6:9
    Jakub VOTAVA
    (Nový)

Sokol Rudná - T.B.C. Králův Dvůr 6:9
branky: 8. Adam Pivoňka, 13. Tomáš Petr Martan, 21. Adam Pivoňka, 29. Marek Vojáček, 34. František Novosad, 55. Tomáš Bubeník - 11. Tomáš Vlček, 20. Tobiáš Uhřík, 22. Tomáš Hájek, 24. Michal Mašek, 31. Tobiáš Uhřík, 40. Tomáš Vlček, 49. Štěpán Zavoral, 52. Adam Lešuk, 58. Jakub Votava; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 170; zásahy brankářů: Jan Křemen 12 - David Křeček 23; po třetinách: 2:2, 3:4, 1:3
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Dneska velmi bojovné utkání, za mě asi nejlepší co jsme v této sérii mohli vidět. Velký morál od kluků, hráli jsme dobře a postupně navyšovali vedení. Dobře nám chytal gólman a jsem rád, že jsme dali nějaké přesilové hry. Máme na čem stále pracovat, ale jsme rádi, že naděje na NFL žije dál. Děláme, ale mraky chyb, které kdyby dneska soupeř trestal tak jsme mohli vidět možná prodloužení. Fantastická série, fantastičtí diváci obou táborů a na konci slavíme my. Opdpočineme a 1.4. vyzveme divizní tým u nás doma. Očekáváme plnou halu ať vidí kdo je doma a kdo si Národní Ligu zaslouží !!!
60:00 Komentář domácích Tuček Martin (Trenér): Dneska jsme viděli, útkání plné chyb, které soupeř trestal. Děkuju všem, kteří se letos zapojili. Do další sezóny musíme změnit hodně věci, ale to teď není téma dne. nNejvětší poděkování během playdown, patří fanoškům obou táborů. Byli jste fantastičtí a kdo ví, třeba se v září opět potkáme. Hezkou neděli všem.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
60:00 Rudná se s Národní ligou po tuhém boji loučí a přesouvá se do Divize. Králův Dvůr bude ještě muset podstoupit baráž. Třeba se ještě uvidíme. Děkujeme za sledování online přenosu a přejeme klidnou neděli, dobrý start do nového týdne a rozhodčím rychlou a štastnou cestu domů.
59:32 Třetí tyč pro Rudenské v tomto utkání.
59:23 Domácí stále podporováni fanoušky nevzdávají zápas.
58:50 Rudná opět v šesti.
58:29 Hluchý netrefuje branku hostí.
58:00 Křeček výborně vykryl Pivoňkovu střelu.
57:45 Rudná opět v šesti.
57:40 Timeout Sokol Rudná
57:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #71 Michal Nový (6:9)
57:40 Pivoňka přišel o balonek a Votava skóruje do brázdné branky.
56:50 Rudenští v šesti.
56:37 Křemen při odkopu balonku brutálně zasažen hráčem hostí.
56:02 Vícero střeleckých pokusí domácích neohrozilo brankáře Křečka.
54:51 GÓL Sokol Rudná! 6:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #61 Antonín Pražák (6:8)
54:51 Bubeník snižuje na 6:8.
53:49 Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
53:49 Nyní přesilová hra pro tým domácích.
53:31 Rudenští fanoušci velmi nespokojeni s vedením zápasu, ze strany sudích.
51:25 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:8)
51:24 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
51:21 Další přesilová hra pro tým hostí. Bleskově proměněna. Stav 5:8.
50:01 Křeček chytá Karáskovu střelu.
49:05 Hanzl netrefuje zařízení.
48:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #42 Daniel Riley (5:7)
48:57 Zavoral navyšuje náskok hostí.
47:52 Šantorův pokus. Křeček chytá.
46:20 Bubeníkův pokus zblokovaný. Dnes obě družstva pomáhají se střelami svým golmanům.
46:00 Pivoňkova střela. Zvoní tyč.
45:17 Tým hostí zklidňuje tempo a snaží se si pečlivě připravit rozehru.
44:27 Pivoňka trefuje pouze bok branky.
42:50 Vlček zblokoval Pivoňkovu střelu.
42:29 Pivoňkova střela z úhlu netrefuje Křečkovu branku.
40:01 Buly pro tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:08 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #80 Tomáš Hájek (5:6)
39:08 Po výborném zákroku Křemena z dorážky Vlček posílá Králův Dvůr opět do vedení.
38:59 Karásek v úniku neprotlačil míček za záda Křečka.
37:56 Křemen výborně na brankové čáře.
