4:3
    David KOLÁŘ
    (Keyzlar)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Kralupy Wolves 4:3p
branky: 5. David Kolář, 23. Adam Dvořák, 52. Petr Dolejš, 66. David Kolář - 20. Marek Čejka, 34. Matyáš Metoděj Krahulec, 52. Jan Michálek; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 35 - David Kozel 35; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0
70:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Tak tohle byla válka! Dneska nám vyšel vstup do utkání kdy jsme se snažili být aktivní a tvořit hru. Časem nám docházela energie a soupeř se víc dostával do hry. Kralupy nám ukazují celou sérii jak vypadá kvalitní obrana. Děkuji všem fanouškům,kteří si našli cestu do haly a vytvořili fantastickou atmosféru! Jedeme dál! DOŠWICH MILEVSKO <3
70:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Co říct...vlažný vstup do, který nás potrestal zejména ze začátku. Naštěstí jsme se z toho oklepali a předvedli dobrý výkon, bohužel špatný gol v prodloužení rozhodl. Nic se neděje a jedeme dál, přístí týden se vidíme v Kralupech. nAuuuu
70:00 Střely v prodloužení: 1:3
70:00 Ukončení prodloužení
65:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #73 Jan Keyzlar (4:3)
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
54:22 Velká snaha Došwihu v přesilovce, soupeř ale odolával.
52:19 Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
51:42 Došwich si to nenechal líbit gol hostům oplácí.
51:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (3:3)
51:13 Po dlouhém přesouvání hry ze strany na stranu, hosté zvyšují své skore.
51:12 GÓL Kralupy Wolves! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #12 Karel Urban (2:3)
47:35 Na hřišti se odehrává opravdu vyrovnaná hra. Rychlé ake, útoky. Každá chyba může znamenat změnu skore.
42:22 Milevsko i v oslabení ukazuje svoji sílu. S protihráči si čistě pohrávají.
40:00 Střely ve 2. části: 13:14
39:57 Vyloučen hráč #58 Jakub Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
37:50 Hra je plná osobních soubojů. Jakákoliv šance dostat míček a zakončit je cítit na obou stranách.
33:24 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #88 Jan Michálek (2:2)
32:28 Díky chybám hostů mají domácí hodně šancí na střelu, golman hostů tyto šance blokuje.
29:22 Ze strany hostů byl při přesilovce na domácí vyvíjen velký tlak. Došwich ale odolával, dokonce i útočil.
27:21 Vyloučen hráč #58 Jakub Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
24:56 Hosté opět měli šanci do prázdné branky. Míče ale letěl výše, než očekávali.
22:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #60 David Kolář (2:1)
22:19 Došwich drží soupeře na jejich půlce.
20:00 Střely v 1. části: 18:13
19:25 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:1)
16:55 Hra se značně zjistila. Na hostech je vidět velká snaha o gol.
11:48 Drsná hra, drsné souboje. V obou týmech je chtíč po vítězství a dělají pro to vše možné.
09:32 Tvrdé nájezdy Kralup na branku Došwihu. Golman Kahoun předvádí akrobatické kousky, aby se přes něj míček nedostal.
07:58 Hosté zaútočili na domácí branku. Šance střely na samotného golmana se ale odrazila od tyčky.
04:01 Došwich rozjíždí rychlou hru. Jako první využili šance vstřelit gol v zápase.
04:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #82 Martin Dolejš (1:0)