55
  • 55 54:16
    2

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza 4:7
branky: 17. Marco Lombino, 26. Pavel Daněk, 32. Matěj Vavroušek, 51. David Navrátil - 3. Tomáš Josefovič, 11. Jakub Kerzel, 13. Vojtěch Bagin, 38. Tomáš Josefovič, 40. Tomáš Josefovič, 45. Jakub Kerzel, 47. Jáchym Syrovátko; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Buzík 8 - Josef Bína 18; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Dnes jsme výkon hodný play-off předvedli pouze ve druhé třetině a na konci třetího dějství, což na vítězství ve vyřazovací fázi nestačí. Rozhodne pátý zápas, takže kdo má tu možnost do Kunratic dorazit, tak ať to určitě udělá. Věřím, že Traverzu o koule samozřejmě připravíme, ať jako eunuchové vyrazí na zasloužený odpočinek (dovolenou). Myšleno samozřejmě v nadsázce, jejich intimní partie nás opravdu nezajímají.
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Srovnáno na 2:2!!. Ukázali jsme, že tenhle tým má koule nic nevzdávat. Mrzí mě však, že v téhle sérii naše koule zajímají soupeře víc, než míček tak moc, že už to nemůže být náhoda. nDěkuji rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:3
58:26 Domácí jdou do šesti.
57:01 Panteři tlačí co můžou, trefují ale jenom blokující hráče.
55:39 Napětí prudce roste a s ním i důraz na hřišti.
54:16 Vyloučen hráč #6 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
53:01 Několik velice tvrdých sobojů dospěly až k Žižkovi na zemi.
50:58 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #73 Dominik Hudec (4:7)
50:58 Přesilovka se sice počítá jako neúspěšná, avšak přesně v ní, si ještě domácí dokázali vytvořit tuhle šanci. Navrátil před brankou doráží a přibližuje tak skóre domácí blíže k soupeři.
48:56 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
46:55 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #68 Robert Štipka (3:7)
45:58 Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:58 Sudí teď rozhoduje možná až trochu přísně a posílá Žižku na trestnou lavici.
44:18 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #14 Radim Fořt (3:6)
43:54 Celá hala teď ztichla, když hostující hráč sekl Buzíka přes prsty.
43:21 Domácí to teď opakovaně zkouší na Bínu, avšak neúspěšně.
43:01 Mašát blokuje Josefovičovu střelu a dostává tak domácí z dlouhého presu.
40:01 Panteři vstupují do 3. třetiny s dvoubodovým mankem. Podaří se jim ještě dnešní utkání otočit ve svůj prospěch?
40:00 Střely ve 2. části: 4:3
39:13 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #68 Robert Štipka (3:5)
39:13 Nešťastný gól pro domácí. Josefovič odráží horní částí hole míček přímo pod břevno.
37:52 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:4)
37:52 Josefovič doráží na velkém brankovišti a opět tak posílá tým hostí do vedení.
36:41 Kšír v obraně na mantinelu vyťukává míček protihráči a vytváří nahrávkou šanci pro Navrátila
35:46 Lombino ukázkově prochází přes tři hráče, branku ale míjí.
35:01 Domácí se rvou jako šelmy a dostávají Traverzu pod velký tlak.
31:52 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #25 Petr Škoda (3:3)
31:52 Máme vyrovnáno! Škoda si pokoupal hostujícího hráče a nahrává přímo na neohlídaného Vavrouška.
30:59 Prokůpek zodpovědně nenechává útočícího hráče zakončit a posílá nahrávku na útočnou polovinu.
29:56 Buzík perfektně vykrývá střelu hostujícího hráče.
25:17 První vyhrané buly domácích!
25:16 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #48 Tomáš Jančík (2:3)
25:16 Daněk přesně sleduje Bínovy pohyby a střelou tahem dostává balónek až za jeho záda.
23:33 Domácí se tlačí na polovinu soupeřů, ti jim však nenechávají ani milimetr.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
16:41 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #65 Matěj Vavroušek (1:3)
16:41 Vávra vytáhl balonek z obrané poloviny až na půlku soupeře a nahrál na Lombina. Tomu nejprve nahrávka moc nesedla, ale nakonec z otočky vymetá levé víko.
12:28 Timeout Panthers Praha
12:28 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #68 Robert Štipka (0:3)
12:28 Na hřišti jsou oba celky poměrně vyrovnané. V zakončení je ale dnes Traverza narozdíl od Panthers neomylná.
10:54 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel bez asistence (0:2)
10:54 Kerzel se chopil šance a zkaženou přihrávku bránícího hráče trestá gólem.
10:19 Hudec ze standartní situace vysílá projektyl.
09:51 Wojnar servíruje Lombinovi krásnou šanci přímo před brankou.
07:51 Žižka z poměrně velké vzdálenosti střílí, ale trefuje pouze tyčku.
06:29 Kölbl v další šanci trefuje po krosové nahrávce od Žižky Bínovo břicho.
02:58 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #13 Jan Fiala (0:1)
02:58 Josefovič se rychlým brejkem dostal až za bránící hráče a šikovně se trefuje nad Buzíkovo ramínko.
02:31 Kölb si připisuje první střelu domácích. Bínu trefuje pouze do helmy.
00:48 Josefovič si nedává na čas a rovnou zkouší Buzíkovu formu.
00:01 Zahajovací buly pro hostující tým.
00:00 Dámy a pánové vítám Vás u 4. kola play-off národní ligy. Dnes se může tato série rozhodnout. Doporučuji Vám sledovat stream, který komentuje Vaše oblíbené komentátorská dvojice Mattes - Hadamovský. Začínáme již za chvíli.