6:7
    Vojtěch STRNAD
    (Doutnáč)

FbC Hradec Králové - ASK Orka Čelákovice 6:7
branky: 19. Ondřej Fous, 23. Mikuláš Ryba, 37. Filip Hušek, 38. Mikuláš Ryba, 38. Adam Hušek, 49. Vojtěch Nosek - 3. Jakub Doutnáč, 6. Jakub Doutnáč, 11. Jaroslav Verner, 20. Daniel Korych, 20. Jakub Doutnáč, 33. Ondřej Špalek, 60. Vojtěch Strnad; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3 + Milan Koubek OS:3; využití: 0:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 5, Brandon Bulis 4 - Aleš Zetek 10; po třetinách: 1:5, 4:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): To co jsme předvedli v první třetině nebylo vůbec adekvátní našim cílům. Od druhé třetiny byl konečně vidět tým, který má hlad a chce si jít pro vítězství. Koncovka již byla otevřená a se štěstím si ji pro sebe uzmul soupeř. My si na zítra odpočineme a sérii srovnáme!
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Divácky atraktivní utkání. Zápas se musel divákům líbit. Od nás fantastická první třetina, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a dali základ k naší výhře. Druhou třetinu jsme polevili a soupeř jasně přidal, nedařilo se nám pokrývat soupeře, který byl všude dřív. Hra se srovnala až v polovině třetí třetiny. Pak už utkání bylo o jediném golu. Zítra znovu a porveme se o druhý bod.
60:00 Střely ve 3. části: 14:2
59:59 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
59:59 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové - osobní trest
59:45 Hradec zkouší bez gólmana.
59:29 Timeout FbC Hradec Králové
59:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #8 Jakub Doutnáč (6:7)
59:01 Hraje se poslední minuta 3. třetiny. Fanouškové fandí z plných plic.
58:14 Cože? To je 58.minuta? Hráči lítají nahoru a dolů jakoby se hráli 3tí minutu.
57:10 Hradec po ztrátě "na modré" poslal Orku do šance. Střela byla nad.
55:12 Domácí v plném počtu.
55:07 Domácí úspěšně blokují střely.
54:25 Hradec se statečně brání a podniká nebezpečné útoky.
53:11 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
51:01 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
48:26 GÓL FbC Hradec Králové! 6:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (6:6)
48:26 Vyrovnávací gól po crossové přihrávce Adama Huška vstřelil Vojtěch Nosek.
48:05 Hosté v plném počtu.
45:58 Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká florbalka
44:42 Jedna zlomená florbalka na straně domacích.
43:52 Spoustu střel domácí blokují hráči hostů.
42:49 Dobrý nához od našeho gólmana na Milana Koubka málem zapříčinil vyrovnácí gól.
42:12 Max Kuštan svým rychlým přesunem zablokoval střelu hostů.
41:57 Domácí ve velké šanci, ale hbitá ruka gólmana zabránila vyrovnání.
40:38 Domácí tým nastoupil s velkou energií.
40:00 Střely ve 2. části: 16:4
39:27 Hradec hraje v naprostém pressu.
39:01 Právě probíha poslední minuta 2. třetiny.
37:54 GÓL FbC Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (5:6)
37:54 Bezprostředně po otočce - levý vingl - gól.
37:24 Krásná kombinace od středu Štěpána Hegera na Mikyho Rybu a Hradec snižuje.
37:20 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #92 Štěpán Heger (4:6)
37:10 Utkání sleduje 133 diváků. Děkujeme!
36:56 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (3:6)
35:10 Domácí tým v plném počtu.
34:12 Blok Ondřeje Fouse.
33:09 Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
33:09 Čeká nás první přesilovka hostů.
32:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #3 Lukáš Zadák (2:6)
32:20 Hradci se teď daří blokovat všechny střely.
32:05 Blok  Lukáše Kašpara.
30:20 Krásná kombinace domácích byla zakončena na bránu, kde ale gólman střelu chytil.
28:42 Fanouškové popohání domácí hráče svými hlasivkami.
27:55 Další šance, ale bohužel Milan Koubek netrefil balónek.
27:35 Domácí opět ve velké šanci, gólman chytá.
26:43 Hra ve vysokém tempu se přelévá z jedné strany na druhou.
25:58 Po odebrání balónku na své půlce rychle vyrazil do útoku Michael Souček, ale bohužel přestřelil.
25:10 Domácí tým hraje v plném počtu.
23:35 Krásný zákrok našeho gólmana Brandona Bulise po střele z náběhu.
22:08 GÓL FbC Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #8 Max Kuštan (2:5)
22:08 Po těžkém souboji v rohu Miky Ryba vybojoval balónek, nahrál Maxovi Kuštanovi, Max mu přihrávku vrátil a Miky se nemýlil.
22:00 Krásné nahození od hostujícího hráče č. 31 do útočné poloviny.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Brandon Bulis družstva FbC Hradec Králové
20:00 Střely v 1. části: 4:10
19:41 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #98 Vojtěch Strnad (1:5)
19:41 Hatrick dává hráč Jakub Doutnáč.
19:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #31 Marek Korych (1:4)
19:01 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:33 GÓL FbC Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #53 Ondřej Souček (1:3)
18:33 Domácí vtřelili branku po té, co Ondřej Souček vytáhl míček po mantinelu a nahrál před bránu Ondřeji Fousouvi.
17:42 Hráč hostů s číslem 98 měl únik z poloviny hřiště, strefuje ale gólmana Ondřeje Bártu.
16:39 Hosté hrají v plném počtu.
15:32 Gólman Orka Čelákovice měl krásný dlouhý nához do útočné poloviny, kde šance nebyla proměněna.
14:39 Čeká nás první přesilovka utkání.
14:38 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
12:07 Slyšíme fanoušky domácích, snad to domácí hráče povzbudí...
10:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #51 Jaroslav Verner, asistoval #89 Václav Kramel (0:3)
10:54 Nahození k bráně skončilo gólem. Hosté navyšují skóre.
08:16 Další 2 střely na domácího gólmana, vše ale vidí a chytá.
07:42 Hostující hráč Jan Kolář přestřeluje bránu.
05:33 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
05:33 Proti tečované střele neměl gólman šanci.
05:20 Jakub Seibert měl úžasnou blokaci střelil a tím zabránil gólu do skoro prázdné brány.
02:43 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
02:43 Nahrávka vzduchem a je z toho krásný gól.
02:33 Ondra Fous blokuje šanci hostů.
01:02 Během první minuty se hosté dostali ke střele, ale Ondřej Bárta chytá.
00:01 Úvodní buly pro Orka Čelákovice.
00:00 Dobrý den, vážení čtenáři, vítáme Vás z haly v Třebši v Hradci Králové u utkání 1. kole semifinále Národní ligy - západ.