7:5
    Jan ŘEHÁK
    ()

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Kralupy Wolves 7:5
branky: 19. Ondřej Řezník, 23. Matěj Doubek, 34. Ondřej Řezník, 44. Ondřej Řezník, 45. Adam Černý, 57. Adam Černý, 60. Jan Řehák - 17. Karel Urban, 20. Kristián Malík, 26. Ondřej Diepolt, 26. Jan Michálek, 26. Kristián Malík; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 15 - David Kozel 30; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:0
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): YESSSSSSS!!! Proč nemůžemem mít jeden zápas v klidu? Takhle mi zachvíli praskne pumpa! 2 třetiny se hledáme, chceme to urvat každej sám a potom?? Dorazí konečně Došwich a rozjel konzert. Kralupům děkuji za skvělou serii. Byla to opravdu jízda. Děkuji všem fanouškům,kteří dneska dorazili!! TOHLE BYLO NESKUTEČNÝ!!! Děkuji,děkuji a děkuji!!! Jedeme dál. DOŠWICH MILEVSKO <3 PS: Na žádost fanoušků. Ondra Řezník byl dneska fantastický!
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): V první řadě gratluji Milevsku k postupu do druhého kola. Zároveň bych zde rád napsal, že všechny 3 zápasy jsme si prohráli vlastníma chybama, kde jsme si nedokázali pohlídat základní principy hry 5 na 5 a dostávali z toho zbytečné goly. Každopádně to byla pro nás výborná zkušenost a chtěl bych poděkovat všem klukům, kteří jak už do sezony, tak do play up zasáhli. Díky, jste frajeři!
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Vlastní branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák (7:5)
56:50 A Došwich se dostává do vedení utkání.
56:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (6:5)
53:10 Milevská hala je plná napětí. Obě strany hrají vyrovnaně. Stačí být lepší nebo využít chyby soupeře.
48:52 Posledních 11 minut zápasu. Divoká hra, emoce, osobní souboje. Sledujeme nejnabytější souboj milevského florbalu. Stále je ve hře opravdu hodně.
44:23 Došwich je zpátky ve hře. Stav je vyrovnán, teď bude drama.
44:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #7 Patrik Novotný (5:5)
43:30 Domácí vyvíjeli obrovský tlak a úsilí. Díky  již po čtvrté zakončili do soupeřovi branky.
43:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #78 Eduard Chalupa (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
37:05 Došwich sehrál výbornou hru, přesné střely, perfektní útok. Všechny střely letěly jen těsně vedle branky.
33:08 A Došwich tuto šanci využil.
33:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #29 Adam Černý (3:5)
32:12 Nyní má Došwich šanci v přesilovce udělat změnu skore.
32:11 Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za držení
31:16 Milevsko ve velkém okupuje branku hostů. Dává do toho všechnu sílu. Na změnu skore je stále dost času.
27:54 Situace v hale se začíná stupňovat. Silné emoce a touha po výhře je plně na hřišti cítit.
25:48 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
25:48 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (2:5)
25:48 V 50 vteřinách si hosté třemi rychlými goly vytvořili obrovský náskok.
25:19 GÓL Kralupy Wolves! 2:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #32 Jan Suk (2:4)
25:00 GÓL Kralupy Wolves! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #48 Jan Řehák (2:3)
22:58 Druhou třetinu započalo Milevsko výborným golem.
22:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:41 GÓL Kralupy Wolves! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #12 Karel Urban (1:2)
18:39 Nyní se ukázalo i Milevsko, stav je nyní vyrovnaný.
18:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #30 Jan Tomaško (1:1)
16:11 Hosté oslepili golmana a vytěžili z toho první gol pro svůj tým.
16:10 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #10 Kristián Malík (0:1)
15:05 Došwich ve velkém kontroluje hru. Hosté jsou více v defenzivě, jejich útoky nevycházejí.
13:57 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #58 Jakub Loskot.
12:20 Milevsko zvládlo oslabení, dokonce i ve velkém útočilo.
10:14 Hosté vstupují do přesilovky. Mají možnost využít šance na střelbu prvního golu.
10:13 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
05:55 Milevsko těží s chyb hostů. Mělo několik výjezdů na branku, ty ale hosté zastavili.
03:10 Již od prvních vteřin zní milevskou halou burácí fanoušků obou klubů. Hra zatím probíhá čistě. Hru kontroluje více milevský tým.
00:01 Na milevské palubovce právě odstartoval důležitý zápas vyrovnané série play-up.