Petr ZDRÁHALA
  • 60 59:35
    2

1.MVIL Ostrava - FBC Hranice 3:7
branky: 34. Miroslav Besta, 41. Jaroslav Kaprál, 58. Tobiáš Zlámal - 7. Jaromír Chodil, 16. Tomáš Václavík, 23. Ondřej Dobeš, 31. Jan Kolajta, 35. Jan Grygar, 46. René Mikel, 52. Jan Kolajta; rozhodčí: Jiří Večerek - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Segiň 15 - Jakub Kosar 14; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnes jsme podali skvělý týmový výkon. Hráči mi udělali obrovskou radost tím, jak se posunuli v rámci celé sezony a jsou z nich opravdu florbalisti s obrovským potenciálem. Děkuji všem za sezónu a budu se těšit v září.
60:00 Komentář hostů Dadej Petr (Trenér): Další dílčí cíl je splněn, teď si odpočineme, zregenerujeme a začneme se důsledně připravovat na baráž. Poslední krok bývá nejtěžší, nicméně o to víc nás jeho dosažení bude těšit. Děkujeme soupeři za sérii - přeji podařenou přípravu na příští sezonu a mnohem úspěšnější příští sezonu. Svým hráčům děkuji za dosavadní přístup a zdůrazňuji - teď to teprve začíná.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:35 Vyloučen hráč #88 Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
59:05 Vyloučen hráč #14 Petr Zdráhala družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
57:42 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #44 Miroslav Besta (3:7)
56:00 Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
53:12 Vyloučen hráč #44 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
53:12 Mezi rozhodčími a hráči 1.MVILU to dneska vře.
51:55 Družstvo domácích v dnešním zápase drží brankář.
51:02 GÓL FBC Hranice! 2:7
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (2:7)
48:21 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
48:21 Po zbytečném faulu Vojtěcha Rajnoška je 1.MVIL zase v oslabení.
45:52 GÓL FBC Hranice! 2:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (2:6)
45:52 Hosté úspěšně využili přesilovou hru a navyšují na 2:6
45:30 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:30 Hranicím začíná další přesilová hra.
42:40 Týmu domácích se konečně rozsvítilo.
40:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #55 Tomáš Ševčík (2:5)
40:46 Jarda Kaprál konečně využil gólové šance a snížil vedení Hranic na 2:5.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
34:04 GÓL FBC Hranice! 1:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar z trestného střílení (1:5)
33:22 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Miroslav Besta, asistoval #66 Vojtěch Valigůra (1:4)
33:22 Po 33 minutách hry trefuje Best 1. gól domácích.
32:25 Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
32:25 Druhá přesilová hra domácích, uvidíme jak bude využitá.
30:33 GÓL FBC Hranice! 0:4
29:05 Výborný zákrok od brankáře domácích Víta Segiňeho.
27:15 Další obrovská šance pro Jardu Kaprála, opět nevyužitá.
25:18 1.Mvil se zatím střelecky moc neprosazuje.
22:27 GÓL FBC Hranice! 0:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #77 Štěpán Potsch (0:3)
20:05 Hráči obou družstev zatím ukazují plné nasazení.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
18:40 Velikou šanci na gól nevyužil Jaroslav Kaprál a stav utkání je stále 0:2.
15:07 GÓL FBC Hranice! 0:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (0:2)
15:07 Hranice navyšují skóre povedenou akcí na 0:2.
07:36 Týmu domácích začala první přesilová hra dneška.
07:34 Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
06:36 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil bez asistence (0:1)
06:36 Svižná akce hostů končí prvním gólem dnešního utkání, stav 0:1.
05:58 Tým domácích úspěšně uhrál oslabení.
04:05 Mvil ryhcle využil chyby Hranic, bohužel akce nekončí gólem.
03:58 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Schystal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
02:10 Hráči Hranic střílejí první pořádnou střelu dnešního zápasu, 1.MVIL zkušeně zblokoval.
00:00 Právě nám začalo 4. utkání série zápasů. Dnes se rozhodne, jestli se série bude pokračovat v Hranicích.