• 56 55:03
    8:5
    ()

Zlín Lions - FBC Mohelnice 8:5
branky: 8. Jakub Haša, 13. Jakub Haša, 18. Jakub Haša, 27. Daniel Pankuch, 27. David Vodica, 29. Adam Jiříček, 30. Filip Horník, 56. Adam Jiříček - 12. Václav Jurdzin, 27. Josef Veselík, 36. Lukáš Zach, 44. Jakub Weiss, 48. Michal Vaněk; rozhodčí: Jan Kouba - David Lovas; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Miroslav Steiger 19 - Jan Hublar 11, Jan Hampl 20; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Dvakrát jasný TDKU, třetí sporný, za nás také měl být. V takových zápasech bych čekal, že se bude postupovat podle pravidel ČF, ač se to může v určitých situacích zdát velmi přisné. Bohužel pro nás se tak stalo v pasážích hry, kdy jsme jasně dominovali. Obrovské výpadky při bránění v první polovině utkání nás stály zápas. Ve třetí třetině jsme byli na hřišti jen my, bohužel to na zvrat již nestačilo.
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Těžké utkání. První polovinu hry jsme poměrně kontrolovali a v té druhé, jsme se zbytečně přispůsobili stylu hry soupeře a nechali se hloupě vylučovat. Emoce k play-up patří, ale trošku na tom zapracujeme : ) Děkujeme našim úžasným fanouškům, kteří mají obrovskou zásluhu na druhém vítězství. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
60:00 Zlín vítězí i v druhém utkání play-up proti FBC Mohelnice v poměru 8:5.
59:50 Mohelnici utíkají poslední vteřiny.
59:14 Weiss teď reklamuje míček u sběračů.
59:13 Jiříček dlouze přestřeluje z výběhu.
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:46 Bizek trefuje nohu vlastního spoluhráče.
58:18 A další skvělý Steigerův zákrok.
58:00 Skvělý zákrok Miry Steigera si vysloužil potlesk diváků.
57:47 Vaněk vyslal střelu, mimo.
57:33 Hosté to zkouší v šesti.
57:07 Haša nejprve zblokoval střelu, pak se opět sám s míčkem vydal sám proti třem, dostal se až před branku, kde ale trefuje tyčku.
56:48 Hellerova florbalka si teď zatancovala ve vzduchu.
55:04 Jiříček s chladnou hlavou zavěsil míček pod břevno.
55:03 GÓL Zlín Lions! 8:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček z trestného střílení (8:5)
55:03 Haša zastavil rozjetou akci Mohelnice, sám utekl obráncům, těsně před brankou jej podrazil obránce a uvidíme trestné střílení.
54:39 Veselík nastřeluje tyčku. zlínské střídačce musel spadnout kámen ze srdce.
54:34 Blažek nám předvedl své šermířské umění.
54:15 Hašovi poskočil míček před brankou.
53:34 Baroň natáhl své dlouhé tělo a zlikvidoval střelecký pokus Mohelnice.
53:10 A opět Weiss tenktokrát při pokusu z otočky nepřekonal Steigera.
52:32 Weiss nejprve zblokoval Blažkův střelecký pokus, následně i Hašu obral o míček.
52:08 Domácí zkouší kombinovat, po třech přesných nahrávkách přichází nepřesná střela.
51:20 Emoce v této hale cloumají s nejedním fanouškem.
51:18 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #13 David Vodica.
51:18 Vodica nevyzrál na Hampla, který mu míček vykopl nohou, hra bude pokračovat z rohu hřiště.
51:18 Haša před brankou atakován hned 3 hráči, domácí tým dostane k dispozici trestné střílení.
50:57 Veselík před brankou nenašel spoluhráče.
50:18 Domácí tým zkouší uklidnit hru na své půlce.
49:35 Steiger vypadal připravený vyběhnout na útočníka, který ho trefil vlastní bránou.
48:48 Pro změnu zůstává po souboji ležel Dohnal.
