6:2
    Matěj VÍŠEK
    (Hrdlička)

Florbal TJ Kobylisy - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:2
branky: 2. Matěj Víšek, 8. Lukáš Panenka, 37. Matěj Víšek, 38. Daniel Havlíček, 44. David Mühlbach, 60. Matěj Víšek - 9. Adam Černý, 14. Petr Dolejš; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Marek Paleček 27 - Miloš Kahoun 31; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Nešlo nic. Dneska jsme předvedli tragický výkon, který tady neměl šanci. Tahle facka je pro nás duležitá. Děkuji všem fanouškům za skvělou atmosféru. Zítra budeme lepší!!! DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní utkání jsme konečně odehráli dobře a začali proměňovat šance. Rád bych poděkoval všem divákům za výbornou kulisu. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #16 Jan Hrdlička (6:2)
59:56 Maty dovršuje hattrick!
59:10 Probíhá poslední minuta
58:25 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:50 Hosté v šesti bez gólmana
57:01 Hosté se ubránili
55:01 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:10 Hra zlehka přitvrzuje, domácí gólman si žádá lehké ošetření
51:48 Pany míjí odkrytou klec
50:15 Sledujeme rychlou hru nahoru dolů
46:08 Palcát dotřetice vytěsňuje hlavou
43:44 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #16 Jan Hrdlička (5:2)
43:44 A bleskové využití!
43:38 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:10 Domácí se ubránili
42:30 Bohoušek v oslabení uniká, tísněn neproměňuje
41:10 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
40:50 Signalizovaná výhoda pro hosty, bude se vylučovat
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
37:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (4:2)
37:59 Víšek vybojoval balonek a Dáňa v extázi!
36:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #43 Vojtěch Semerád (3:2)
36:18 Maty Víšek z dálky luxusně pod víko!
35:50 Dnešnímu utkání přihlíží 143 diváků, což je rekord Šatna areny - děkujeme!
33:24 Dáňa se těžce zvedá ze země
33:05 Opět skvěle Paleček
31:45 Na druhé straně Palcát famózně likviduje sólíčko
31:25 Kočákovo dělo vyráží gólman Milevska nohou
29:45 Oba týmy v plném počtu
27:45 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
27:45 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
27:40 Špatně rozehraná standardka domácích, rychlý protiútok hostí, naštěstí nic z toho
13:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #3 Václav Strouhal (2:2)
13:52 Laciná ztráta domácích a je srovnáno
11:25 Domácí se ubránili, Palcát vyráží helmou
08:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (2:1)
08:17 Teď ale pěká kombinace Milevska vyústila ve snížení
07:27 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #71 Antonín Semerád (2:0)
07:27 Pany vymetl pavučinku!
05:24 Kočák orazítkoval vnější tyčku
04:17 Standardka MIlevska z bezprostřední blízkosti nevyužita
01:37 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #46 Ondřej Krejčí (1:0)
01:37 A jdeme do vedení!
01:25 První zákrok Palečka
00:45 V první možnosti před Kahounem Bohoušek
00:00 Pěkný předjarní podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí za nepříznivého stavu 0:2 na zápasy budou proti Milevsku odvracet hrozbu ukončení série