(Šebesta)
  • 55 54:54
    Slovan

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TJ Slovan Havířov 5:2
branky: 24. Jiří Šebesta, 27. Dominik Klimscha, 33. Jiří Šebesta, 43. Petr Stejskal, 55. Marek Klečka - 29. Jakub Molin, 45. Filip Hromádka; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:4 + Jakub Molin OS; využití: 2:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 13 - Ivo Sikora 27; po třetinách: 0:0, 3:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Dnešní utkání ukázalo, že se dá hrát s každým. Individuální chyby jako dvouminutové tresty nás stály zápas.Za mě hratelné a vyrovnané utkání. Určitě zítra nedáme nic  zadarmo a přijedeme ještě silnější. Chceme více, budeme bojovat !
60:00 Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí): Dnešní taktika: být všude o krok dříve. dobrá obrana. dobré přesiloky. 1:0, zítra znovu na značkách v 5,díky všem přítomným, ahoj čau.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:00 Poslední minuta !!!
56:50 Boželník si položil Sikoru, ale neprocedil míček pod jeho tělem.
56:10 Klimscha přes Sikorou, ale skóre se nemění.
54:54 Timeout TJ Slovan Havířov
54:54 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #10 Jiří Šebesta (5:2)
54:00 Opava kombinuje. Šebesta -  Klimscha a kros na Malinu, ale ten netrefuje optimálně míček.
53:45 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
52:20 Bezděk dvakrát super zákrok!
50:40 Posselt se protáhl přes dva protihráče a jeho bombu mu Sikora vyráží mimo tři tyče.
50:00 Opava nadále aktivní, tak to má být! Hlavně nepolevit.
47:21 Chozé Chozé!!! Skandují opavští fans :)
46:11 Klečka krosem na Posselta, ten pálí na Sikoru, ten vyráží před sebe a jeden z opavských dorážel, ale Sikora byl proti.
45:35 Šubert z otočky a Sikora vyráží nad branku.
44:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #87 Matěj Erbs (4:2)
44:36 Erbs vypálil od modré a na malém brankovišti tečoval Hromádka a míček zapadl k tyčce.
44:00 Klimscha vyvyezl míček a zakončil, bohužel nepřesně.
43:40 Repček získal míček a opavští natahují čas.
42:57 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
42:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #91 Jan Rabinský (4:1)
41:20 Pavelek se snažil z malého brankoviště procedit míček přes Sikoru, ten zalepil místo u tyčky.
40:34 Klečkova střela od střídaček hostů a Sikora zasahuje nohou.
40:01 Opava na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 12:2
38:00 Hosté se ubránili a zakládají útok.
37:00 Opava aktivní, 3 šance měl Posselt. Jedna zblkována, druhou vyrazil Sikora a po třetí trefuje tyč.
35:50 Vyloučen hráč #19 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
32:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #29 Kryštof Malina (3:1)
32:15 Opava využívá přesilovku! Šebesta a jeho bomba :)
31:15 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
31:15 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
31:15 2+10 za řeči....
29:15 Oba týmy hrají v plném počtu hráčů.
28:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #56 Patrik Charvát (2:1)
27:05 Vyloučen hráč #20 Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
27:05 Vyloučen hráč #91 Jan Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
27:05 Po menší šarvátce si zahrajeme hru 4 na 4.
26:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (2:0)
26:32 Klimscha si vyjel zpoza branky, poslal obránce na párek a vymetl šibenici v hostující brance!!!
25:38 Šubert střílel od mantinelu a další zákrok si připisuje Sikora.
24:00 Stejskala vyloženě vychytal Sikora!
23:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #7 Dominik Klimscha (1:0)
23:26 Klimscha nabil na modré Šebestovi, ten propálil vše co mu stálo v cestě!!!
22:50 Klečka se dostal k odraženému míčku na mantinelu, ihned to tam poslal táhlou střelou, ale jen těsně míjí vzdálenější tyč hostující branky.
22:00 Slovanský Molin měl na modré čas i prostor, ale zamířil jen nad branku Opavy.
21:30 Opatrná hra obou týmů nadále pokračuje...
20:19 Po faulu hostů rozehrává Rabinský.
20:01 Havířov úspěšnější na buly.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:10 Přečíslení Havířova a před brankou netrefuje skákavý míček Kočí!
19:00 Minuta do konce třetiny.
17:30 Opavští nadále aktivní, Havířov stojí v bloku a čeká co se bude dít.
16:20 Repček dvakrát tahem od půlky, jednou zblokováno, podruhé zasahuje nohou Sikora.
14:12 Stejskal tváří v tvář Sikorovi, ale v těžké pozici neskóroval.
13:50 Šebesta to vzal na sebe a poslal to tam z modré, Sikora musel zasahovat!
13:18 Klimscha na míčku, tak že by...
12:12 Pavelek vs. Molin a opavský hráč úspěšnější :)
11:45 Posselt vyváží míček již ve hře 5 na 5. Opava zatím 100% v oslabení.
11:00 Erbs se zlobí, ale může tak maximálně na sebe. Rozehrává Opava.
10:19 Hosté v přesilovkovém postavení, ale Repček jim zkazil radost a alespoň na chvíli získal míček.
09:37 Vyloučen hráč #41 Michal Šubert družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
09:37 Šubert ztratil míček a zezadu klepl soupeře do hole a jde si za to sednout k nám.
09:17 3. Lajna Opavy na míčku.
08:00 Opava se ubránila a hned zakládá útok.
07:20 Střelu od modré reflexivně vyráží Bezděk rukou!
07:00 Opava se dobře brání a nepouští do šancí hosty.
05:40 Vyloučen hráč #4 Martin Buganský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
05:00 Opava se brání proti 6 hráčům Havířova, protože rozhodčí signalizují odložený trest pro Buganského.
04:30 Kukla nechutně dotírá na Posselta, ten ho odstrčuje.. Hra pokračuje....
03:11 Hosté velmi pomalu rozehrávají a snaží se uspat domácí.
01:30 Zwinger sice ztratil míček na půlce, ale hosté svůj protiútok nevyužili.
01:00 Oba týmy nám vystřídaly...
00:50 Po tvrdém souboji se těžce zvedá Rabinský, který byl nedovoleně zatlačen na mantinel.
00:33 Boželník rozehrál od modré na Rabinského, ten si popojel a táhlou střelou prověřil Sikoru, k dorážce se snažil dostat Stejskal, ale nebyl úspěšný.
00:01 Opava vyhrála úvodní buly 1. utkání čtvrtfinále play off!