• 65 64:40
    7:8
    (Lešuk)

Sokol Rudná - T.B.C. Králův Dvůr 7:8p
branky: 1. Jan Karásek, 23. Jan Karásek, 25. Tomáš Bubeník, 42. Lukáš Bárta, 43. Antonín Pražák, 47. Adam Pivoňka, 51. Lukáš Bárta - 16. Tomáš Vlček, 18. Michal Nový, 19. Tobiáš Uhřík, 21. Tobiáš Uhřík, 23. Tomáš Hájek, 54. Adam Lešuk, 55. Tobiáš Uhřík, 65. Daniel Riley; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 6 + Lukáš Jeníček 4:4; využití: 0:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Jan Křemen 23 - Jiří Procházka 26; po třetinách: 1:3, 2:2, 4:2, 0:1
70:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Co k tomu říct, dneska úplně jiný zápas. Za stavu 1:5 pro nás jsme asi věřili ve stejný zápas jako včera a, že si lehce dojdeme pro druhý bod v sérii. Pro mne nepochopitelné chyby a dostat tři góly v naší přesilovce - to je na NEUROL. Morálně jsme to v závěu zvládli a dotáhli utkání do prodloužení. Potvrdila se nedisciplinovnost domácích a doplatili na to. Nebude to jednoduchá série, ale těšíme se na další zápas za týden zde v Rudný a v neděli doma. Děkujeme našim fanouškům, že dorazili a kluky dotlačili k dalšímu bodu. Děkujeme Rudný za hektický zápas a, že nesložili zbraně. Marodka nás limituje, pošetříme rány a za týden naviděnou.
70:00 Komentář domácích Tuček Martin (Trenér): Dneska diváci viděli úplné jiné utkání než včéra. Bohužel nedisciplinovanost nás stála vítězství. Děkujeme fanouškům za skvělou atmosféru. Těšíme se na další zápas.
70:00 Střely v prodloužení: 0:1
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Dnes se ukázalo, že včerejší zápas neznamenal vůbec nic. I přes bojovný výkon avšak Sokol Rudná padl i podruhé, což znamená vedení T.B.C. již 2:0 na zápasy. Série pokračuje v sobotu v 16h. Do té doby nashledanou a přeji všem krásný zbytek večera.
64:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #66 Adam Lešuk (7:8)
64:40 Rudenský odchovanec Daniel Riley rozhoduje nechytatelně o osudu dnešního utkání.
64:15 Dobrá poziční hra od Jeníčka.
63:51 Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
63:51 Další přesilová hra pro hosty.
62:50 Bubeníka nepustila k lepší střele dobře nastavená hostující hůl.
62:20 Na balónku opět hosté.
61:50 První slibná šance domácích končí vedle.
61:32 Blok od Cihelky.
61:00 Prozatím více na balónku hosté. Domácí vyčkávají na svou příležitost.
60:09 Rudná v plném počtu
60:00 Rudná přežila to nejhoří. Z jejich dlouhého oslabení zbývá 9 vteřin, a proto jestě prodloužení začne o znevýhodnění o jednoho hráče. Drama o holé přežití, jak má být.
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:47 Lešuk vedle.
59:40 A další od Pražáka.
59:20 Další blok od Kameše.
58:47 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:09 Další blok od Kameše a rychlý brejk Karáska. Procházka jistý.
57:27 Skvělý blok Martana
56:09 Vyloučen hráč #78 Lukáš Jeníček družstva Sokol Rudná na 2+2 minuty za hrubost
56:09 Úplně normální souboj, kdy hostující hráč odpadne.Sice špatně spadne a doufáme, že je v pořádku, ale dostat za to 2+2? To je moc. Každopádně to je veliká šance pro hosty pro další zvrat.
55:30 Dnešní utkání sleduje 160 diváků. Děkujeme.
