• 44 43:53
    2
    Miisa TURUNEN

Česko WU19 - Finsko WU19 5:1
branky: 7. Andrea Břeská, 26. Valentýna Zerzánová, 31. Valentýna Zerzánová, 37. Barbora Lovíšková, 42. Barbora Fáčková - 8. Pinja Suhonen; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 297; zásahy brankářů: Karolina Bačková 13 - Sara Vantos 10; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:1
43:53 Vyloučen hráč #15 Miisa Turunen družstva Finsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:30 Finky v šesti.
41:30 Finky po poradě zamkly český tým v obrané polovině, střely končí mimo branku.
41:10 Timeout Finsko WU19
41:10 GÓL Česko WU19! 5:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #9 Barbora Fáčková bez asistence (5:1)
40:30 Přesilovka soupeřek nám přinesla několik zajímavých brankových příležitostí.
37:42 Vyloučen hráč #10 Valentýna Zerzánová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání
36:50 Po výpadu soupeřek využito přečíslení 3 na 1.
36:48 GÓL Česko WU19! 4:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #3 Agáta Procházková (4:1)
36:20 Míček létá po obvodu bránící čtveřice, ale ani náběh před branku nekončí gólem.
34:53 Vyloučen hráč #9 Tanja Parviainen družstva Finsko WU19 na 2 minuty za špatné střídání
34:30 Ťukec mezi Klubalovou a Baldreichovou ovšem nedopadl do branky.
33:00 Excelentní zákrok finské golmanky po střele Procházkové.
31:00 Potažení po křídle, přihrávka na brankoviště, střela z první = český tým jde do dvoubrankového vedení.
30:57 GÓL Česko WU19! 3:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #16 Linda Fuchsová (3:1)
30:30 Začínáme ve vysokém tempu.
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
29:50 Střela Klubalové mimo, hra s vytaženým hrotem činí finskému týmu problémy.
27:00 Míček je tam, kde jej české dívky chtějí vidět co nejčastěji, i hra po gólu se rozběhala a pro diváky je více a více atraktivní.
25:12 GÓL Česko WU19! 2:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Valentýna Zerzánová, asistoval #5 Veronika Machálková (2:1)
24:40 Klubalová zakončila přečíslení 2 na 1 střelou do boční síťky, válející se míček na brankovišti si našla finská brankářka.
23:30 Rodící se přečíslení, zakončeno bylo střelou mimo branku, hra se vyrovnala.
21:30 Češky na chvíli zavítaly na polovinu soupeřek, akce zakončena střelou Fuchsové mimo branku.
19:00 Další střela do výstroje Bačkové.
18:00 Již přes minutu není aktivita na našich florbalkách, tlak soupeřek se stupňuje.
17:00 Chvilkový finský zámek zakončený střelou Hanaové ani po snaze o dorážku neposlal seveřanky do vedení.
16:00 Jak jsme zakončili, tak začínáme - ohromná šance Baldreichové, nevyužita.
15:00 Střely v 1. části: 5:5
14:50 V samém závěru po hezké spolupráci neposlala Baldreichová domácí do vedení.
14:00 Dlouhé výhozy obou brankářek osvěžily a zrychlily hru.
13:30 Opatrné rozehrávání, čekání na chybu, charakterizuje hru obou týmů v konci třetiny.
11:56 Češky krátkou přesilovku nevyužily.
10:00 Výpad v oslabení a přehnaná snaha získat zpět míček srovnala počet hráček na hřišti.
09:49 Vyloučen hráč #20 Janina Rinne družstva Finsko WU19 na 2 minuty za sekání
09:26 Vyloučen hráč #11 Karolína Klubalová družstva Česko WU19 na 2 minuty za hrubost
09:10 Presing soupeře byl úspěšný, vyústil v český obranný faul.
08:30 Češky nevyužily chybu v rozehrávce, pokračuje boj o střed hřiště.
07:05 GÓL Finsko WU19! 1:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #4 Pinja Suhonen, asistoval #12 Milla Granlund (1:1)
06:10 GÓL Česko WU19! 1:0
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #23 Andrea Břeská, asistoval #13 Sofie Gocová (1:0)
04:30 Dlouho jsme se neradovali, výsledek odpovídá vyrovnanosti předváděné hry.
04:10 Ve velké šanci Finek se zaskvěla dobrým zákrokem Bačková!