58
  • 58 57:35
    Slavia

FbC Písek - FBC Slavia Praha 4:2
branky: 3. Matěj Prčík, 10. David Chvosta, 40. Vojtěch Šanda, 53. Vojtěch Šanda - 26. Matěj Fulín, 31. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 225; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 21 - Lukáš Rašovský 21; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:0
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dneska trochu naopak, po vlažnějším začátku jsme se dostali zpět do zápasu a rozhodně nebyli horším týmem. Pak, ale přišel zkrat v závěru jinak výborné druhé třetiny a ten rozhodl zápas. Domácí se zvedli a my už nenašli cestu jak zápas zdramatizovat či otočit. Vidíme se doma na Slavii. Díky všem za zápas!
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Klobouček před našima hráčema, že se oklepali ze včerejšího utkání. Dneska si to urvali sami za podpory fantastického publika. Vyrovnáno a v Praze se rozhodne. Věřím, že v Praze budeme mít téměř domácí atmosféru. Skvělé utkání jako včera. V úterý na Slavii!!!
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
57:56 Slavie odvolala brankáře a hraje v šesti
57:40 Po timeoutu hostů se vracíme ke koncovce dnešního zápasu
57:35 Timeout FBC Slavia Praha
57:02 Vojta Šanda na hřišti lítá jako raketa!
55:34 Zápas se blíží ke konci a tempo hry stoupá
54:30 Atmosféra v poli i v hledišti je neskutečná a Slavie se snaží vyrovnat, Písek ale nepolevuje
52:38 Tak to je něco! Osvědčená dvojka Šanda-Prčík střílí čtvrtý gól Písku a zvyšuje náskok
52:37 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (4:2)
51:08 106 decibelů v podání 225 fanoušků! Neskutečné! Jak řekl Honza Koutník "motor tryskové hole"!
49:17 Obrovská šance Vojty Šandy, která mu bohužel pro domácí nesedla
48:02 Hosté opět v plném počtu
47:23 Protiútok Slavie v oslabení končí v rukou Vlasty Dvořáka
46:14 Písek jde do početní přesily! Zvýší náskok?
46:02 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
44:25 Děkujeme píseckému kotly za rozpoutání mexických vln! To je atmosféra!
41:55 Tempo hry je v začátku třetiny poměrně klidné, uvidíme, co bude dál
40:01 A jdeme do poslední třetiny dnešního utkání a to za stavu 3:2 pro Písek po nečekaném gólu, který padl sekundu před koncem druhé třetiny!
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:59 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #81 Michal Měřička (3:2)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:38 Vyrovnanost pokračuje
35:28 Druhá polovina druhé třetiny je herně velmi vyrovnaná
33:11 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
31:19 A máme srovnáno! Slavie využívá přesilové hry a žádný gól ve čtyrech neuvidíme...
30:38 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (2:2)
29:43 "Ve čtyrech! Ve čtyrech! Dáme góla ve čtyrech!" právě zní píseckou obloukovou halou, ale na míčku se zatím drží Slavie
29:32 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:52 Střely létají v obou směrech
27:57 Začíná se přiostřovat
26:57 Timeout FbC Písek
26:24 A máme tu první gól hostů, Matěj Fulín si pohrál s píseckým brankářem
25:35 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #21 Martin Kadlec (2:1)
24:20 Písek na útočné polovině, ale tuto šanci nevyužívá
23:55 Obrovská šance Slavie!
22:04 Začátek třetiny probíhá v poměrně chladném tempu
20:01 Začíná druhá třetina dnešního zápasu, do které vcházíme za stavu 2:0 pro Písek
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:01 Slavie začíná vystrkovat růžky
16:38 Písek na útočné půlce, ale nic z toho
12:07 Písek se snaží vynalézt další možnosti, jak dostat míček za brankovou čáru hostů
10:50 Ondra Walter krásně prokličkoval přes celé hřiště, střela ale byla zastavena obránce hostů
09:22 David Chvosta zavěsil do růžku druhý gól domácích
09:01 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (2:0)
08:03 Více se začíná hrát už i na útočné půlce hostů
06:45 Tyčka v podání Michala Cigánka!
05:36 Standartka domácích před bránou, ale střela končí za bránou
04:28 Písek pokračuje v aktivní hře a střílí o sto šest
03:16 Neskutečná atmosféra v písecké hale po prvním gólu Matěje Prčíka!
02:47 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #18 Michal Cigánek (1:0)
00:51 Zápas začíná v poměrně chladném tempu, ale první střely i tak létají vzduchem
00:01 A je to tady! Druhé domácí utkání play-up v písecké obloukovce, která praská ve švech! Jdeme na to!