• 59 58:10
    2
    Jan KOPECKÝ

FBK Atlas Blansko - FBS Olomouc 5:4
branky: 2. Lukáš Kučera, 10. Šimon Borek, 15. Lukáš Kučera, 35. Jan Frýdek, 55. Denis Müller - 26. Igor Macháček, 40. Tomáš Skoupil, 58. Tomáš Jelínek, 58. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Michal Havelka; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 284; zásahy brankářů: Jan Opletal 27 - Martin Navrátil 28; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí): Tak popravdě musím říct, že i přes zklamání z vypadnutí to pro nás bylo velmi pozitivní playup. Spousta našich mladých hráčů ukázala svůj potenciál a celkově se projevila práce,kterou jsme tomu letos obětovali. Tým můžů se stal něčím, co bylo v Olomouci dlouho problémem. Stal se partou , kamarády, druhou rodinou a myslím, že pokud vydržíme v nastavení z letoška, v následujících letech od nás můžete čekat velké věci. Přístí rok se ještě posílíme a jsme připraveni se posunout minimálně o ligu výš.Dekujeme soupeři se , kterým jsme vytvořili dle mého názoru jednu z nejkoukatelnějších sérií co divize pamatuje. Děkujeme fanouškům, kteří jsou pro nás velmi důležití a vnímáme každou jejich podporu. A těšíme už teď na přístí sezónu.#hot16family#FBSolomouc#spoluasilní
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Úžasná série, na jejímž konci se radujeme my! Určitě si ji užili jak diváci, tak hráči. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme hodně štěstí do příští sezony. Teď je potřeba dobře zregenerovat a připravit se dobte na Třinec! Fanoušci zaslouží absolutorium! Jedeme dál!#atlas.ultras#Free.Ferko
60:00 Střely ve 3. části: 6:13
58:17 Timeout FBK Atlas Blansko
58:10 Vyloučen hráč #26 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:37 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:4)
57:17 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (5:3)
56:45 Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
55:28 Timeout FBS Olomouc
54:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller z trestného střílení (5:2)
41:21 Na utkání se přišlo podívat 284 diváků! Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:02 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #26 Jan Kopecký (4:2)
39:02 Utkání bude ještě ve třetí třetině zajímavé
38:39 Vyloučen hráč #91 Michal Bělaška družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
38:01 Čobas opět spaluje svojí šanci
35:20 centr od Michala Bělašky nezpracoval Dominik Janík
34:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #5 Šimon Borek (4:1)
33:58 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
33:58 Vojtěch Fedra mohl zvýšit na 4:1, ale byl faulován
28:55 Druhá třetina je velice vyrovnaná
25:59 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:1)
21:15 Svoboda na hřišti běhá jak na kokainu
20:00 Střely v 1. části: 14:12
14:57 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #20 Daniel Žilka (3:0)
14:57 Kučera se dobře vyspal, když mu tam spadla taková prskavkaaaa
11:00 Olomouc ve velkých problémech
09:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:0)
09:37 Borek po roce natáhl a balonek se do branky doplazil
09:19 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
07:43 Olomouc málem vyrovnala
06:50 Olomouc v lehkém presu
05:32 Bělaška málem skoroval
03:07 Prskavka Žilky končí za mantakem
02:30 Crla si myslel, že zahrál čistě,ale rozhdčí to viděl jinak
01:40 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (1:0)
01:05 První střelu si připisuje Olomouc