• 65 64:57
    6:5
    (Tesařík)

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal TJ Kobylisy 6:5p
branky: 17. Tomáš Branžovský, 20. Daniel Kronďák, 21. Petr Krob, 28. David Bouda, 60. Martin Lazárek, 65. Karel Smutný - 16. Lukáš Panenka, 18. Lukáš Panenka, 42. Jan Hrdlička, 53. Jakub Zíka, 57. Tomáš Klouda; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Adam Bednář 15 - Marek Paleček 27; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:3, 1:0
70:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Posledni krok bývá nejtěžší. Bohužel jsme dostali branky, přesně z toho, co jsme si řekli před zápasem, že dělat nebudeme. Jediný co můžeme je pogratulovat soupeři a na zítřek se lépe připravit. Děkuji všem.
70:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Děkujeme divákům za podporu v hale. Zvládli jsme odvrátit konec série a nyní se začínáme připravovat na další zápas, který se hraje zítra. Přijďte nás znovu podpořit.
70:00 Střely v prodloužení: 3:0
70:00 Ukončení prodloužení
64:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #51 Lukáš Tesařík (6:5)
64:57 Smutný tečuje střelu od Kroba a prodlužuje sérii.
63:40 Wizards vysílají dlouhé nahrávky na Maxu.
61:20 První šance na straně Kobylis. Sřela jen o pár cm minula Bednářovu branku.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (5:5)
59:41 Lazárkův granát na zadní a máme tu vyrovnání.
59:33 Domácí v 6.
58:30 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
58:30 Vyloučen hráč #28 Jan Pozler družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
57:13 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:13 Vyloučen hráč #29 Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
57:13 Uvidíme hru 4 na 4. Po sekání Zíky dohrává Lazárek hráče Kobylis u jejich střídačky.
56:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda bez asistence (4:5)
56:15 Další trefa ze vzduchu po odraženém balónku.
55:11 Bednář teď drží Wizards v sezóně. Další zákrok proti zakončení z malého brankoviště.
53:51 Lazárek horní tyč! Po výběhu od mantinelu moc nechybělo k vedení domácích.
52:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (4:4)
52:24 Nesprávné pokrytí hráčů a máme tu vyrovnání. Bohoušek nachází úplně volného Zíku, který jen uklidil.
51:50 Bednář další skvělý zákrok proti pokusu Bohouška.
49:42 Heller ve velkém výběhu zpoza branky trefuje jen Palečkovu helmu.
47:35 Branžovský opět ve velké šanci. Bohužel trefuje střed branky.
46:24 Wizards ostřelují branku Kobylis co to jen jde.
41:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (4:3)
41:55 Bohoušek trefuje míček ze vzduchu pod ruku bednáře.
41:41 Muller teď skoro v pádu prověřil Palečka na přední tyč.
40:17 Kobylisy zařadily druhý rychlostní stupeň.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:55 Branžovský zahodil tutovou šanci, kterou dostal naservírovanou od Maxy do malého brankoviště.
39:01 Smutný netrefuje prázdnou branku po nahrávce od Hellera.
36:50 Hra se přiostřuje.
33:29 Kobylisy zatím bez větší šance v přesilové hře.
32:03 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
32:03 Kapitán Smutný se podívá na trestnou po sekání.
30:00 Dnešní utkání sleduje v hale 96 diváku. Děkujeme!
29:33 Bednář dnes také ukazuje svou kvalitu. Další skvělý zákrok.
27:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #36 Sebastian Maxa (4:2)
27:27 Bednář po svém zákroku našel výhozem Maxu. Ten poté poslal balónek na Boudu, který přeloboval Palečka.
26:14 Bednáře teď zkouší hráči Kobylis z každé pozice.
23:47 Paleček dnes neskutečný. Chytá i Hellera po crossu od Smutného.
22:27 Lázárek vyslal svou věhlasnou pumelici od pravého mantinelu. Paleček chytá.
20:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #25 Karel Smutný (3:2)
20:57 Petr Krob vyslal svou klasickou střelu po nahrávce Smutného, která zapadla za záda Palečka. Domácí poprvé ve vedení.
20:14 Hráči Kobylis hned otestovali Bednáře střelou z půlky.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #25 Karel Smutný (2:2)
19:47 Kronďák trefuje na bližší tyč v přesilové hře po nahrávce od Smutného.
19:32 Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
19:32 První přesilová hra dnešního utkání pro domácí po sekání u mantinelu.
18:00 Bednář vytasil neuvěřitelný zákrok na střelu po crossové nahrávce.
17:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:2)
17:18 Panenka našel odražený balónek na středu velkého brankoviště a prostřelil pod rukou Bednáře.
16:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #51 Lukáš Tesařík (1:1)
16:15 Branžovský proběhl středem a zakončil nad nohu na zadní tyč.
15:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
15:20 První gól pro hostí. Při standartní situaci ze středu využili hostí mezery ve zdi. Bednář bez šance.
14:45 Komorný ve velké šanci na velkém brankovišti. Netrefil však Bednářovu bránu.
09:48 Bouda ve velké šanci po odraženém balónku. Paleček zlikvidoval.
09:00 Wizards zatím kupí chyby v rozehrávce.
07:58 Tomáš Branžovský vyzkoušel Palečka na zadní tyč. Ten byl připraven.
07:28 Přepište dějiny! Jindřich Zoth udělal 2 hráče a vystřelil. Dnes se tedy dějí věci.
05:13 Vachata namazal před Wizárdskou branku. Naštěstí pro domácí hráč Kobylis nevyřešil situaci nejlépe.
03:25 Týmy se oťukávají. Nikdo nechce udělat větší chybu.
00:34 První velká šance Kobylis. Kočí netrefuje po crossu do prázdné branky.
00:01 Úvodní buly pro hostí.