• 59 58:26
    2:10
    (Jiříček)

Torpedo Havířov - Zlín Lions 2:10
branky: 6. Dominik Ryška, 59. Dominik Ryška - 1. David Vodica, 12. Adam Jiříček, 17. Ondřej Balner, 20. Matěj Klímek, 22. Jakub Vít, 26. Adam Rek, 30. David Vodica, 49. Jakub Holiš, 51. Jakub Holiš, 59. David Vodica; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 22 - Martin Sklář 9; po třetinách: 1:4, 0:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska jsme dostali brutální pytel čočky a hrachu dohromady. V tom pytli byly základní herní aspekty. Kondice, přesnost, souboje 1v1, set up do zápasu. Zlín dneska aboslutně jinde. Jsme na kraji velké propasti kousek od velkého zklamání. V krize se pozná sílá týmu a jednotlivců. Zítra se vše ukáže. Děkuji soupeři za lekci a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář hostů Gofroň Pavel (Trenér): Kromě začátku, kdy jsme se nemohli dostat do tempa, jsem zápas odehráli slušně a postupně navyšovali náskok. Zítra nás čeká poslední zápas základní části, který chceme taky vyhrát. Děkujeme soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
58:26 GÓL Zlín Lions! 2:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:10)
58:26 Vodica dává svou čtvrtou branku a desítka se přeci jen koná.
58:15 GÓL Torpedo Havířov! 2:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #4 Jan Warcholek (2:9)
58:15 Ryška z volného úderu vymetl víko.
58:13 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
57:40 Zlín situaci dva na nikoho vykombinovali až do rohu.
55:55 Tento pokus přeletěl dokonce ochrannou síť za jednou z branek.
54:38 Zápas se dohrává.
52:54 Vyloučen hráč #25 Patrik Tichý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
52:00 Bojíme se dvouciferného skóre.
50:31 GÓL Zlín Lions! 1:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #25 Jakub Vít (1:9)
50:31 Holiš střelou z otočky procedil balonek za záda Vilíma.
50:04 Zlín většinu pokusů blokuje.
49:41 Mrowiec se mohl dostat do úniku, ale nedokázal zpracovat.
48:52 GÓL Zlín Lions! 1:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (1:8)
48:52 Vilím nedokázal udržet střelu Balnera a Holiš už neměl problém míček dorazit do branky.
46:12 Přesilovka dopadla lépe, tentokrát domácí neinkasovali. K nějakým šancím, ale také nedošlo.
44:12 Vyloučen hráč #32 Matěj Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
44:12 Druhá přesilovka pro domácí, snad dopadne lépe.
43:00 Balner už se chystal k dalšímu zakončení do poloprázdné brány, ale míček mu na poslední chvíli přeskočil hokejku.
42:05 Další rychla akce Zlína skončila střelou těsně mimo.
42:00 V úvodu je k vidění spousta faulů.
40:01 Třetí buly pro Zlín
40:00 Střely ve 2. části: 2:9
38:53 Střela Petříka se kroutila, ale nakonec bránu netrefila.
38:01 Vilímovi naskakují do statistik další a další zákroky.
37:44 Tohle se Pezdovi bohužel vůbec nepovedlo.
37:43 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #19 Matěj Pezda.
37:43 Ryška poté co vybojoval balonek faulován a trestné střílení pro domácí.
36:42 Pár vypjatých momentů na obou stranách.
35:00 Zlín nadále exceluje, momentálně domácím skoro nepujčí balonek.
32:20 Sklář v této třetině moc práce nemá.
29:45 Zlín v plném počtu.
29:17 GÓL Zlín Lions! 1:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (1:7)
29:17 Oslabení Zlína funguje taky perfektně. Vodica vybojoval míček a překonává Vilíma.
29:00 Torpedo se zatím k zakončení nedostalo.
27:43 Vyloučen hráč #24 Patrik Kresta družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
27:43 Nepozornost Zlína potrestána a první domácí přesilovka.
26:20 Domácí hráči začínají být lehce frustrováni.
25:27 GÓL Zlín Lions! 1:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #38 Adam Rek, asistoval #13 David Vodica (1:6)
25:27 Akce Zlína dnes nemají sebemenší chybu, další situace zahrána až do prázdné brány.
23:26 Snížení Torpeda překazil Skář.
21:18 GÓL Zlín Lions! 1:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #11 Jakub Holiš (1:5)
21:18 Vít střelou z první vymetl všechny pavučinky v pravém rohu domácí branky.
20:45 Další zákrok pro Vilíma.
20:01 Druhé buly tentokrát pro domácí a ihned z toho byla nadějná akce, ale bohužel nezakončena.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:19 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #25 Jakub Vít (1:4)
19:19 Další nepřesná rozehrávka Torpeda ihned potrestána.
18:30 Vilím nadvakrát vychytal Balnera.
17:54 Střela Vodicy těsně minula pravou tyč.
17:33 Vyloučen hráč #36 Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
17:13 Navíc ma Zlín ponechanou výhodu.
16:22 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #11 Jakub Holiš (1:3)
16:22 Po špatném odrazu balonku od mantinelu z toho bylo přečíslení zahrané až do prázdné kasy.
15:43 Perfektní zákrok Skláře proti střele Zipsera!
15:00 Šance Urbančíka zblokována.
14:36 Zlínské napadání dělá domácím problémy s rozehrávkou.
13:15 V další velké šanci se ocitl Holiš.
11:44 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (1:2)
11:44 Krásná akce zlína na jeden dotek, po které Jiříček střelou z první posílá lvy znovu do vedení.
10:21 Perfektní zákrok Vilíma zneškodnil velkou šanci.
09:00 Vilím ramenem vyráží nepříjemnou střelu Jiříčka.
06:27 Tohle domácí borci totálně překombinovali, situaci 3 na 1 chtěli zahrát až do prázdné brány, ale poslední nahrávka už byla navíc.
06:04 První úspěšný zákrok pro Vilíma.
05:07 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška bez asistence (1:1)
05:07 Z první střely inkasuje také Sklář. Na chvíli osamocený Ryška svou pozici využil a vyrovnává stav.
04:36 Před bránou osamocený Dudek nedokázal skákající balonek zpracovat.
03:25 Torpedo se zatím moc na útočnou polovinu nedostalo.
00:17 GÓL Zlín Lions! 0:1
00:17 Tak tohle byl perfektně zahraný úder v podání zlínských lvů! Jiříček přes šířku hřiště našel volného Vodicu a ten bez problémů trefuje prázdnou bránu.
00:01 Úvodní buly pro hosty ze Zlína.