5:2
    Jakub ČÁP
    (Korych)

ASK Orka Čelákovice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:2
branky: 6. Jakub Čáp, 19. Jan Zoufalý, 24. Ondřej Špalek, 38. Daniel Korych, 59. Jakub Čáp - 49. Filip Štědrý, 51. Filip Štědrý; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2 + Marek Korych OS:0; využití: 0:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Aleš Zetek 12 - Daniel Dolák 9; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Vedoucí): Dnes jsme podali soustředěný výkon po celý zápas a vyvarovali jsme se situací, do kterých nás soupeř dostával v předchozích zápasech. Zvládli jsme i koncovku a zaslouženě tak bereme druhý bod v sérii. Děkujeme fanouškům obou týmů, kteří vytvořili perfektní atmosféru.
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Náš výkon dnes snesl přísnější měřítko až ve třetí třetině. Zítra nastoupíme odhodlanější. Děkuji našim fanouškům za skvělé fandění.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:59 A máme tu konec
59:47 Menší výměna názorů v rohu
59:00 Poslední minuta, Plzeň v závěrečném tlaku
58:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #31 Marek Korych (5:2)
54:00 Minuta přesilovky pryč a Plzeň stále bez střely
53:00 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
53:00 Vyloučení vyvolalo emoce jak konec Titanicu, po osobním trestu se na hřiště vrací Korych
51:10 Zetek a výborný reflexivní zákrok
50:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:2)
50:04 Plzeň od levého mantinelu dokázala vykombinovat až do prázdné brány, Orka je nyní jak opařená
49:18 A opět dvojšance Plzně, branka nepadla
48:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (4:1)
48:49 Blažek nastřelil do chumlu, kde se nejlépe zorientoval Štědrý a uštědřil Zetkovi prvni branku
41:51 Bohužel sem neviděl, co se stalo, přesilovka pro Plzeň
41:50 Vyloučen hráč #31 Marek Korych družstva ASK Orka Čelákovice - osobní trest
41:50 Vyloučen hráč #31 Marek Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
41:50 Korych sám na branku, brankář vychytal
41:20 Závar před Zetkem, střela do bloku
40:38 První střela Plzně
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:32 Seibert proběhl celé hřiště tam i zpět s míčkem na hokejce, zajímavý počin
37:56 Stejskal přestřelil bránu Zetka
37:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #77 Daniel Richtr (4:0)
37:03 A Richt z lajny našel Korycha a už je to o 4
37:00 Zadák výborně zabral na lajně a posílá balon na Richtera
36:25 Po dlouhé době musí zasahovat Zetek
33:12 Orka blokuje velké množství střeleckých pokusů
32:45 Na hřišti probšhla sekaná a tak má Plzeň volný úder
32:00 Brankář Plzně předvedl zákrok jak z učebnice Lva Yashina
31:10 Zadák vypálil jak to umí jen on a skoro to bylo o 4 góly, brankář byůl pozorný
30:23 Richtr vyslal Plzeň do brejku, Verner dokázal situaci 1v1 vyřešit a tak jsme neviděli střelu
29:00 Hra je taková ospalá
26:00 Během odmlky jsme viděli mnoho nedotažených šancí od obou družtev
23:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:57 Třetinu zakončuje svým únikem Richtr, který však nedostal míček pod brankáře hostí
18:46 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (2:0)
18:46 Korych nahazoval do prostoru velkého brankoviště, kde Zoufalý sklepl míček do branky
17:59 Němeček nyní předvedl obranný odkop jak Maldini v nejlepších letech
16:56 Zetkův dlouhý výhoz na Dana Korycha, ten přestřelil
16:15 Poslední dvě minuty na míčku hosté
14:15 Hezký průnik Richtra zakončuje Verner střelou za mantinel
12:27 Mezitím brankář hostí předvedl dva pěkné zákroky
12:20 Huleš trstuhodně dlouho sám na středu, Plzeň dnes trápí koncovka, jelikož ani on nedokázal vystřelit
11:01 Dobrodruh Bárta se pustil na útočný výlet, ztratil balón a div z toho nebylo vyrovnání, střela letěla mimo
10:16 Hraje se v pravém rohu Orky, již zde probíhá asi pátý souboj v krátkém časovém sledu
09:22 Oba týmy jsou si vědomy důležitosti dnešního utkání, hra je proto opatrná
08:31 Plzeňský hráč č.47 promáchl před prázdnou brankou
08:00 Orka Plzeň do protiútoků moc nepouští, hosté se o to více snaží najít skulinku v obraně postupným útokem
07:15 Střelu ze středu hřiště schytal Zetek
06:20 Orka se snaží hrozit spíše z protiútoků
05:07 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
05:07 Zetek hodil prudký výhoz na Korycha, ten našel osamoceného Čápa, který se do prázdné branky nemýlil
04:40 Orka špatně přebrala hostující hráče na standartce, střela stále nepřišla
04:00 Protiútok Orky zkusil zakončit Špalek, střela nedoletěla do prostoru brankáře
03:33 Špalek si hodil míček do tří hráčů a jen o kousek mu to nevyšlo
03:10 Hezká akce Plzně, střela z krosu ovšem končí v protějším rohu
02:27 V držení lopty Orka, střelu jsme ještě neviděli
01:40 Plzeň na balonku zahajuje postupný útok
00:50 Němeček Michal se snažil probejčit dopředu, obrana Plzně pozorná
00:01 Úvodní buly vyhrála Orka
00:00 Dobrý sváteční den, za malou chvíli startuje třetí zápas finále Národní ligy, který dnes strávíme pospolu zde v rámci textového online přenosu.Přeji příjemné čtění a mnoho branek.