• 59 58:58
    6:2
    (Kölbl)

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza 6:2
branky: 36. Vojtěch Wojnar, 45. Dominik Hudec, 51. Marco Lombino, 51. Matouš Hrubý, 56. Pavel Daněk, 59. David Navrátil - 23. Viktor Chaloupka, 52. Jan Fiala; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Jan Buzík 20 - Josef Bína 13; po třetinách: 0:0, 1:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Opatrné utkání z obou stran nakonec rozhodly nestandardní situace, ve kterých jsme měli navrch my. Dnes jsme vydřeli důležitou výhru, podpořenou týmovým výkonem. Díky všem divákům, kteří nás dnes podpořili a věřím, ze i zítra si najdou cestu do rudenske arény
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Dnes jsme soupeři darovali jednoduché vítězství velkým množstvím chyb. Stav série 2:1. nDěkuji za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:58 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #47 Petr Kölbl (6:2)
58:05 Hosté jdou do šesti.
55:36 Timeout FAT PIPE Traverza
55:36 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (5:2)
55:36 Daněk trefuje skákavou nahrávku ze vzduchu a přidává tak domácím pátý gól.
53:29 Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
51:43 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #23 Vojtěch Bagin (4:2)
50:50 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý bez asistence (4:1)
50:50 Hrubý se dostal únikem sám až za bránící hráče a zkušeně si přehazuje Bínu.
50:45 Buzík zahasil šanci hostí před brankou a balonek chytá mezi nohy.
50:29 Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
50:14 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #20 Jakub Žiška (3:1)
50:14 Celá hala jásá! Lombino vymetá Bínovi v brance pavučinky v levém růžku.
45:34 Hudec se s tím dneska nepáře a vysílá další bombu. Ta o milimetry míjí branku.
44:03 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #65 Matěj Vavroušek (2:1)
44:03 Hudec z otočky posílá laser a přidává tak další branku.
43:12 Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
42:49 Buzík je zase donucen zakročit, když balonek skáče před domácí brankou.
40:10 Hrubý se hned po 10 vteřinách dotlačil až k brankáři.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:38 Za ocenění dnes ale stojí i podpora diváků. Jste skvělí, děkujeme!
37:39 Škoda s Navrátilem do sebe nešikovně vrazili a druhý jmenovaný odchází ze hřište se zlomenou holí.
35:01 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #20 Jakub Žiška (1:1)
35:01 Wojnar po nahrávce od Žižky střílí z první a dostává balonek až za záda Bíny, který se ani neměl čas přesunout.
34:29 Lombino teď vypálil naprosto nekompromisně z otočky. Budu se opakovat, ale Bína dnes nedává nikomu sebemenší šanci.
33:18 Vyloučen hráč #14 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za opakované přestupky
33:18 Fořt několikrát za sebou osekl Hrubého, který se snažil dostat přes střední pásmo.
31:37 Chaloupka zalehl Buzíka na malém brankovišti. Au.
28:05 Škoda až trestuhodně míjí úplně odkrytou branku.
26:59 Panthers jsou po obdrženém gólu jako vyměnění. Najednou na balonu vypadají až zvláštně nejistě.
25:24 Domácí hrají hodně zataženě a nechávají traverzu posílat si balonek kolem nich.
22:39 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #9 Viktor Chaloupka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (0:1)
22:39 Chaloupka domácímu brankáři nedal ani dotyk a šikovně zakončuje do pravého růžku.
21:02 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost
21:02 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
20:57 Navrátil se úspěšně dostal přes hostujícího hráče a tlačil se do branky. Bína je však dnes jako zeď.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
16:08 Halou zvoní tyčka branky hostí!
14:38 Zápas má dnes, musím říci, mnohem rychlejší tempo, než měly zápasy předchozí.
12:28 Buzík vyhazuje Lombinovi míček po mantinelu. Ten se bohužel už nedokáže protlačit před střední pásmo a balonek končí na čepeli hostujícího hráče.
10:28 Tým domácích úspěšně odbránil první vyloučení tohoto zápasu.
10:06 Panthers jsou dnes nebezpeční i ve svém oslabení. Do zakončení se dostává Mašát.
08:28 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
07:56 Balonek nebezpečně poskakuje před brankou hostí, nikdo se ho ale získat nepokouší,
06:36 Žižka v zakončení mířil velice dobře, Bína ale ručičkou balonek odráží.
05:31 Buzík neuvěřitelně pokryl nebezpečnou střelu po krosové nahrávce a stav je tak stále na nule.
02:41 Chaloupka si prokličkoval mezi dvěma hráči, ale do zakončení se už nedostal.
02:01 Domácímu celku se teď perfektně podařilo ubránit rozehrávku hostí z velkého brankoviště.
00:01 Zahajovací buly pro hostující tým.