47:42 Držení míčku na více než dvě vteřiny Vám teď na hřistě přinese minimálně silný hit, ne-li  let do mantinelu.
47:07 GÓL FBC Mohelnice! 7:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #55 Petr Graclík (7:5)
47:07 Od mantinelu se prosazuje hostující Vaněk, hosté se opět dostávají na dostřel.
46:47 Vyloučen hráč #16 Ondřej Kahoun družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
46:47 Rozhodčí se snaží uklidnit hru, na trestnou míří Kahoun.
46:25 Vít po tvrdé srážce u mantinelu zůstává ležet na zemi, nezbytná byla i pomoc zdravotníka. Ve zlínských fanoušcích to vyvolalo silnou vlnu hněvu.
45:20 Navrátil vyslal dlouhý oblouček na Steigera.
44:08 Blažek si teď nepohlídal střídání a pustil Weisse do šance, kdy přízemní střelou vykoupal Steigera.
43:54 GÓL FBC Mohelnice! 7:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #95 Michal Vaněk (7:4)
43:15 Vyloučen hráč #81 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
43:15 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
43:15 Javořík s Bizkem v souboji zaklesli své florbalky do sebe, při pokusu o rozmotání došlo k menší roztržce a oba zmínění míří na trestnou lavici.
42:50 Horník se po výroku rozhodčího vzteká na střídačce.
42:39 Haša na sebe natáhl 2 obránce, Blažkovi bohužel střela nesedla.
41:50 Samohýl se dlouze napřáhl, střela končí v Hamplově hrudi.
41:37 Baroň ustál souboj proti dvěma obráncům.
40:48 Hosté zvládli ustát náporu Lions ve vlastním oslabení.
40:40 Další výborný Hamplův zákrok.
40:26 Javořík z dálky do připraveného Hampla.
40:00 Druhá třetina přinesla množství vypjatých soubojů i gólovou přestřelku.
40:00 Domácí zahájí poslední dějství dnešního zápasu v početní výhodě.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
38:48 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
38:30 Domácí teď čeká první přesilová hra, v odloženém vyloučení přestřelil Hamplovu bránu Vodica, na trestnou zamíří Weiss za sekání.
35:39 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach bez asistence (7:3)
35:39 Zápas se nám velmi vyostřuje, nejprve ve tvrdých soubojích v rohu mezi Blažkem a Hellerem, kdy se následně Heller do Blažka rukama pustil. Ani ne minutu poté nabral Haša hráče hostů na rovněž končí na trestné lavici.
35:08 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:38 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
34:38 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
34:21 Malošík nabídl šanci mladšímu z Blažků, neúspěšně.
33:53 Ve stejném souboji na druhém konci hřiště úspěšnější Jiříček.
33:42 V souboji čísel 87 vychází lépe hostující hráč.
33:13 Blažek poslal soupeře na domácí střídačku.
32:41 Baroňův pokus z voleje okusili i diváci na tribuně.
32:13 Šula vystihl domácí rozehrávku, přestřeluje branku.
31:41 Oproti včerejšímu vyrovnanému zápasu dneska máme gólové Vánoce.
29:27 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jan Hampl družstva FBC Mohelnice
29:26 Timeout FBC Mohelnice
29:26 GÓL Zlín Lions! 7:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #87 Adam Jiříček (7:2)
29:26 Za tohle trenér Mohelnice své svěřence nepochválí, nejprve ze středu přesně pálí úplně voolný Jiříček, který necelou půlminutu poté přidává i asistenci domácímu kapitánovi Horníkovi.
28:51 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (6:2)
26:50 V poslední minutě se nám s góly roztrhl pytel, nejprve Pankuch z dálky přesně zamířil pod gólmanovu ruku. Poté hosté odpověděli po nepřesné přihrávce Malošíka, kdy míček doputoval před branku volnému Veselíkovi a pouze několik vteřin poté se přihlásilo o slovo osvědčené duo Haša-Vodica.
