• 61 60:47
    6:7
    (Kolář)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Wizards DDM SO Praha 10 6:7p
branky: 13. Jakub Dočekal, 14. Richard Kellenberger, 24. František Urbánek, 29. Kryštof Pitoňák, 34. Jonáš Obermann, 34. Marek Hauptmann - 1. Matěj Kolář, 14. Lukáš Hadač, 20. Štěpán Novák, 27. Štěpán Novák, 43. Matěj Štrobach, 48. Ruben Melchior Stibor, 61. Štěpán Novák; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jiří Trojan 19 - Adam Bednář 21; po třetinách: 2:3, 4:1, 0:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Svoboda Vilém (Trenér): Včera i dnes dva vyhecované zápasy, pro nás ideální příprava na play-off. Do něj musíme jít určitě s cílem zmenšit počet oslabení, teď už se ale těšíme na večerní výber soupeřů.
65:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Po včerejší porážce jsme se zvedli a předvedli kvalitní výkon po většinu zápasu. Trápil nás skvěle chytající brankář domácích, ale i přesto jsme urvali 2 body. Děkuji soupeři za utkání a hodně štěstí do play-off.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
60:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (6:7)
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:14 Dočekal teď může být rád, že neodešel s dvouminutovým trestem.
56:54 Wizards znovu své oslabení zvládli.
54:59 Domácí mají třetí pokus na to, aby nám ukázali, že svou přesilovku umí zahrát daleko lépe než v předchozích případech.
54:38 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
51:30 Jílek nám znovu ukázal jeho propracovanou rozehrávku na posledním, kterou musel zachraňovat až Trojan.
48:42 Máme znovu srovnáno a hra se nám tak znovu přiostřuje, emoce jsou k vidění na obou stranách.
47:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #86 Matiáš Jaroš (6:6)
46:40 Ani druhá přesilovka SKV nebyla využita. Hosté ji bez větších potíží odbránili.
45:16 Zatím ani druhá přesilovka se domácím příliš nedaří.
44:22 Vyloučen hráč #12 Matěj Štrobach družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
43:20 Hosté využívají přesilovou hru a dotahují tak SKV na rozdíl jedné branky.
42:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Matěj Štrobach, asistoval #13 Matěj Kolář (6:5)
41:21 Vyloučen hráč #36 Adam Gere družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
41:21 Gere je dnes na trestné lavici skoro častěji než ve hře.
40:30 Hosté budou hrát přesilovou hru
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
38:56 Hra je nyní trochu klidnější, oba dva týmy vyčkávají na chybu soupeře.
33:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #18 Richard Kellenberger (6:4)
33:52 Dva rychlé góly domácích. Nejprve Obermann chytře oběhl branku a zakončil kolem tyčky. Poté Hauptmann vyslal nechytatelnou střelu a domácí tak vedou o 2 branky.
33:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #44 Kryštof Pitoňák (5:4)
31:53 Domácí bez větších problémů odbránili oslabení a hrají již v plném počtu.
29:53 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
29:53 Další souboj, ale tentokrát již přesilovka pro Wizards
29:25 Začíná se nám trochu přiostřovat. Dva tvrdé souboje v rozích hřiště, při obou skončil hostující hráč na zemi.
28:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Kryštof Pitoňák, asistoval #56 Matyáš Cvejn (4:4)
26:50 Domácím se příliš přesilová hra nedaří, žádnou velkou šanci si zatím nevypracovali.
26:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (3:4)
25:05 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
25:05 Domácí si nyní zahrají svou první přesilovku v zápase.
23:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #36 Adam Gere (3:3)
23:52 Urbánek nyní potvrdil roli střelce a na dvakrát překonal brankaře hostů.
21:45 Hostující hráč nyní běžel úplně sám na Trojana, ten ale svůj tým podržel skvělým zákrokem.
20:01 Z pořadatelského stolku všichni doufáme, že druhá třetina bude klidnější než ta první.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
19:56 Vyloučen hráč #36 Adam Gere družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
19:10 Další velkou šanci hostů chytá Trojan, který se rozhodně první třetinu nenudí.
18:30 Wizards trefují tyč
14:19 Stejně jako v prvních minutách zápasu, tak i teď se vše důležité stalo během pár minut
13:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #96 Marek Hauptmann (2:2)
13:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #17 Lukáš Hadač, asistoval #39 Adam Bednář (1:2)
13:22 Hosté během chvilky odpovědeli a jsou tak znovu ve vedení
12:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #63 Filip Ouředníček (1:1)
12:49 Dočekal nám předvedl krásnou individuální akci a vyrovnal tak utkání.
09:39 Wizards jsou stále lehce aktivnějším týmem.
07:42 Adam Gere nám teď předvedl, jak se učí od svého spoluhráče Jílka rozehrávat. Moc dobře to nedopadlo.
06:30 Hra se nám teď trochu ukldinila, ale stále se hraje v dobrém tempu.
04:39 SKV druhé oslabení zvládlo ubránit
03:36 Domácím se tentokrát daří bránit oslabení lépe. Hosté se do žádné větší šance nedostali.
02:39 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
02:16 A bude následovat další přesilovka hostů
01:00 Během první minuty se nám toho seběhlo opravdu mnoho, pořadatelský stolek nestíhá už od první minuty
00:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Matěj Kolář, asistoval #16 Štěpán Novák (0:1)
00:46 Vyloučen hráč #44 Kryštof Pitoňák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky