7:1
    Karolína LÍSKOVCOVÁ
    (Skoková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:1
branky: 29. Kristýna Jirásková, 39. Emilie Skalíková, 50. Emilie Skalíková, 56. Lucie Baldreichová, 57. Kristýna Jirásková, 59. Barbora Fáčková, 60. Karolína Lískovcová - 21. Karolína Bínová; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Michaela Galušková 13 - Magdaléna Hrišková 36; po třetinách: 0:0, 2:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Vnímáme to tak, že klíčové bylo v dnešním zápase vytrvat a dobře načasovat maximální tlak. To se nám povedlo v polovině 2. třetiny a vytěžili z toho jednobrankový rozdíl do třetiny třetí. Ať se série vyvíjela jakkoli, absolutně neitujeme našeho výběru. Víme, do čeho jsme šli a já osobně věřím tomu, že nám série s tak kvalitním soupeřem jen pomůže. nOstravě děkujeme za sérii a její průběh, přejeme šťastnou cestu domů a brzy naviděnou o patro výš v ženách. :)
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Sezóna juniorek zakončená skvělou sérií, za podpory neskutečných fanoušků. Dnešní zápas rozhodl tlak Chodova z druhé třetiny, který sám o sobě nebyl takový problém, ale jeho obrana nás stála příliš mnoho sil. Nejdřív nám tak začaly chybět ve hře dopředu, poté přišly výpadky i v obrané činnosti a Chodovu se od té doby hrálo již lépe. I přesto zopakuju, že sérii by mnohem více slušel souboj o medaile a obrovská pochvala pro všechny hráčky za celoroční práci, která se v sérii ukázala. Půlka týmu navíc hned zítra pokračuje do dorosteneckého závěru soutěže. Vlak jede dál, na smutek nemáme prostor a až vypadnutí přebolí, budou na sebe holky náležitě hrdé.
60:00 Střely ve 3. části: 13:3
59:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #58 Nikola Skoková (7:1)
59:34 Skoková na Lískovcová a ta trefuje
58:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (6:1)
58:11 Chodov využívá dnes už třetí přesilovou hru
57:34 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
56:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #44 Sofie Skalíková (5:1)
56:53 Chodov využívá práznou bránu při ostravské power-play
56:09 Červenková na zemi, hra se přerušuje
56:00 hosté v šesti
55:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #55 Emilie Skalíková (4:1)
54:37 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:37 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
54:37 Chodov dostává příležitost na další využití přesilové hry
51:02 Kytlicová trefuje ze vzduchu, ale pouze Galuškovou
49:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:1)
49:11 Chodov využívá své přesilovky a zvyšuje stav
47:21 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #44 Sofie Skalíková (2:1)
38:27 Sestry Skalíkovy svou akcí zvyšují na 2:1
37:50 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
33:50 Baldreichová po individuální akci klidní hru
31:59 Střela Moravcové z půlky míří přímo do branky hostí, ale Hiršová si chrání své území
20:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #7 Rozálie Janošová (0:1)
20:40 Vidíme zde první branku v tomto utkání od hráčky Bínové
20:30 fanoušci Chodova ožili a vytvářejí atmosféru v hale
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:50 První třetina nám zatím nepřinesla ani jeden gól. Uvidíme jak to bude vypadat v následujících dvou třetinách
19:20 Míková v šanci
18:20 Chaos před brankou Ostravy, Chodov šanci nevyužil
17:20 Pokus Ostravy zblokován Břeskou
14:40 Ostrava v šanci
12:10 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #55 Emilie Skalíková.
01:40 Hra se odehrává převážně na půlce hostí
00:00 Začíná nám utkání domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava