• 60 59:59
    6:4
    (Horák)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FbC Hradec Králové  6:4
branky: 2. Tadeáš Rataj, 5. Jakub Vařecha, 33. Jakub Vařecha, 38. Adam Klusoň, 42. Tadeáš Rataj, 60. Jakub Vařecha - 7. Prokop Hanzlík, 25. Matěj Nosek, 29. Ondřej Binar, 56. Jakub Nerad; rozhodčí: Dominik Papp - Marek Loskot; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Stanislav Buchta 20 - Michal Malý 18; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): V 6 minutě celý tým odešel na záchod a vrátil se z něj v polovině zápasu. Jsme mladí a neklidní, v okamžiku kdy do hry dostaneme klid a rozvahu hrajeme slušný florbal. Děkujeme soupeři za fajn zápas.
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Od nás kvalitně odmakané utkání, kde jsme hráli o body až do posledních vteřin a které nás může herně posunout. Škoda neproměněných šancí na konci. Na takový výkon musíme zítra navázat. Díky soupeři za zápas v duchu fair play.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (6:4)
55:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #44 Jakub Vašata (5:4)
41:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #56 Tadeáš Rataj bez asistence (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
37:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:3)
32:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (3:3)
28:24 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #29 Petr Szturc (2:3)
24:58 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #23 Adam Hazuka (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:14
06:26 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #95 Matěj Kremeník (2:1)
04:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (2:0)
01:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #56 Tadeáš Rataj, asistoval #89 Michal Horák (1:0)