54:21 Timeout Sokol Rudná
54:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #72 Jakub Uhřík (7:7)
54:21 Sourozenecká souhra opět vyrovnává stav tohoto utkání. Tobiáš Uhřík prozatimním hrdinou hostů.
53:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk bez asistence (7:6)
53:35 T.B.C. na koni. Lešuk našel místo nad ramenem Křemena.
53:13 Domácí v plném počtu. Hra je velmi nervózní na obou stranách.
53:07 A další od Šantory
53:03 Skvělý blok Novosada
52:30 Na tuhle střelu Křemen bezpečně viděl.
51:13 Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou
51:13 Další přesilová hra hostů. Ta jim ale dnes jde ještě méně než domácím. Uvidíme, co bude teď.
50:19 GÓL Sokol Rudná! 7:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #61 Antonín Pražák (7:5)
50:19 Aktivní Pražák získal balónek a znovu pelášil vstříc Procházkovi. Před branku mu rychle naběhl Bárta, který měl již snadnou práci.
49:56 Domácí už ve 4 a Pražák se hned zapojuje do bránění.
49:50 Skvělý Křemen.
49:39 Hosté v  plném počtu.
48:31 Vyloučen hráč #78 Lukáš Jeníček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
48:31 Další trest pro domácí za hrubost. Nevím, osobně se mi to příliš nezdá. Každopádně přesilová hra hostů 4na3
47:56 Vyloučen hráč #61 Antonín Pražák družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
47:56 O chvíli později ale dostává i on sám docela přísně a dá se říct i nevinně menší test.
47:39 Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
47:39 Pražák po pozičním obranném zákroku se vydal dravě do otevřené obrany, kdy byl zastaven až za cenu faulu.
46:46 Mašek nyní nepříjemně, možná i nezaviněně, zajel do Křemena. Po lehkém ošetření je strážce domácí svatyně v pořádku.
46:27 GÓL Sokol Rudná! 6:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #14 Marek Cihelka (6:5)
46:27 Domácí tým obrací z 1:5 na 6:5. Cihelka našel crossem Pivoňku a střelec jeho kvalit se často v takovém momentu nemýlí.
46:10 Domácí na koni, hosté začínají být trošku podráždění.
44:55 Skvělý Procházka tygřím skokem proti Martanovi.
43:31 Domácí v plém počtu a politi živou vodou.
42:43 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #61 Antonín Pražák, asistoval #78 Lukáš Jeníček (5:5)
42:43 Máme dokonce vyrovnáno. Jeniček s Pražákem nic složitého při standartní situaci nevymýšleli. Pražák chytře nachytal Procházku na vzdálenější tyči.
41:53 GÓL Sokol Rudná! 4:5
41:53 Skvělý zákrok Křemena, rychlý kontr dua Pražák-Bárta. Procházka bez šance.
41:31 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
41:31 Aktivnější vstup hostů do třetiny znamená i vykoledovaný faul a tak druhou přesilovou hru v utkání.
40:18 První zákrok třetího dějství v podání domácího Křemena.
40:01 Úvodní buly opět na straně hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:45 T.B.C. zřejmě dohraje třetinu na balónku.
38:46 Další Karáskova střela těsně mimo.
38:10 Hra se více a více vyrovnává. Sledujeme opravdu urputný boj o holé přežití.
36:05 Karásek okamžitě ze střídačky vystihl hostující rozehrávku a okamžitě se vydal na steč. Jeho střela jen o vlás míjí Procházkovu branku
34:40 Šantora se rozeběhl od vlastní branky až se objevil před Procházkou. Ten Šantorův projektil na vzdálenou tyč reflexivně vyráží.
32:55 Začíná se nám přiostřovat
32:25 Skvělý obranný zákrok Pražáka.
30:39 Hosté v plém počtu.
30:12 T.B.C se bez větších problémů úspěšně brání.
29:05 Šantorovu střelu bezpečně vyráží Procházka
28:39 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
28:39 Pražák na dalším výletě, kdy si na své osobě vykoledoval další faul.
