4:3
    Václav VEVERKA
    (Hort)

Prague Tigers - TJ Turnov 4:3p
branky: 1. Jiří Kratina, 51. Šimon Fišer, 59. Šimon Masár, 63. Václav Veverka - 4. Emil Hejduk, 25. Štěpán Matěcha, 27. Jakub Vacek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0 + Jan Nachtmann 4:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 8 - Petr Suchomel 20; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0, 1:0
70:00 Komentář domácích Janů Lukáš (Trenér): Dnes velmi bojovné utkání se štastným koncem pro nás.
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
62:00 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #81 Martin Hort (4:3)
62:00 Veverkův dlouhý lob končí jeho vlastním vítezným gólem!
60:00 Řádek dnes vstupoval na hřiště se slovy: "Já to dneska rozhodu kouči" --- no, tak už je čas :D
60:00 Střely ve 3. části: 5:2
58:50 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #81 Martin Hort (3:3)
58:50 Masár prokličkoval mezi ostatními a minutu před koncem srovnává ve vlastním oslabení!
58:36 Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za hrubost
58:36 auuuuuu....tak tohle vypadalo bolestivě. Hráč turnova doslova letí do žebřin dva metry za mantinel.
56:29 Šimáně zkouší střelu z půlky. Přes několik florbalek prohopsala až za bránu.
55:32 Komerční přestávka
55:28 Nachtmannova bekhendová bomba končí po bloku soupeře vysoko u stropu
53:18 Teď proběhlo několik protiútoků na obou stranách, většina z nich ale ztroskotala kousek za půlkou.
50:53 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Šimon Fišer, asistoval #91 Šimon Masár (2:3)
49:50 Nachtman předává Píšemu, ten nahazuje na brankoviště...Řádek těsně míjí letící balonek.
49:17 Hráči Turnova dnes fakt poctivě blokují, na jejich gólmana prochází minimum střel.
48:00 Sledujeme teď hru nahoru dolů, na obou stranách ale chybí gólové šance.
45:50 Hosté s balonkem nikam nespěchají, hrají na jistotu.
43:50 Masár vypouští jednu střelu za druhou, ty ale končí na nohou soupeře nebo na mantinelu.
42:35 Masár zkouší od mantinelu, pozorný brankář hostů přízemní střelu chytá.
42:05 Vyloučen hráč #82 Jakub Vacek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
41:32 Rozhodčí signalizují odložený trest a uvidíme druhou přesilovku dnešního utkání, kterou se pokusí využít Tigers.
41:08 Turnov na balonku, nemůže se ale dostat z vlastní poloviny.
40:00 Třetí třetinu otevřou na svých holích florbalisté Prague Tigers.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
37:52 Hort ukořistil balonek mezi třemi soupeři, střela končí na mantinelu.
36:30 Žikmond střelou z půlky těsně minul víko.
36:00 Tigers se nemůžou dostat přes zelený val do nějaké lepší šance.
33:27 Masár ze standartky střílí do prvního hráče před sebou.
32:59 Masár v šanci po chybě hostů, balonek dostal jen pod golmana.
31:56 Kratinovi se těsně nepovedlo tečovat Nachtmannovo nahození na brankoviště.
29:15 Šimáně v běhu blokuje přihrávku turnovského útočníka.
28:30 Nachtmannovi chyběly dva kroky aby dostal křižnou přihrávku na čepel. Na druhé straně protiútok Turnova.
27:18 Šimáně sbírá balonek potulující se na malém brankovišti domácích a zachraňuje Tigers před další inkasovanou brankou.
26:39 Promyšlená standartka Tigers končí v bloku Turnovského obránce.
26:12 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #82 Jakub Vacek, asistoval #92 Dominik Reczai (1:3)
26:12 Vacek přízemní střelou po krásné kombinaci zvyšuje skóre na dvoubrankový rozdíl
24:38 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (1:2)
24:38 Matěcha zametá balonek za záda ležícího Ernsta a dostává Turnov do vedení.
23:10 Druhá třetina začala daleko klidněji než ta první, Tigers si zakládají na klidné rozehrávce.
20:05 Tigers vyhrávají buly útočně, Řádkův bekhend končí na boční síťice.
20:00 Hráči se pomalu sunou doprostřed palubovky na úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
18:10 Severský kotel skanduje jméno svého golmana, který právě uhasil tutovku domácích.
17:00 Novotný střílí z předbrankového prostoru, na poslední chvíli mu tam vběhl Veverka. Skóre zůstává vyrovnané.
15:12 Řádek na Zikmunda...ten přihrál zelenému obránci a nic se nestalo.
14:00 Brankář domácích si nechal ošetřit prstíček a hra může pokračovat...
14:00 Ševčík ve sprintu nechtěně odevzdal balonek soupeři. Rychlý protiútok Turnova i přes dorážku končí za mantinelem.
12:55 Turnov se teď drží na balonku na útočné polovině. Ernst právě zachránil domácí před inkasovaným gólem!
11:43 Píše zkouší střelu z dálky, míjí branku hostí.
10:56 Ernstovi zazvonila tyč! Domácí se pokouší o rychlý protiútok
10:15 Masár ze standartky střílí a trefuje blokujícího soupeře.
09:35 Řádek vybojoval balonek za soupeřovou bránou, střela z otočky končí v bloku.
09:03 Nachtmannovo nahození do brankoviště těsně míjí Řádkův pokus o teč.
08:00 Koudelka se dostal s balonkem ke střele ze středu, pozorný golman hostí chytá.
07:25 Hejdukova nabídka na Štěpána, jeho střela končí nad brankou.
06:42 Tigers se drří na míčku, zatím jsme ale neviděli jedinou střelu.
05:50 Vidíme první přesilovku na florbalkách domácích.
05:27 Vyloučen hráč #82 Jakub Vacek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
05:00 Protiútok dvou sprinterů z Turnova končí těsně vedle branky Ernsta.
03:39 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (1:1)
03:39 Turnov za podpory několika bubnů vyrovnává skóre.
03:20 Čakoaréna žije hned od začátku - severský fanklub se o to poctivě stará.
01:55 Tigers vstupují do utkání velmi aktivně. Podaří se jim vyrovnat sérii po včerejší prohře?
01:37 Řádek s Masárem 2 na 1, Masár trefuje golmana hostů.
00:20 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #30 Filip Píše (1:0)
00:20 Kombinace Píšeho s Kratinou končí rychlým gólem Tigers!
00:00 Vítáme příznivce florbalu při sledování 2. duelu play-down série mezi domácími Prague Tigers a TJ Turnov. Úvodní buly pro Tigers.