2:1
    Anna KYTLICOVÁ
    (Feiková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 2:1p
branky: 60. Radka Niemczyková, 69. Anna Kytlicová - 1. Anna Klvačová; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 5 - Ema Čechová 20; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 1:0
70:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Zbrusu nová play-off zkušenost pro velkou část týmu. Jde o zcela jinou soutěž a teď už to budou lépe chápat. V první třetině jsme nehráli dobře, ale od přesilovky už jsme dostali zápas pod kontrolu. Od druhé třetiny měl soupeř reálně tak 2-3 nahození na naší branku, do ničeho víc jsme ho nepustili. My jsme si každou střelu proti pevnému bloku před brankou museli tvrdě odpracovat, ale nelepilo nám to ani v nejvěštších šancích. Pochvala pro holky za trpělivost, se kterou se v závěru dočkaly v powerplay, ale měli jsme předtím velké štěstí s nahozeními na prázdnou branku. Jsme rádi, že jsme si vybrali Židenice, tohle jsou zkušenosti, které potřebujeme.
70:00 Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí): Pla-off atmosféra dělá své. Pro mě dnes jednoznačně vyhraný zápas. Neskutečná koncentrace od začátku zápasu a ještě lepší výkony.  nBohužel se nemuzeme cely zapas spolehat na jeden gol. Dekujeme za zapas a zitra busime odznova.
70:00 Střely v prodloužení: 6:1
70:00 Ukončení prodloužení
68:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #92 Adéla Feiková (2:1)
61:22 Včelná nahazuje před branku.
60:19 Prdloužení začíná na míčku Ostrava.
60:00 Střely ve 3. části: 8:2
59:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (1:1)
57:43 Ostrava v šesti bez brankářky.
57:39 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:28 Timeout K1 Florbal Židenice
54:15 Zápas se blíží ke konci a Ostrava potřebuje minimálně jednu branku.
49:55 Židenice kombinují tak moc že až překombinovali a míček končí za mantinelem.
47:05 Ostrava s přímým úderem před brankou.
41:10 Bínová trefuje tyč.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou Židenice.
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
36:11 Ostrava střílí. Brána lákavě odkrytá, rána však končí vedle. Terč byl přitom dost velký.
31:14 Židenice mají problém s koncovkou. Třetí možnost ale zas nic z toho.
30:27 Oba celky hrají vyrovnanou hru. Nejde přesně určit favorita.
25:38 Niemczyková střílí ze středu ale chyběl kousek k tomu aby se míček dostal do branky.
22:43 Feiková v rohu s míčkem kouzlí ale přichází o míček.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 2:1
17:11 Židenice sice hrajou už v 5 ale vypadá to, že Ostravu to nezajímá a stále se hraje na jejich polovině.
15:18 Niemczyková měla krásnou příležitost ale netrefila se.
14:41 Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
10:20 Feiková obíhá celou půlku Židenic.
08:49 Pitáková bere míček na svá bedra.
05:46 Keberlová utíká po mantinelu ale odevzdává míček soupeři.
04:47 Židenice jsou značně aktivnější na míčku než Ostrava.
04:20 Šehiničová střílí z poloviny a málem se trefuje do branky.
00:30 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (0:1)
00:01 Úvodní rozehru zápasu berou Židenice.