4:7
    Štěpán NOVÁK
    (Vachata)

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 4:7
branky: 3. Adam Černý, 8. Michal Puchner, 16. Adam Černý, 48. Tomáš Belej - 23. Matěj Štrobach, 27. Filip Černý, 33. Lukáš Tesařík, 51. Filip Černý, 58. Ruben Melchior Stibor, 59. Filip Černý, 60. Štěpán Novák; rozhodčí: Martin Korunka - Lukáš Picek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 19 - Adam Bednář 16; po třetinách: 3:0, 0:3, 1:4
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Kluky můžeme pochválit pouze za první třetinu. Mrzí nás že jsme hosty dostali do zápasu úplně sami. Výkon který jsme předvedli ve druhé a třetí třetině se nesmí zítra opakovat. Zregenerujeme a na zítra se připravíme. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Další těžké utkání s kvalitním soupeřem, kde nám nevyšla první třetina, ale do druhé a třetí už jsme vstoupili mnohem lépe. A nakonec se nám povedlo zápas otočit a odvážíme si tři body. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #45 Patrik Vachata (4:7)
58:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #39 Adam Bednář (4:6)
57:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #16 Štěpán Novák (4:5)
53:58 Domácí zvládli hru v oslabení.
51:36 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
50:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:4)
47:40 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #44 Lukáš Drahný.
47:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej z trestného střílení (4:3)
40:02 Ve vhazování byli úspěšní domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:52 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
37:20 Domácí nevyužili přesilovku.
35:11 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
34:30 Domáci hrají v šesti bez brankaře.
32:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík z trestného střílení (3:3)
31:22 Domácí nevyužili přesilovku.
31:14 Domácí nevyužili přesilovku.
30:30 Hosté trefují tyč brány domácích.
29:02 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
28:33 Hosté přestřelují bránu domácích.
26:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý z trestného střílení (3:2)
24:50 Černý přestřelil bránu hostů.
22:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Matěj Štrobach, asistoval #81 Filip Černý (3:1)
21:57 Hosté míjí bránu Sokolů.
20:03 Vhazování v druhé třetině vyhrávají Sokoli.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
17:54 Wizards nevyužili přesilovku.
15:54 Vyloučen hráč #28 Tomáš Belej družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
15:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:0)
11:55 Tlučhoř neprosřelil brankaře hostů.
07:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (2:0)
06:48 Hosté znovu přestřelují bránu domácích.
04:35 Černý míjí bránu hostů.
03:42 Hosté přestřelují bránu Sokolů.
02:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #7 Michal Puchner (1:0)
02:06 Puchner blokuje střelu hostů.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají hosté.