoň probojoval míček až na půlku hostů a byl faulovaný ale rozhodčí nechal hru dál běžet.
49:02 Vyloučen hráč #77 Michal Veselovský družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
48:26 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
48:25 Prokeš stále bystrý a chytá dálší střelu.
46:29 A máme vyrovnáno. Svozil zápětím prostřelil brankáře hostů a vyrovnává tak stav na 3:3.
46:17 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil bez asistence (3:3)
45:50 Na dnešní zápas se přislo podívat 126 diváku děkujeme.
44:20 Mazáč přerušil střelu do prázdné brány.
42:05 Vágner jednou rukou zvedl míček nad přilbou brankáře ale gól z toho není.
41:08 Střela Svozila vychytal brankář hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
38:43 Střela Bergmana končí mimo hrací plochu.
37:35 Tým hostů v plném počtu.
35:49 Zukal zkusil vystřelit ale střela zasáhla rameno brankáře hostů.
35:26 Vyloučen hráč #66 Jan Venera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
35:26 Buldoci si zahrají přesilovku .
34:45 Svozil si odmotal 2 hráče hostů.
32:00 Spolupráce Hanzelky a Svatoňe končí v síti hostů.
31:31 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #24 Jakub Hanzelka (2:3)
31:03 Vágner v rohu vybojoval standartní rozehrávku.
30:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman z trestného střílení (1:3)
30:23 Hostující tým využívá trestného střílení a navyšují stav na 1:3.
28:10 Kalousek zkusil najít volného Vaverčáka, ale přihrávka byla zblokována.
27:17 Prokeš si připisuje daší zákrok.
26:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #17 Tomáš Červinka (1:2)
24:38 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (1:1)
23:48 Výborná spolupráce Svotoňe a Vaverčáka který dokázal vystřelit z první a srovnává stav na 1:1.
23:45 Mazáč blokuje nahrávku a míček letí za hřiště.
22:25 Kalousek zachytává nahrávku a beží do protiútoku s Vágnerem. Ale gól z toho není.
21:71 Svatoň zkouší dorážet ale brankář hostů míček chytá.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:03 Svatoň na Vaverčáka, ale ten jenom trefuje brankáře hostů.
17:47 Výborná střela Kalouska ale gól z toho není.
17:30 Výborný Prokeš zachraňuje hru.
16:29 Hanzelka zkusil vystřelit ale brankář hostů chytá.
14:10 Hanzelka pěkně obral hráče hostů ale zakončit nestihl.
12:50 Prokeš si připisuje další zákrok.
09:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #14 Kryštof Kostroun (0:1)