9:2
    Blanka GAJDOŠOVÁ
    (Horečková)

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:2
branky: 3. Linda Fuchsová, 13. Agáta Procházková, 27. Agáta Procházková, 30. Nikola Štekerová, 40. Denisa Výborná, 49. Alice Jirásková, 53. Denisa Výborná, 55. Agáta Procházková, 55. Tereza Staňková - 43. Jana Horečková, 60. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 5 + Denisa Výborná OS:4 + Vendula Podsedníková OS; využití: 3:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 16 - Eliška Gereková 8; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Fuchs Vladimír (Asistent trenéra): Pomalu jsme se rozjížděli, ale pomohla nám dobrá efektivita v první polovině utkání. Od druhé třetiny již naše hra měla solidní úroveň a dařilo se nám pravidelně navyšovat skóre. Velmi dobrý výsledek proti silnému soupeři podtrhl i výkon Elišky v brance. Jde o play-off a zítra v Ostravě začínáme od nuly. Děkujeme všem za podporu.
60:00 Komentář hostů David Patrik (Vedoucí): Dvě třetiny vyrovnaný zápas, ve kterém jsme dostali lekci z produktivity. Gratuluji soupeři. Zítra začínáme za stavu 0:0 a končit nehodláme.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #5 Jana Horečková (9:2)
56:45 Pořád vidíme stejný obraz hry. Hráčky Vítkovic nedokáží ohrozit Svrčkovou.
55:55 Zatím domácí obrana drží.
54:44 GÓL BLACK ANGELS! 9:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková bez asistence (9:1)
54:44 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS - osobní trest
54:44 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
54:44 Staňková trefuje prázdnou branku.
54:23 GÓL BLACK ANGELS! 8:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková z trestného střílení (8:1)
54:23 Procházková se s ničím nepárala a kompletuje hattrick.
53:32 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zvedání florbalky
52:11 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
52:11 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #36 Nikola Štekerová (7:1)
52:11 Přesná střela od Výborné.
51:57 Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest
51:57 Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
51:34 Sikorová prošla obranou.
50:29 Šimková před brankou netrefila míček ze vzduchu.
49:39 Fryčové byla střela přizvednuta nad branku.
48:01 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková, asistoval #97 Tereza Staňková (6:1)
48:01 Jirásková poslala míček prudce k tyči a domácí si berou zpět pětigólový náskok.
47:33 Domácí nepřesnosti.
45:45 Tahle přesilovka se domácímu týmu nepovedla.
44:54 Teďka Fuchsové střela vůbec nesedla.
43:44 Vyloučen hráč #5 Jana Horečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
43:44 Třetí přesilovka Blekyň. Promění u tuto výhodu ?
42:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #17 Tereza Smetanová (5:1)
42:33 Docela zajímavě se míček odrazil a dokázal přeletět Svrčkovou.
41:36 Vyloučen hráč #90 Barbora Kupilíková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
41:36 I hráčky Vítkovic mají druhou přesilovku, uvidíme zad-li se jim lépe než v prvním případě.
40:01 I do třetice vyhrály Vítkovice první buly třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 5:2
39:11 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #16 Linda Fuchsová (5:0)
39:11 Výborná po přihrávce od Fuchsové trefuje míček pod horní tyč.
38:11 Protiútok Blekyň končí střelou jenom do Gerekové.
37:14 Horečková trefuje jenom obránkyni Bleků a poté je míček uklizen do bezpečí.
36:36 Jakešová zkusila vystřelit na zadní tyč a těsně míjí branku.
35:55 Domácí dvakrát minuly branku Gerekové.
34:41 Částečková nezpracovala míček a míček končí za mantinelem.
33:43 Tvrdý souboj u mantinelu zkončil bez zranění.
32:34 Blekyně ztratily míček a Podsedníková se toho snažila využít, ale nakonec teda můžou být domácí fanoušci v klidu, když kapitánka Vítkovic netrefila branku.
31:30 Šimková podruhé v této třetině netrefila míček a spálila druhou šanci Vítkovic v tomto zápase.
31:01 Šimková to zkusila z úhlu hřiště a trefila jenom tyč.
29:34 Kuchařová před domácí brankou dokázala čistě odebrat míček a dokázala zabránit velké šanci Vítkovic.
29:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #99 Denisa Výborná (4:0)
29:02 Střela z vrcholu přesilovkové formace a domácí hráčky využívají i druhou přesilovku.
28:37 Fuchsová nejprve trefuje Gerekovou do helmy, poté přestřeluje hostující branku.
27:19 Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
26:40 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #29 Anna Žitná (3:0)
26:40 Procházková se trefuje na vzdálenější tyč.
24:55 Šimková ve velké šanci přestřeluje domácí branku.
23:11 Štekerové se propletla hostující obranou, ale Gereková její střelu viděla a dokázala míček vyrazit.
21:54 Prudká střela Sikorové trefuje jenom tyč.
20:54 Svrčková vyráží střelu od Částečkové.
20:01 První buly v zápase vyhrály hostující hráčky.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:59 Konec první třetiny se  snažily ohrozit domácí hráčky Gerekovou. Bohužel ale tato akce střelou neskončila.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14 Výborná těsně míjí branku.
17:13 Svrčková znovu pozorná.
15:56 Fuchsová beckhandem míjí branku.
14:39 Závar před domácí brankou končí faulem Vítkovic.
13:45 Svrčková chytá střelu z dálky.
12:16 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (2:0)
12:16 Procházková byla volná na středu hřiště a dokázala prostřelit Gerekovou. Dobrou přihrávku si připisuje Výborná.
12:09 Domácí hráčky hrají lepší přesilovku než hráčky Vítkovic.
11:07 Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
09:43 Výborná se snažila odčinit vyloučení a i ostatní hráčky domácích se osmělily.
08:33 Blekyně dokázaly dobře bránit a nepustily hostující hráčky do šance skórovat.
08:09 Zatím dobře odbráněné oslabení.
07:22 Štekerová umazává cenné vteřinky za brankou Vítkovic.
06:33 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
05:41 Zatím to nevypadá, že by se hráčky Vítkovic zalekly a hrají velmi odvážně.
05:23 Blekyně získavají míček ve svém rohu.
03:45 Podsedníková tváří tvář Svrčkové nic nevýmýšlela a střílela. Domácí gólmanka míček vyráží za mantinel.
02:59 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #31 Agáta Procházková (1:0)
02:59 Procházková přenechala míček Fuchsové, která dokázala zpracovat míček a poslat ho pod horní tyč.
02:37 Hráčky Black Angels zatím jenom brání.
01:45 Svrčková se dokázala přesunout na druhou stranu a chytit střelu od Gajdošové.
00:01 První buly ve druhé třetině vyhrály hráčky Vítkovic.