5:4
    Jakub MIKOLÁŠEK
    (Huleš)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Traverza 5:4p
branky: 3. Jiří Sloup, 28. Jan Huleš, 43. Ondřej Kuhajda, 60. Filip Štědrý, 61. Jakub Mikolášek - 16. Vojtěch Bagin, 44. Jáchym Syrovátko, 52. Tomáš Josefovič, 59. Vojtěch Bagin; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 131; zásahy brankářů: Daniel Dolák 10 - Josef Bína 15; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): O něco opatrnější utkání, než včera. Velmi vyrovnaný zápas, dnes to mohlo dopadnout jakkoliv. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
70:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Dneska jsme byli blízko prvnímu bodu v sérii a zároveň tak daleko. Přestože jsme v roli outsidera, tak máme opravdu velké množství neproměněných šancí a individuálních NEVYNUCENÝCH chyb, který takový soupeř jako Slavia Plzeň prostě bude trestat. nDěkuji za utkání a doma se pokusíme odvrátit vyřazení z play off.
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
60:44 A je rozhodnuto druhý bod do série si připisuje znova tým z města piva - SLAVIEE.
60:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (5:4)
60:05 Tohle utkání je pastvou pro oči každého fanouška kvalitního florbalu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:12 Drama pokračuje a nás nejspíš čeká prodloužení.
59:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #37 Adam Stejskal (4:4)
58:34 Hosté poprvé v zápase vedou, Plzeň má minutu a půl na vyrovnání.
58:33 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #93 Ondřej Schuller (3:4)
56:30 Po vyrovnávacím gólu Traverzy se hra vyrovanala. Oba týmy mají šance, ale hlavní slovo mají golmani obou týmů.
51:31 Třetí třetina spíše než florbalové utkání připomíná přestřelku na divokém západě. Hosté dorovnávají na 3:3.
51:30 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:3)
49:40 Plzeňané přežili oslabení bez větších vrásek na čele.
47:40 Výhodu přesilovky si vyzkouší po vyloučení Huleše taky Traverza.
47:39 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
45:53 Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
45:28 Teč Konradyho Bína v pohodě vykryl.
43:26 Traverza se rozhodně nevzdává. Syrovátko snižuje na nejmenší možný rozdíl skóre, 3:2 pro Plzeň.
43:25 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #13 Jan Fiala (3:2)
42:12 O dva. Takový je rozdíl skóre po gólu Kuhajdy.
42:11 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #41 Jiří Sloup (3:1)
41:39 Nadějná šance Traverzy. První střelu zblokoval Porazil a následnou dorážkou by Traverza neohrozila ani rugbystické ,,háčko,,.
40:01 Poslední část dnešního dění právě začala.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
37:05 Dolák v tváří v tvář vychytal samostatný únik Traverzy. Můj táta mi vyprávěl o zákrokách Dominika Haška a já budu vyprávět svým dětem vyprávět o zákrokách Dana Doláka.
36:46 Dnešní utkání sleduje přímo v hale 131 diváků.
36:04 Slavia při vlastní přesilovce svého soupeře doslova dusí ve vlastní šťávě, avšak bez gólového efektu.
34:53 Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:23 Fuch zboural jednoho z hostů, avšak Traverza z následné standartky nedokázala vytvořit nic.
30:12 Plzeň po vstřelené brance uklidnila hru a snaží se hlavně kombinovat.
27:31 Slavia se podruhé v zápase ujiímá vedení. Úspěšným střelcem se stal Honza Huleš.
27:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #56 Filip Konrady (2:1)
23:22 Oba týmy vstoupily do druhého dějství ve skvělém tempu.
21:36 Dolák podržel svůj tým brilantním zákrokem.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
18:30 Hulešova střela nijak extra Bínu neohrozila.
16:00 A máme vyrovnáno, Josefovič pláchnul domácí obraně a střelou pod víko překonal Doláka, 1:1.
15:59 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #87 Tomáš Josefovič (1:1)
13:50 Kdo dnes čekal one-team show ten je na špatné adrese, Traverza se v posledních minutách zvedá a již mnohokrát vyzkoušela pozornost domácího golmana, avšak zatím bez gólového úspěchu.
11:41 Slavia ULTRAS znovu žene svůj tým k úpěchu, po celou dobu utkání zatím panuje skvělá atmosféra.
10:06 Po delší době drží hráči Traverzy míček na svých hokejkách.
09:49 Příklep Katolického nám změnu skóre nepřinesl.
08:39 Střela Meda těsně míjí poloodkrytou klec Bíny.
07:45 Traverza zatím zvládá oslabení na jedničku, drží míček a šetří čas.
06:39 Výhodu přesilovky dostane jako první v zápase Slavie.
06:38 Vyloučen hráč #70 Mikuláš Plášek družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hra na zemi
05:13 Plzeňský Karel Rachůnek (Jan Huleš) znovu ukázál, že tvrdá hra u mantinelu mu opravdu nedělá problém a zešrotoval jednoho z hráčů Traverzy.
03:55 Dostali jsme se do fázy hry, kdy konečně dostává ty správné obrátky a to je přesně to co chceme vidět.
02:47 Jako první se do vedení dostává Plzeň, prosadil se Sloup.
02:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #41 Jiří Sloup, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:0)
02:19 Hra se v úvodních vteřinách přelívá z jedné strany na druhou.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítám Vás u druhého zápasu semifinálového utkání Národní ligy - západ. Stav série je 1:0 pro plzeňskou Slavii. Tímto zdravíme všechny domovy, bary a restaurace, čekárny, ordinace, lékarny, nádražní haly, poslaneckou sněmovnu a taky prezidentskou kancelář.