14:6
    Michal BADURA
    (Kreis)

FBC Intevo Třinec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 14:6
branky: 5. Filip Turoň, 6. Dominik Kupczak, 13. Tomáš Janovský, 13. Filip Turoň, 16. Ondřej Bajtek, 20. Ondřej Drong, 22. Dominik Kupczak, 29. Adam Szkandera, 35. Filip Turoň, 35. Jan Fiedor, 37. Jan Fiedor, 44. Ondřej Drong, 47. Šimon Czernek, 52. Michal Badura - 10. Jakub Téra, 25. David Cejnar, 30. Miroslav Kábrt, 46. Miroslav Kábrt, 48. Marek Weinelt, 49. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 358; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 19, Martin Kreis 5 - Jan Beneš 31; po třetinách: 6:1, 5:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Plán splněn, 2 body zůstávají doma. Očekávali jsme, že to bude dnes těžší, o to více těší jednoznačný průběh. Ve třetí třetině jsme si mohli vyzkoušet další herní varianty. Teď máme týden na vyladění detailů a ve Rtyni budeme chtít podat ještě koncentrovanější výkon. Hrát v takové atmosféře tento víkend bylo něco neskutečného. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit. Soupeři přeji šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Pokud někdo kouká jenom na skóre dnešního utkání, pak to musí vypadat jako tragikomedie. Troufám si ale tvrdit, že oproti včerejšímu utkání se jednalo o velmi odlišnou partii. Co je ale smutnější, že i přes zlepšenou hru, přechodovou fázi do útoku a obranu, skončilo utkání prakticky totožně. Klobouk dolů před třineckým gólmanem a celkově soupeřem, který si už od rozcvičky šel pro druhou výhru v sérii. Na konec mi jen zbývá poděkovat úžasným domácím divákům, takováhle kulisa se prakticky nevidí. A abych neopomněl, chtěl bych poděkovat naší hrstce fanoušků. Nedá se svítit, série se přesouvá do Rtyně. Těším se za týden v našem svatostánku.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:05 Hra se dohrává na obranné polovině domácích.
58:06 Par slovních výměn na obou stranách a jede se dál.
57:36 ... a znovu v akci Kreis.
57:03 Martin Kreis hned na dvakrát úspěšný!!!
55:34 Dnešní utákní sleduje fantastických 358 diváků, děkujeme!!!!
55:22 Výborna obranná práce domácích děla hostům problémy.
53:40 Tomiczek nejprve obehrál soupeře, pak dokázal i vystřelit, jeho střelu Beneš vytěsnit za mantinel.
51:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 14:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #1 Martin Kreis (14:6)
51:42 Po golmanově asistenci se i prosazuje Badura.
48:39 Z přečíslení 2 na 1, nedal Kábrt Kreisovi šanci.
48:38 Timeout FBC Intevo Třinec
48:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 13:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #14 Adam Vejrek (13:6)
48:16 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
47:23 Kreis si připisuje první úspěšný zákrok!
47:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 13:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (13:5)
47:03 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Kreis družstva FBC Intevo Třinec
47:03 Weinelt prostřeluje gólmana na bližší tyčku.
46:41 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (13:4)
46:41 Kombinace Czernek - Turoň opět úspěšná.
45:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #83 Filip Geisler (12:4)
45:13 Schovana střele Kábrta nešťastně zapadla až za zády Piška.
44:16 Vyloučen hráč #56 Adam Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
43:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (12:3)
43:22 Tomiczek v úniku nahrávál na volného Dronga, který neměl problém se zakončením do prázdné brány.
42:15 Standartní situaci Rtyně hasí Mieszek s Piškem.
40:36 Beneš na dvakrát likviduje.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
38:57 Gorný nevypálil vůbec špatnou střelu, gólman však chytá.
37:56 Beneš zasahuje po střele Janáče.
37:12 Fantastičtí fanoušci, výborně fungující domácí střídačka a skvělá atmosféra v hale, přesně tak vypadá dnešní zápas!
36:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (11:3)
36:31 Fiedor znovu udeřuje!
36:24 Po delší době zákrok domácího borce v brankovišti.
34:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #13 Ondřej Bajtek (10:3)
34:33 Po pěti sekundách se Třinec opět prosazuje!!! Tentokrát mířil přesně Jan Fiedor.
34:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (9:3)
34:27 Neskutečný fristajlový kousek Filipa Turoně zpoza brány končí v bráně!!!!