37:28 Vyloučen hráč #40 Tomáš Petr Martan družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
37:28 Další oslabení pro tým domácích. I dálnice D1 je rovnější než tresty v dnešním utkání.
36:20 Ke třem bubnům rudenských ultras přibyl buben čtvrtý. Dále můžeme vidět řehtačku či trubku.
36:02 Křemen kryje pokus hostí.
35:40 Křeček zastavil pokus Dejma.
33:18 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #61 Antonín Pražák (5:5)
33:18 Lehké nahození Novosada díky cloně Karáska srovnává stav utkání na 5:5.
31:53 Bubeník nevyvezl kvalitně. Hostí však chybu nepotrestali.
30:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (4:5)
30:58 Šantora utopil své sólo v neúčelných kličkách a žlutomodří se opět ujímají vedení.
29:42 Vyloučen hráč #61 Antonín Pražák družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
29:42 Králův Dvůr opět prověří obrannou čtyřku domácích.
29:22 Odložené vyloučení umožňuje zkusit hostím hru v šesti.
28:18 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #47 Lukáš Bárta (4:4)
28:18 Vojáček maže náskok hostí, po skvělé přehrávce Bárty a hala bouří.
26:26 Rudná nyní pod silným tlakem.
25:37 Křemen výborně zastavil pokus hostí.
23:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #11 Tomáš Vlček (3:4)
23:31 A nyní se pro změnu vedení ujímá, zásluhou Maška, tým hostí.
23:20 Po individuální akci Pražáka, Karásek netrefuje odkrytou bránu.
22:58 Špačkova střela zblokována.
21:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #7 Štěpán Zavoral (3:3)
21:28 A bouřlivá přestřelka pokračuje. Hájek maže náskok domácích.
20:11 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (3:2)
20:01 Hned po vyhraném buly a rychlém obratu Pivoňka opět posílá Rudnou do vedení.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #71 Michal Nový (2:2)
19:55 A máme srovnáno. Střela Uhříka podjela pod Křemenem.
19:38 Oosbní souboje dnes místy přpomínají spíše řeckořímský zapas.
18:12 Křemen chytá Vlčův pokus.
17:03 Hluchý dobře zblokoval střelecký pokus hostí.
15:14 Pražák nyní v rozhovoru s rozhodčí.
13:29 Pivoňka doklouzal do brány po čtyřech. Sudí však zákrok neposoudili jako přestupek.
12:30 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #40 Tomáš Petr Martan, asistoval #26 Martin Špaček (2:1)
12:30 A Rudná se díky Martanovi dostává opět do vedení.
12:16 Vhodno dodat, že fanoušci hostí mají také svěho zástupce v hraní na bicí.
11:46 Martanův pokus kočí za mantinelem.
11:23 Mašek přestřeluje bránu domácích.
11:02 Křeček vyráží střelu Karáska.
10:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #42 Daniel Riley (1:1)
10:25 Druhé oslabení sice Rudná ustála, avšak bezprostředně poté Vlček srovnává skóre.
09:19 Rudná nespokojená s výkonem sudích.
08:24 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zdržování hry
08:24 Hosté dostávají druhou možnost využít přesilovou hru.
08:10 Nyní se bubnovací duo rozšířilo na trio díky angažovanosti Martina Šmída.
07:17 GÓL Sokol Rudná! 1:0
07:17 Pivoňka po krásné zadovce Karáska překonává Křečka a posílá domácí do vedení.
06:47 Křeček si počíhal na Martana.
06:34 Šantora netrefil bránu hostí.
05:45 Žlutomodří se usadili v obranném pásmu domácích.
05:00 Špaček dobře zblokoval střelu hostí.
04:15 Rudná na balónku a za hlasité podpory domácích fanoušků v čele s bubenickým duem Balík-Holý.
03:33 Domáci ustáli oslabení bez větších potíží.
02:18 Karásek v oslabení potrápil obránce hostí. Střela však netrefila Křečkovu branku.
01:29 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
01:29 Králův Dvůr si zahraje přesilovou hru.
01:20 Špaček vxstihl přihrávku, avšak Bárta nezakončil přesně.
00:45 Po úvodním tlaku může tvořit tým hostí.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí a Karásek hned vyzkoušel svoji mušku, avšak nepřesně.
00:00 Krásný večer všem divákům u online přenosu šestého utkání souboje mezi týmem hostí TBC Králův Dvůr a domácím družstvem Sokol Rudná. Stav série je 3:2 pro modrožluté. Uvidíme zajisté dynamické utkání a necháme se překvapit, zda domácí dorovnají stav série a prodlouží jí do závěrečného sedmého utkání.