27:10 Hosté v plném počtu
26:34 ...končí v bloku
26:33 Hostující obrana byla nyní moc důrázná a uvidíme tak zajímavou standartní situace z hranice brankoviště...
25:10 Vyloučen hráč #17 Tomáš Zuska družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi
25:10 Druhá přesilová hra pro domácí. Zuska sice zastavil domácí únik 2na1, ale neudržel u toho stabilitu a dostává tak menší trest.
24:30 GÓL Sokol Rudná! 3:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #78 Lukáš Jeníček (3:5)
24:30 Domácí tým se zvedá. Tomáš Bubeník vymetl suverénně vykýř.
22:45 GÓL Sokol Rudná! 2:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (2:5)
22:45 Ovšem hned po buly se prodral před Procházku Karásek a na 2krát našel skulinku pod tělem hostujícího brankáře.
22:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #66 Adam Lešuk (1:5)
22:40 Zatímco T.B.C začíná velmi přesně a efektivně trestat.
22:27 Pražák to nyní zkusil sám po úniku z vlastního pásma. Minul.
20:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (1:4)
20:55 Ukázka jednoduchosti v podání T.B.C. Souhra na jeden dotek a domácí obrana úplně vyšachovaná.
20:01 Úvodní buly na straně hostů.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
18:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:3)
18:50 Chyba v rozehrávce Martina Šmída a rychlý protiútok se štěstím proměňuje Tobiáš Uhřík.
17:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #12 David Zeman (1:2)
17:42 Tentokrát kombice hostů byla úspěšná. Křemen neměl moc šancí. 1:2
16:38 Nebezpečný došvich Zavorala, kterého si rozhodčí v první fázi nepovšimli. Naštěstí je Šantora v pořádku.
15:12 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #80 Tomáš Hájek (1:1)
15:12 Po pokračujícím tlaku přeci jen T.B.C. vyrovnává po důrazu na brankovišti.
15:05 Domácí v plném počtu
14:31 Hosté v plém počtu
13:55 Tyčka zazvonila za domácím brankářem po úniku 2na1.
13:05 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
13:05 Počet hráčů se srovná po až vysokém Karáskova důrazu před brankou soupeře.
12:31 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
12:31 Máme tady první přesilovou hru utkání.
11:20 Jeníček přes důraz vydoloval balónek od Jakuba Uhříka a zpoza branky servíroval Hanzlovi před branku. Skvělý zákrok Procházky.
10:10 Pivoňka protáhl levačku Procházky. Stav utkání zůstává stejné.
09:45 Rudná stále vyčkává v bloku na svou příležitost.
07:44 Martan se krásně individuálně prokličkoval až před Procházku. Ten svůj tým podržel.
06:56 Skvělý blok Novosada.
04:55 Domácímu týmu dělá veliké problémy vysunutý pressing hostujícího celku, jenž má více a více ze hry, čehož si všímá hostující kotel a mohutně svůj celek podporuje.
02:40 Po zaváhání v rozehrávce byl sám na ose hřiště Tobiáš Uhřík. Na Křemena nevyzrál.
01:58 Karásek se hbitě obtočil kolem hostující branky a zkoušel jednoruč pozornost Procházky.
00:20 Hosté se pokusili o rychlou odpověď. Křemen na svém místě.
00:09 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #6 František Novosad (1:0)
00:09 To je velmi povedený vstup pro domácí. Novosadova dravost a Karáskův důraz před brankou znamená brzké otevření skóre.
00:00 Přeji všem krásný nedělní večer. Lukáš Beran Vás vítá u 2. kola Play-down Národní ligy mezi týmy Sokol Rudná a T.B.C. Králův Dvůr. Včerejší utkání dopadlo na první pohled jednoznačně pro hostující celek z Králova Dvora, ale dnes je nový den, nové utkání a nové prostředí. Dočkáme se vyrovnání série nebo budeme svědky zrození trháku? Vydržte s námi. Začínáme v 19h.