33:24 Szkanadera se ocitl sám před Benešem, ten se ovšem zorientoval rychleji a míček přikryl.
32:58 Hra se teď přelévá hodně ze strany na stranu, hraje se florbal ve vysokém tempu s lehce vyhrocenými momenty.
31:32 Menši technické komplikace, ale jsme zpět. ... Filip Sikora v souboji trefil soupeře do obličeje a dostal tak dvouminutový trest, který dokázal soupeř využít.
29:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (8:3)
28:40 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká florbalka
28:18 .... nedáš dostaneš. Třinec znovu odsakuje o šest branek.
28:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #23 Michał Martynek (8:2)
28:02 Martinec se dostal do samostaného úniku, kde ho Piško dokázal fantasticky vychytat!!!
27:02 Turoň trefuje boční siť!
26:46 Třinec se konečně usadil v útočném pásmu.
26:13 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #93 Adam Petera (7:2)
24:32 Rtyně se dostala do protiútoku, kdy nejprve Petera trefil pouze blok, ale odražený míček se dostal k Cejnarovi, který prostřeluje gólmana.
22:57 Janovský nahrával na střed Tomiczkovi, ten byl však obsazen hned dvěmi hráči.
21:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #9 Jan Kyselý (7:1)
21:52 Kupczakova střela se od gólmana příhodně odrazila, až do brány.
21:02 Po střele Téry si Piško připisuje další úspěšný zákork.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 17:9
19:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:1
19:59 Už to vypadalo, že pro tuto třetinu zůstane přesilovka nevyužita. Drongova střela se ale ocitla až za zády Beneše.
19:21 Czernek to zkoušel zpoza brány, ale neúspěšně.
18:39 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
18:05 Rozhodčí mají ruce nahoře, což znamená jediné, přesilová hra pro Třinec.
17:07 Protiútok hostu hasil nejprve Drong, o chvíli později i Bajtek.
16:12 Turoň prodloužil míček na J. Martynka, ten ovšem nedokázal zakončit.
15:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (5:1)
15:16 Se střelou Bajtka si gólman poradil, na dorážku byl už ale krátký.
14:37 Turoňova přihrávka na volného Mieszka bohužel neprošla.
12:33 Nejprvé se střelou na zadní tyč prosadil Janovský, o pár sekund později přidává Turoň dnes již svůj druhý gól.
12:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #16 Šimon Czernek (4:1)
12:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #27 Jan Fiedor (3:1)
11:18 Přečíslení hostů zastavuje obrana.
10:35 Geisler vypálil dělovku se kterou si Piško hravě poradil.
10:01 Nebezpečná teč M. Martynka končí za mantinelem.
09:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #94 Šimon Vacek (2:1)
09:41 Hosté sice přesilovku nevyužili, ale zásluhou Téra přece jen snižují.
09:01 Hostující si zatím nevytvořili šanci, která by ohrozila branku domácích.
07:42 Kábrt zkusil střelu, ale Szkandera ji dokázal zblokovat.
07:16 Vyloučen hráč #13 Ondřej Bajtek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
07:15 První vyloučení na straně domácích.
06:45 Po střele od mantinelu zasahuje Piško.
05:57 Mieszkova přihrávka na Czerneka našla pouze soupeřovu čepel.
05:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #87 Filip Sikora (2:0)
05:16 Kupczak parádně trefil Sikorovu příhrávku a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
04:45 Drongova přihrávka našla osamoceného Fiedora, ten však nedokázal míček trefit přesně.
04:15 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
04:15 Turoň otevírá skóre dnešního zápasu.
03:15 T. Sikora se při úniku dostal, až k zakončení, gólman připraven.
02:36 Hosté zkusili střelu z půlky, Piško byl však pozorný.
02:15 Hra ve vysokém tempu od prvních minut,
01:20 Oba týmy do dnešního zápasu vstupili velmi aktivně.
00:11 Úvodní buly sice vyhráli hosté, ale první šanci si vybojoval Třinec a to konkrétně Jirka Martynek.
00:01 Míček na hrací ploše, pisknutí rozhodčích a zápas může začít!
00:00 Pěkné nedělní odpoledne z třinecké haly Stars, kde již za malý moment započne druhý zápas play up mezi domácím Třincem a hostující Rtyni  v Podkrkonoší. Děkujeme všem divákům v hale, kteří si dnes udělali čas, aby podpořili naše muže v boji o postup do druhého kola play up o národní ligu.