• 60 59:31
    4:2
    (Heřmanský)

Prague Tigers - TJ Turnov 4:2
branky: 22. Jakub Manek, 28. Jakub Manek, 54. Thomas Heřmanský, 60. Václav Veverka - 37. Lukáš Švitorka, 50. Dominik Reczai; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Omar Hammami 19 - Petr Suchomel 22; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Janů Lukáš (Trenér): Dnes velmi bojovné utkání , kdy jsme šli o malinko víc za vítěstvím než soupeř.
60:00 Komentář hostů Matěcha Štěpán (Vedoucí): Vyrovnané utkaní, kde jsme ovšem byli neustále o gól pozadu. Gratuluji soupeři k výhře a doma budeme chtí vybojovat 7. zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 2:6
59:31 GÓL Prague Tigers! 4:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #77 Thomas Heřmanský (4:2)
59:31 Veverka krásnou střelou potvrzuje dnešní vítězství pro Tigers.
58:45 Timeout TJ Turnov
58:27 Kratina po výběhu střílí vedle.
58:19 Tigers zatím na míčku ....
57:00 Poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:25 Další důležité bloky před domácí bránou. A hromové yeeeees ze střídačky.
55:35 Opět kombinace mezi 17 a 92, naštěstí ale Reczai netrefuje bránu.
54:42 Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
54:42 Zas faul který prý nikdo kromě rozhodčích neviděl. Jdeme se bránit!
54:18 Hammami vyráží maskou! Důležitý zákrok.
53:31 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #40 Matyáš Pik (3:2)
53:31 Heřmanský vlítl do útoku jako raketa dostal sice nahrávku na beckhend ale i tak uklízí krásnou střelou do brány.
50:44 Heřmanský vysílal Manka, který unikal středem hřiště ale bohužel míček nezpracoval.
49:45 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:2)
49:45 To bylo rychlé, ale pěkná akce do prázdné. Začínáme od nuly.
49:17 Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
49:17 Sporná situace na hřišti přesto přesilovka pro Turnov.
49:09 Nachtmann ty střely přitahuje, stál úplně mimo branku a soupeř ho přesto narval.
48:40 Zápas nabral slušné tempo.
47:59 Dobré bloky od Tigers...
47:20 Nejdřív Heřmanský zblokoval jasný gól, poté Hammami vyrazil jasný gól a pak Nachtman uháněl s Heřmanským 2 na 1, a Heřmanský nedal jasný gól...
46:25 Turnov už na značkách a snaží se něco vymyslet.
45:45 Nachtmann si bere míček a snaží se šetřit čas.
45:05 Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
45:05 Blokování hole je dnes v módě, Sákra zase hasí na poslední chvíli soupeře v šanci.
43:59 Fišer s Matějem zatím hledají cestu do útoku.
42:45 Přesilovka fuč. Viděli jsme jen jednu nebezpečnou střelu.
41:55 Tigers byli chvíli na míčku ale teď už zase Turnov.
40:30 Turnov zahajuje třetí třetinu přesilovkou, velkou část z ní ukrojil Šimáně, který jednoruč vozil míček po hřišti.
40:00 Druhá třetina byla na střely mnohem bohatší ovšem gólů to moc nepřineslo, a tak jdeme do třetí třetiny za stavu 2:1, bude to ještě drama.
40:00 Střely ve 2. části: 19:7
39:57 Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
38:53 Na druhé straně zvoní tyč, následné dorážky také nekončí v bráně.
38:20 Hammami si připisuje další těžký zákrok.
36:30 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #28 Martin Hejduk (2:1)
36:30 Turnov rozehrával téměř z poloviny hřiště a schovaná střela zapadla přímo do horního rohu.
36:15 Fišer si teď udělal ze soupeře kužel a pěkně ho na své polovině oběhl s míčkem a vrátil se do rozehrávky.
35:13 Parádní akce Turnova, po 3 přihrávkách z první, zakončující hráč, který byl před Hammamim sám stříli nad.
33:15 Ani druhou přesilovku Tigers nevyužili ačkoli ji téměř celou strávili na soupeřově polovině. Zatím dobré bloky a dobré zákroky brankáře.
32:15 Nachtmanova přízemní střela, brankář se jen ohlížel kam míček putuje po mnoha odrazech od hokejek.
30:45 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
30:45 Další faul na skoro střílejícího Pika.
30:00 Další závar před Turnovskou bankou díky útoku 71 81 a 91, neboli Manek, Hort a Masár.
29:00 Důležitý zkrok Hammamiho po pohotové střele od mantinelu.
27:30 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #81 Martin Hort (2:0)
27:30 Hort posílá jedovku od mantinelu kterou brankář vyráží, ale Maňák se rychle zorientoval a uklidil míček do branky.
26:20 Tigers si vytvořili několik pěkných šancí ale obrana a brankář Turnova zatím odolávají.
26:00 Kratina pěkně nastřelil Masárovu florbalku a míček málem doskákal až za brankovou čáru.
24:16 Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
24:16 Sákra byl faulován při střele a uvidíme první přesilovku.
22:45 Další pěkná akce Masára, který si vyběhl z levého mantinelu a za osou stříli nebezpečně těšně kolem vzdálenější tyče.
21:35 Vzápětí na druhé straně zvoní tyč.
21:28 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #91 Šimon Masár (1:0)
21:28 Masár zastavil soupeře na mantinelu a pak už uháněl s Maňákem 2 na 1, krásně svému spoluhráči předložil a ten už jen pohodlně uklidil do branky.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
16:56 Ševčík a Neužil v akci podruhé tentokrát ale Neužil nestřílel a snažil se ještě míček posunout na Pika.
16:08 Tigers chvíli pod tlakem zatím ale zvládají blokovat střely.
14:00 Krásná akce mezi Ševčíkem a Neužilem, druhý jmenový trefuje z pozice "mezi kruhy" jen brankáře.
13:00 Další blok po střele Heřmanského.
12:05 Nachtman opět pěkně vyvezl míček a přihrával na odskočeného Řádka, pokus byla ale zablokován.
11:25 Zatím sledujeme utkání bez větších šancí na obou stranách.
09:42 Tigers jsou zatím aktivnějši, snaží se napadat soupeřovu rozehrávku a tím ho moc na svou polovinu s míčkem nepouští.
08:25 Pokus o rychlou rozehrávku, střela ale Kratinovi sjela .
07:00 Míček chvíli pro Turnov ale po zdvojení hráče v rohu je opět v moci Tigers.
06:10 Nachtman pěkně zablokoval pokus soupeře a pak sám vyvezl míček a nabízel ho volnému Řádkovi před bránou ale ten bohužel brankáře nepřekonal.
04:30 Heřmanský chytře posílal přízemní míček do předbrankového prostoru kde číhali dva Tygři.
03:30 Řádkova pěkná jedovka, gólman vyráží nad.
02:42 Masár vybojoval rozehrávku z rohu.
02:22 Hammami kryje propagační střelu.
02:15 Kratina s Řádkem dobře napadají soupeřovu rozehru a ti tak začínají od vlastní brány.
01:25 Veverka v rohu hledá své spoluhčáce před bránou.
01:00 Tigers na míčku, snaží se dostat na polovinu soupeře.
00:00 Dobré odpoledne vážení online diváci, vátejte u přenostu utkání play down Národní ligy mužů, ve kterém proti sobě nastoupí Prague Tigers a Tj Turnov.