• 59 58:01
    3:8
    ()

Prague Tigers - TJ Turnov 3:8
branky: 5. Matouš Sákra, 27. Matouš Sákra, 47. Martin Hort - 9. Štěpán Matěcha, 11. Jan Novotný, 28. Jan Novotný, 38. Vojtěch Palatínus, 48. Vojtěch Palatínus, 53. Vojtěch Palatínus, 58. Lukáš Švitorka, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Omar Hammami 16 - Petr Suchomel 21; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Matěcha Štěpán (Vedoucí): Po dnešku vedeme 1:0 a zítra pokračujeme dále. Nic víc, nic míň.
60:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér): Bylo jasné, že dvě výhry v ZČ se mažou. Turnov bere první výhru hlavně díky dobré a obětavé práci v obraně. My jsme byli takový nudní, bez elánu. Takhle se vyřazovací část nehraje. Zítra vyrovnáme. Zdravím všechny, kteří tu nemohli být s námi, proberte se!
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:04 Dvě chyby v rychlém sledu a hosté se na branky nemuseli moc nadřít
58:01 GÓL TJ Turnov! 3:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus bez asistence (3:8)
57:47 GÓL TJ Turnov! 3:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #77 Jan Novotný (3:7)
57:13 Veverka střílí z první brankář chytá
57:00 Domácí jdou do šesti
56:52 Timeout Prague Tigers
55:24 Poslední minuty základní části.
52:42 Masár do tyče
52:22 GÓL TJ Turnov! 3:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #22 Emil Hejduk (3:6)
52:22 Šimáně propad
51:33 Masárův výběh mimo
51:09 Pořadatelská služba má plné ruce práce s rovnáním mantinelů
49:05 Monstersave Suchomela
48:53 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:02 GÓL TJ Turnov! 3:5
47:02 Okamžitý propad domácích a hosté si berou dvoubrankové vedení zpět
46:52 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #91 Šimon Masár (3:4)
46:52 Hort vymetá pavučiny.
46:29 Masár dostal direkt na hlavu. Snad bude moc pokračovat ve hře. střídat nejde vypadá vše ok
43:28 šance jsou let's go TIGERS
43:14 Pěkná přízení střela Sákry
41:00 Utkání sleduje 39 diváků
40:15 Turnov začíná zostra trefuje tyč domácí svatyně
40:02 Buly vyhrává Turnov
40:01 Tak co nám přinese třetí třetina utkání? Najdou domácí hráči morální síly udělat něco se stavem utkání? Vše nám ukáží nejbližší minuty
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:53 Zajímavý signál domácích na konci druhé periody
38:43 Trma vrma před hostující brankou
37:13 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:4)
37:13 Vojta Palatínus střelou z první využívá první přesilovku v sérii
36:00 Vyloučen hráč #97 David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
35:56 VEČEŘA VÝRAZNĚ DMLOUVAL KOUDELKOVI
35:37 Boční tyč po střele ŠMÍDA
33:18 Branka Turnova neplatí pro postavení hráče v brankovišti
27:25 Hosté si berou vedení z ojedinělé akce zpět.
27:20 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:3)
26:05 Sákra z první neomylně. Není rychlejšího zakončení
26:02 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Matouš Sákra, asistoval #99 Dominik Šimáně (2:2)
23:33 Sákra netrefil v ideální šanci
23:18 Akce střídá akci. Vyrovnání je otázkou času
23:00 Domácí přitápí pod kotel
22:00 V přesilovce nebezpeční více domácí. Řádek v oslabení promáchl před prázdnou. Mohlo být vyrovnáno.
20:01 Druhou třetinu zahajují hosté přesilovou hrou. naloží s ní lépe než domácí?
20:00 Střely v 1. části: 7:6
20:00 Domácí hrají více na míčku, ale nedaří se jim vymyslet překvapivé řešení a hosté hrozí z brejků. Chce to větší tlak do brankového prostoru. Konec analytického okénka a za chvíli se těšíme ve druhé třetině, kam domácí přenáší trest za vyloučení Šimáněho
19:59 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
17:20 Pěkná střela Nachtmanna
16:30 Kratina opět nebezpečně
15:41 Kratina je cítit na hřišti. Každé střídání se snaží vymyslet ohrožení soupeřovi branky.
13:13 Manek důrazně koriguje domácí obranu
10:59 GÓL TJ Turnov! 1:2
10:59 Teď jsem úplně nepochopil počínání Kučery ma hřišti. Rázem prohrávají domácí
09:50 Přesilovka přinesla bohužel branku do domácí sítě.
08:50 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #33 Petr Suchomel (1:1)
08:50 Zákrok brankáře a rychlý výhoz znamenají vyrovnání. Matěcha trefil přesně.
07:32 Máme tu první přesilovku v této sérii. Jak s ní domácí naloží?
07:27 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
06:41 Mladý talent Ševčík hraje pěkně na míčku
04:26 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Matouš Sákra, asistoval #29 Jiří Kratina (1:0)
04:26 Kratin našel na středu úplně volného Sákru, který z otočky přesně umístěnou střelou k tyči nedal brankáři šanci
02:44 Ozývají se i bubny ze sektoru hostí, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží místní obyvatelé barrandovského sídliště
01:39 Hraje se bez bázně a hany. Tato série může bavit
00:38 První střelecký pokus zaznamenali hosté leč mimo branku
00:12 První střelu vyprodukoval kapitán domácích Nachtmann
00:01 Úvodní buly pro Tigers
00:00 Speciální pozdrav letí od zapisovatelského stolku do Plzně, kde jedna fanynka řeší těžké dilema, kterému týmu dnes držet palce...
00:00 Zdravíme všechny fanoušky, kteří se rozhodli sledovat dnešní utkání v online verzi ze zaplněné haly na Barrandově. Dnes tu bude atmosféra hodná play down.