26:46 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (5:2)
26:30 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík bez asistence (4:2)
26:11 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Daniel Pankuch, asistoval #87 Adam Jiříček (4:1)
25:50 Hublar v těžké situaci rukou vyráží šanci Zlína.
25:04 Steiger likviduje další nebezpečnou šanci.
22:12 Baroň při snaze uklidnit situaci nahrál sám sobě na mantinel, účel apřesto splnil a Zlín se drží na míčku.
21:30 Kořének si vysloužil ovace diváků po rychlé kličce na obránce Mohelnice.
21:15 Šula přichází o svou hůl, nemohl se k ní propracovat.
20:15 Haša na začátku třetiny předvádí další samostatný únik.
20:00 Střely v 1. části: 12:5
20:00 V první třetině jsme viděli hodně šancí, zejména na domácí straně, většina končila v bloku obránců, kteří v dnešním zápase odvádějí dobrou práci. Přehlídku svého florbalového umění nám předvedl střelec hattricku Jakub Haša.
19:35 Také Javořík chce předvést svůj um na hokejce a točí se kolem mohelnických hráčů.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny, domácí na míčku v rohu soupeře.
18:07 Haša si z dnešního utkání dělá oneman show, nepokrytý před brankou si po nahrávce od Blažka připisuje čistý hattrick.
17:40 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:1)
16:48 Blažek mladší si teď nepohlídal míček na středu a přichází o něj.
16:17 Nejezchleba z nenápadné střely přes obránce znejistěl Steigera.
15:36 Jiříček cítil příležitost pro Žáčka před brankou, ten pálí pouze do obráncovy nohy.
15:35 Blažek nabral Graclíka svým tělem, ten odlétá.
14:59 Vidíme hodně ostrých soubojů u mantinelů, rozhodčí většinu pouští a nechávají plynout hru.
14:18 Koňařík se rval  jako lev s Weissem u mantinelu, ani napodruhé jej nenechal projít.
14:02 Baroň si pohrál s obráncem.
12:46 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (2:1)
12:41 Haša nejdřív zkusil naservíroval míček Vodicovi, několik vteřin poté ale vyzrává střelou po zemi na Hublara a přidává z další individuální akce další gól.
11:16 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #50 Václav Jurdzin, asistoval #37 Filip Heller (1:1)
11:16 Jurdzin doklepl poskakující míček před Steigerem do branky, ovšem na hlanici vysoké hole, což vyvolalo nelibost ze strany domácích.
10:12 Steiger předvádí další skvělý zákrok, tentokrát proti osamocenému hráči na středu.
09:00 Nejezchleba to zkusil z úniku, fanoušci už viděli míček v síti, ale Steiger neskutečným zákrokem chytá.
08:20 Kořének to zkusil sám od mantinelu, neúspěšně.
07:18 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (1:0)
07:17 Haša se teď sám obtočil kolem branky a otevírá skóre dnešního utkání.
06:58 Hráči začínají v soubojích padat jako hrušky.
06:12 Malošík sympaticky rozehrává a hledá volného spoluhráče.
05:14 Jurdzin se už radoval ze vstřeleného gólu, bohužel pro něj po nedovoleném zákroku na Jiříčka a rozhodčí gól nekompromisně odvolává.
04:38 Weiss si nyní jako poslední hráč vyšlápl na dva hráče domácích, vysloužil si potlesk od své střídačky.
04:04 Baroň teď zůstává po střetu ležet u mantinelu.
03:21 Vodica v šanci na odkrytou branku, trefuje Novotného hůl.
03:19 Druhý lajna kombinuje v obraně, následně Vít vysílá Žáčka do akce, vypichuje obránce.
02:22 Kapitán hostí se prodral domácí obranou, na Steigera ale nevyzrál.
01:56 Baroň vyslal střelu od půlky, Hublar bez větších problémů chytá.
01:42 Zlín se drží na útočné polovině.
01:20 Zápas od prvních vteřin nabízí vysoké tempo.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u druhého kola divizní série play-up mezi domácím týmem Zlín Lions a hostujícím FBC Mohelnice.