55
  • 55 54:40
    2

PSN Tatran Střešovice - BLACK ANGELS YONEX 14:3
branky: 2. Adam Karel, 4. Marek Hozman, 11. Matěj Čelakovský, 16. Vít Hrbáček, 19. Adam Bureš, 23. Daniel Péc, 24. Ondřej Sihelský, 30. Daniel Péc, 34. Matěj Čelakovský, 46. Vojtěch Panuška, 48. Daniel Péc, 49. Matěj Čelakovský, 49. Lukáš Procházka, 51. Marek Hozman - 15. Mikuláš Mentberger, 21. Lukáš Sůva, 47. Jakub Kocourek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Adam Draslar 15 - Martin Procházka 13, Vojtěch Havrda 9; po třetinách: 5:1, 4:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér): Dnes slušný výkon do obrany i do útoku. Splnili jsme vše na co jsme se zaměřili. Nicméně zítra začínáme od začátku a budeme připraveni!
60:00 Komentář hostů Zalubil Jakub (Trenér): Nechytli jsme hned začátek utkání a už se to s námi vezlo až do konce, kdy jsme nedokázali předvést výkon hodný play off. Tatran nás dnes přejel a byl extrémně produktivní. Zítra je nový den a ve Kbelích budeme lepší!
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:20 Hosté bez gólmana. Vzali domácím eso z rukávu.
58:00 Hrbáčková střela trefila dva obránce, ale Havrda si zákrok nepřipsal.
57:00 Silhecký posílá míček Kocourkovi mezi nohy a pokračuje dál.
55:30 Hrbáček na střed na Péce. Tomu míček projíždí okolo čepele a hosté jdou do protiútoku.
54:40 Vyloučen hráč #33 Mikuláš Mentberger družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
54:08 Rosa slušně namazal Sůvovi na čepel. Bureš situaci zachraňuje.
53:35 Timeout BLACK ANGELS YONEX
52:12 Panuška se přidává do týmu značkovačů tyček.
50:32 GÓL PSN Tatran Střešovice! 14:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (14:3)
50:31 Malhocký z úrovně brankové čáry na Hozmana ve velkéhom brankovišti.
50:25 Blaci hlubo v obranném pásmu.
49:22 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za opakované přestupky
48:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 13:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #53 Daniel Péc (13:3)
48:22 Procházka doráží z hrany velkého brankoviště.
48:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 12:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #31 Vít Hrbáček (12:3)
48:15 Čelakovský ze středu bombí do pravého rohu.
47:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #8 Adam Bureš (11:3)
47:02 Bureš ze středu na Péce, který bez problému posílá míček do odkryté branky.
46:01 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #44 Tobiáš Hejda (10:3)
45:59 Standardka z velkého brankoviště. Hejda zleva na Kocourka a ten uklízí míček po zemi mezi tři tyče.
45:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (10:2)
45:21 Panuška vyčíhl přihrávku mezi obránci Black Angels.
43:41 Hejzlar si vybíhá z obrany a z výběhu střílí. Chudák se tak rozběhl, že vybíhá až na tribunu.
40:29 Malhocký nabírá míček na půlce a předvádí zrychlení z nuly na sto na jedničku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:15 Domácí sice drží hosty na půlce, ale ne a ne se trefit do branky. Pécova střela končí na matninelu a Čelakovského v bloku.
37:14 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
36:22 Odložené vyloučení a domácí zkouší hru bez gólmana.
33:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #21 Jakub Pluhař (9:2)
33:16 Dlouhá přihrávka na Čelakovského, který si stahuje míček do backhandu a posílá ho po zemi na přední tyčku.
31:56 Black Angels na tyčky v jednoznačném vedení. Štyler trefuje další a stává se lídrem soutěže v razítkování.
29:45 Sůva z první. Míček končí v rohu.
29:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #69 Lukáš Procházka (8:2)
29:21 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Vojtěch Havrda družstva BLACK ANGELS YONEX
29:20 Úklidová služba Péc a.s. úřaduje. Pécák dostává míček na středu a uklízí ho do branky.
28:16 Dlouhý míček na Hodače, který míček ve vzduchu trefuje, branku ale ne.
27:46 Tatran na míčku. Čelakovský se proklčkovává do předbrankového prostoru, odkud střílí - úplně do pryč.
26:36 Vyloučen hráč #88 Adam Štyler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:00 Mentberger a jeho tyčka.
25:30 Draslar skáče po míčku, jako ryba na suchu.
24:49 Péc si tuhle střelu nedá na výstavku. Nebo to bylo zpracování?
24:37 Čelakovský se vrací do obrany, ale cestou bere Draslara kolenem do hlavy.
23:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #99 Ondřej Sihelský, asistoval #5 Marek Hozman (7:2)
23:04 Slušná bomba od Sihelského, která končí v síti.
22:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (6:2)
22:12 Lubi ztrácí florbalku. Plužr netrfuje odkrytou branku.
20:57 Ouuu..  Lubas nejprve trefuje tyčku a Štyler se pak netrefuje z dorážky.
20:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #88 Adam Štyler (5:2)
20:40 Standardka hostů. Sůva první střelou propaluje obranu domácích i Draslara v bráně.
20:01 Buly pro Black Angels.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:59 Hrbáček to vteřinu před koncem třetiny zkouší zezadu.
18:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (5:1)
18:51 Domácí překonávají obranu hostí a Bureš se prosazuje do horního růžku a halou zní písnička "Pátá."
17:15 Hosté 2-1. Sůva chce přihrávat, nakonec střílí - Malhocký tečuje.
15:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček bez asistence (4:1)
15:57 Hrbáček si to sehrál sám a posílá bombu na zadní tyč.
15:21 Standardka domácích, Čelakovský na Karla, který branku netrefuje.
14:23 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #33 Mikuláš Mentberger, asistoval #88 Adam Štyler (3:1)
14:22 Rosa svým pozadím zabráníl Draslarovi ve výhledu a Mentberger se prosazuje.
13:30 "Tatranský utahovák rozebral do šroubku, avšak matice Procházka stále drží," Michal Plecitý.
12:30 Kocourek krossovka na Pecku, který si míček zatahuje a stířlí. Chtěl to zkusit Draslarovi mezi nohy, ale dneska se mu tam nikdo nedostane.
10:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #20 Adam Karel (3:0)
10:37 Zadovka Á-Káčka na střed a Čelakovská střílí k levé tyči.
10:00 Do druhé poloviny první třetiny vstupuje Tatran na míčku, ale Blaci je teď do věší šance nepouští.
06:50 Standardka Black Angels na středu hřiště sice končí střelou, ta je ale zblokovaná.
05:29 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
05:12 Draslar si připisuje zákrok a dlouhým výhozem posílá míček na Panušku v brejku.
03:48 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #92 Matěj Čelakovský.
03:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #25 Lukáš Macháček (2:0)
03:27 Macháček na Hozmana do velkého brankoviště.
02:50 Míček putuje mezi domácí obranou, jak říká časomíra - nuda.
01:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:0)
01:10 Fatálu v rohu využívá Čelakovský. Posílá íček na Karla a ten bez problému posílá míček do branky.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání pro Black Angels.