• 60 59:33
    2
    Matěj PEZDA

FBS Olomouc - Torpedo Havířov 5:6
branky: 3. Tomáš Jelínek, 14. Tomáš Jelínek, 40. Tomáš Jelínek, 40. Tomáš Jelínek, 47. Petr Sova - 9. Dominik Ryška, 10. Jan Warcholek, 14. David Křižák, 17. Jan Chmiel, 21. Tomasz Grycz, 58. Jan Chmiel; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Nykl ?, Jan Blecha ? - Kryštof Rusz -5; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Řezáč Tomáš (Trenér): Kouzlo nechtěného se potvrdilo ale to je jen kousek toho co dnes kluci předvedly.Moc ji všem děkuji za předvedený výkon .Soupeři děkuji za dobrou a férovou hru.
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Upřímně kdybychom dnes vyhráli, bylo by to k průběhu celého víkendu nezasloužené. Havířov byl florbalovější a body si rozhodně zasloužil. Na druhou stranu je pozitivní, jak jsme se dokázali po špatném úvodu do zápasu vrátit. Dneska jsme klidně vyhrát mohli, ale to bychom museli blokovat střely. Havířovu děkuji za zápas, přeji šťastnou cestu domů, hodně štěstí v juniorském play-off a hlavně postup do 1. ligy mužů.
59:33 Vyloučen hráč #19 Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
59:24 I přes vyloučení Olomouc stále hraje bez brankáře.
59:05 Vyloučen hráč #41 Antonín Mikulík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
58:01 Olomouc hraje v šesti hráčích.
57:43 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #10 Ondřej Waliczek (5:6)
55:00 Kouzlo nechtěného se potvrdilo.Moc děkuji mým klukům za předvedený výkon a soupeři ze dobrou a férovou hru.
53:10 Olomouc si v oslabení zatím připsala více střel než jejich soupeř v přesilovce.
52:33 Vyloučen hráč #54 Tomáš Macák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
50:17 Graclík zkusil nebezpečnou střelu zpoza branky, avšak Havířovští obránci byli připraveni.
48:43 Hra se uklidnila a oba týmy vyčkávají na soupeřovu chybu.
47:47 Hra se vyrovnává a na hřišti není vidět žádného favorita.
46:35 Vyloučen hráč #37 Tomasz Grycz družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
46:02 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #33 Matěj Pecha (5:5)
44:26 Mrowiec střílí z půlky hřiště, trefuje však tyč.
42:29 Blus nebezpečně vystřelil. Blecha se však nenechal zaskočit.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny získávají olomoučtí.
39:35 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (4:5)
39:14 GÓL FBS Olomouc! 3:5
36:28 Havířovští se snaží držet míč na olomoucké polovině.
32:49 Waliczek rozjíždí nebezpečnou akci Havířova, nicméně olomoucký jelínek Jelínek ji velice brzy utíná.
31:59 Brzobohatý se snažil s míčkem projít mezi dvěma hráči - nicméně marně.
28:23 Urbančík v souboji v rohu vítězí nad Jelínkem, posléze však míček ztrácí.
25:53 Hra se vyrovnala a oba týmy připomínají hladové vlky lačnící po další vstřelené brance.
22:59 Jelínek se nebezpečně proběhl s míčkem kolem obrany Havířova. Míček se však do branky soupeře nedostal.
21:34 Hned na úvod třetiny Grycz zaskočil Blechu a zvyšuje na tříbodový rozdíl.
20:43 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (2:5)
18:24 Nebezpečná střela od Petříka - končí však v zádech olomouckého becka Štrbáka.
16:54 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #44 Ondřej Urbančík (2:4)
13:54 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Jan Blecha družstva FBS Olomouc
13:53 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #58 Jan Chmiel (2:3)
13:41 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (2:2)
11:13 Pezda se snažil vsítit branku do pravého horního rohu Nyklovy svatyně. Strefil se pouze do břevna.
09:55 Dva slepené branky kompletně mění nálady na střídačkách. Trenér Hruška velí - hlavně v klidu.
09:54 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #58 Jan Chmiel (1:2)
08:34 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #52 Lukáš Galla (1:1)
08:02 Nebezpečnou střelu naservíroval Večeřa Suszovi. Střela však nenašla svůj cíl.
05:34 Havířov započal nebezpečné útoky na naši branku. Nykl však zatím vše statečně brání.
02:53 GÓL FBS Olomouc! 1:0
00:01 Úvodní buly získává Olomouc.