• 24 23:58
    2
    Matěj BRABEC

OLYMP FLORBAL Achilles - Wizards DDM SO Praha 10 B 1:1
branky: 15. Ondřej Šťastný - 8. Lukáš Formánek; rozhodčí: Kryštof Jech - Robert Paulů; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Pešek ? - Mikuláš Pernička ?; po třetinách: 0:1, 1:0
24:00 Ukončení 2. části
23:58 Vyloučen hráč #2 Matěj Brabec družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:58 Závěrečný nápor Wizards ale nepřinesl ani střelu na bránu. Naopak je vyloučen Brabec.
23:00 Timeout Wizards DDM SO Praha 10 B
23:00 Olymp otáčí skóre. Těžký no, když se ani Štěpán ani Pecka neodvážili proti hráči vystoupit... Opravdu ospalý výkon Wizards.
22:00 Trenér Sedliský už vypadá celkem unaveně, a já se mu ani nedivím...
20:46 Pecka vyslal poměrně kvalitní svíci. Macas ale místo zpracovaní tělem zvolil zběsilé máchání florbalkou, takže z toho nic nebylo.
19:52 Doufám, že už bude konec. Už se těším na Čínu...
16:28 Vyloučen hráč #65 Filip Šplíchal družstva OLYMP FLORBAL Achilles na 2 minuty za sekání
16:28 Šplíchal je na trestné už podruhé. Málem se nám tu z toho rozbrečel.
14:16 GÓL OLYMP FLORBAL Achilles! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Achilles vstřelil #96 Ondřej Šťastný bez asistence (1:1)
14:16 Tak to jsem ještě neviděl. Rozehrávka Olympu z poloviny. Nejpomalejší skákavá střela světa plus Marešovo pokus zahrát si na Ronalda se rovná, že balónek se dostal až za záda Perničky. Hlavně, že má Mareš florbalové brýle, ale zdá se, že tuhle megapomalou střelu jeho zrak nezachytil. Dneska fakt Pánbůh není doma.
12:56 Kubricht vyslal jedovatou pozemní šlehu alá Matěj Průcha. Brabcovi se ji ale následně do branky tečovat nepodařilo.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Zatím je to celkem nuda. Doufejme, že druhá půlka bude lepší.
12:00 Ukončení 1. části
09:20 Tlak Olympu sílí. Branka Perničky se otřásá v základech. Obrana spí, ale zatím se Olympu stále nedaří dát branku.
07:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #19 Lukáš Formánek, asistoval #8 Adam Čermák (0:1)
07:25 Žblabuňka Formánka skončila v síti Olympu. Dneska asi Pánbůh není doma...
04:54 Síly se vyrovnávají. Uvidíme hru 4 na 4.
04:02 Vyloučen hráč #14 Štěpán Pecka družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:02 Pecka vyprasil hráče Olympu v rohu. Sudí je zcela nekompromisní a uvidíme i přesilovku Olympu.
03:11 To Hroťáček velice agrasivně napadá soupeřovu rozehrávku snad i na jeho střídačce. Je to opravdu válec.
02:02 Pecka se po hřisti pohybuje, jako důchodce v Kaufladnu. Je vidět, že je při chuti, ale žádná extra rychlost to není.
00:47 Vyloučen hráč #65 Filip Šplíchal družstva OLYMP FLORBAL Achilles na 2 minuty za blokování florbalky
00:47 Hráč Olympu blokoval hůl, a tak zamíří rovnou na trestnou. První přesilovka pro Wizards.
00:00 Zdravíme vás od druhého utkání Wizrds. Uvidíme, co čarodějové předvedou proti prvnímu týmu soutěže, řeckému Olympu. Pohodlně se usaďte u své obrazovky a jdeme na to!