8:2
    Lukáš JELÍNEK
    (Hájek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Letka Toman Finance Group 8:2
branky: 15. Nikolas Zouhar, 22. Marek Fuchs, 38. René Slezák, 47. Lukáš Vlach, 52. Jan Morávek, 55. Tadeáš Gryc, 58. Lukáš Suk, 60. Lukáš Jelínek - 5. Martin Sedláček, 23. Jan Slaběňák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Filip Létal 11 - Tomáš Petr 14; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:0
60:00 Střely ve 3. části: 11:2
59:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Lukáš Jelínek, asistoval #65 Jiří Hájek (8:2)
59:49 Třetí třetina byla pro Hattrick hodně úspěšná, vstřelili celkem 5 golu
57:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Lukáš Suk, asistoval #92 Jonáš Kůra (7:2)
57:57 Letka ted hrála dost dlouho bez golmana, ale Hattrick jakékoliv střely ubránil.
55:08 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
54:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc bez asistence (6:2)
54:45 Nádherná Grycova akce, po projetí celého hřiště dává gol a Hattrick si tak připisuje další
53:17 Vlach úplně sám před bránou gol nedává
51:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #27 Martin Nagy (5:2)
51:10 Chvilku poté, co se do hřiště vrátil pátý hráč Letky, si Hattrick navyšuje náskok
50:15 Ani v této přesilovce žádný gol nepadl, skore tak zůstává stejné
48:58 Hattrick zatím udržuje hru na útočné polovině a Letka nepouští žádnou golovou šanci
47:54 Už třetí přesilovka tohoto zápasu, tentokrát ale pro domácí tým.
47:45 Vyloučen hráč #73 Martin Sedláček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra na zemi
46:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #30 Lukáš Suk (4:2)
46:00 Hattrick si navyšuje skore střelou Vlacha
44:27 Krásná nahrávka Hájka přímo před bránu už vypadala na gol, Morávek ale míček do brány nedostal
43:10 Hranický přestřelil prázdnou bránu.
42:17 Hra se od poslední třetiny o hodně zrychlila, oba týmy kombinují a snaží se najít volné místo v bráně
40:01 Poslední úvodní buly získává Letka, ale Slezák jim míček hned sebral. Letka se pak ale dostala na útočnou polovinu, ale gol nepadl
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:00 Hattrick se ted hodněkrát dostal až k bráně, ale Petr všechny střely vychytal
37:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #76 Vít Máček (3:2)
37:12 Hattrick se střelou Slezáka opět dostává do vedení
36:33 Ani v této přesilovce jsme nezaznamenali žádný gol a Zouhar se vrací do hřiště
34:27 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
34:27 Druhá přesilovka zápasu opět pro hosty
33:15 Suk si projel celé hřiště, ale zakončil bez míčku
29:14 Brom právě vstřelil gol, ten ale kvůli faulu neplatí
27:24 Aktuálně střílí spíš Hattrick, ale skore se zatím nenavyšuje, protože střely končí Petrovi v rukou
26:28 Gryc si našel cestu až k bráně, ale jeho střela letí mimo
25:14 Ani jednomu týmu se nedaří zakončit
23:33 Oba týmy jsou ted dost vyrovnané, hra se posouvá ze strany na stranu
22:04 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #7 Tomáš Hanzlík (2:2)
22:04 Hattrick si vedení moc dlouho neužil, Letka opět dorovnává
21:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (2:1)
21:42 Nádherná akce Fuchse, jeho střela ze středu končí golem a Hattrick se tak dostává do vedení
20:01 Úvodní buly druhé třetiny, tentokrát pro Letku
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:25 Hájek se vrací do hry, skore zůstává vyrovnané
17:40 Hattrick se i přes menší počet hráčů ve hřišti už dvakrát dostal na útočnou polovinu, ale gol ve čtyřech zatím nevpadl
17:22 Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #12 Marek Fuchs (1:1)
14:10 Hattrick přebíhá na polovinu Letky a střelou Zouhara vyrovnává skore
09:42 Hattrick má spoustu šancí, žádná zatím nekončí golem
08:03 Krásná akce Zouhara, gol ale nepadl
06:30 Letka je stále na míčku, ale moc se jim nedaří přenést hru na polovinu Hattricku
04:03 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Martin Sedláček, asistoval #9 Daniel Filip (0:1)
04:03 Po nepovedené nahrávce Hattricku míček získává Filip a posouvá na volného Sedláčka před bránou a ten navyšuje skore
02:27 Po rozehrávce dostává míček Letka a snaží se dostat na útočnou polovinu, tam jim ale míček sebral Hattrick a hra se opět přesouvá na polovinu hostů
01:26 Zatím je na míčku stále Hattrick a hraje se převážně na polovině hostů
00:30 První střela zápasu, Vlach střílí nad
00:01 Zahajující buly zápasu získává Hattrick