58
  • 58 57:20
    Torpedo

Torpedo Havířov - SOKOLI Pardubice 6:7
branky: 8. Dominik Ryška, 19. Jan Warcholek, 26. David Křižák, 36. Tobiáš Zipser, 42. Tomasz Grycz, 50. Tomasz Grycz - 13. Adam Černý, 19. Tomáš Macháček, 24. Adam Černý, 35. Lukáš Drahný, 43. Adam Černý, 52. Adam Černý, 53. Sebastian Ševeček; rozhodčí: Ondřej Keberle - Adam Kiovský; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 20 - Vojtěch Ujec 22; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Trenér): Dnes jsme navázali na čtvrteční utkání kdy jsme kontrolovali balonek tlačili se do šancí a plnili pokyny které jsme si řekli. Bohužel ale pořád děláme triviální chyby ze kterých si zápas zkomplikujeme. Musím pochválit týmovost. Pracujeme dál neusneme na vavřínech. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska se mi zápas hodnotí velice těžko. Leží na nás evidentní deka, ze které jsme zatím nenašli cestu ven. Dneska jsme do zápasu vstoupili s dobrou energií, odvahou a emocemi na střídačce. Dali jsem řadu pěkných gólů po kvalitní součinnosti celé lajny. Bohužel ve finální fázi našich šancí těžce selháváme. Nedá se svítit, jedeme dál a věřím, že to zlomíme. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
57:20 Timeout Torpedo Havířov
57:20 Torpedo zkusí štěstí bez brankáře.
56:14 Torpedo vysoko napadá.
55:46 Urbančíkovi dnes míček odskakuje.
54:45 Řezáč byl blízko vyrovnání.
54:25 Grycz ve velké šanci míjí.
53:06 Černý ve své další šanci těsně minul.
52:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #8 Tomáš Macháček (6:7)
52:28 Chyba v obraně a Pardubice po delší době vedou.
51:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #44 Lukáš Drahný (6:6)
51:14 Rychlý protiútok, Černý dává svou čtvrtou dnešní branku a je po chvilce opět vyrovnáno.
50:45 Nebezpečná střela ztečována nad bránu Rusze.
49:53 GÓL Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz bez asistence (6:5)
49:53 Grycz dává svou druhou branku a 10 minut před koncem třetiny Torpedo znovu vede.
49:02 Torpedo ubránilo první přesilovku.
48:10 Přesilovka zatím bez střelby.
47:04 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
46:34 Odložené vyločení, Pardubice mají výhodu.
45:46 Chmiel těsně míjí pravý roh.
44:46 Ujec vychytal v šanci Warcholka.
42:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #7 Michal Puchner (5:5)
42:50 Totožná akce jako při první přesilovce, kdy hráč po rychlé nahrávce střílí do poloprázdné brány.
42:08 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
42:08 Sokoli budou mít možnost znovu vyrovnat.
41:30 Špatné zpracování Záruby dává míček domácím.
41:01 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #57 Tobiáš Zipser (5:4)
41:01 Grycz prostřelil vše co mu stálo v cestě a Torpedo na začátku třetiny vede.
40:01 Buly závěrečné třetiny pro Pardubice.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:20 Křižák orazítkoval břevno.
36:21 Další zákroky pro Ujece.
35:18 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #13 David Křižák (4:4)
35:18 Krásná akce až do prázdné branky a rychlé vyrovnání také od domácích.
34:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (3:4)
34:43 Drahný střelou z první proměňuje přesilovku a Pardubice vedou.
33:12 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:12 První přesilovku si zahrají hosté.
32:20 Únik Pezdy vychytán.
31:10 Utkání je stále hodně vyrovnené.
29:04 Drahný hodně střílí a také mluví s rozhodčími.
28:11 Ujec předvedl dobrý zákrok.
26:38 Drahnému to dnes pálí o stošest, nyní těsně minul-
26:07 Přečíslení 2 na 1 promeněno i na druhé straně.
25:46 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #4 Jan Warcholek (3:3)
25:31 Po samostatném úniku na každé straně.
24:34 Gólová střela Ryška ztečována.
24:10 Torpedo ztratilo přesnost při nahrávkách.
23:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #60 Michal Jeřáb (2:3)
23:05 Rychlé přečíslení 2 na 1 nekompromisně zakončeno.
22:33 Pardubice usazené na útočné polovině.
21:44 Zipser zastavil nahrávku na volného Drahného.
21:14 Tichý z dobré pozice na středu přestřelil.
20:01 Druhé buly také pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:45 Na opačné straně se dvakrát vyznamenal Ujec.
19:21 Rusz zabránil gólu.
18:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #60 Michal Jeřáb (2:2)
18:53 Bleskové vyrovnání, střelu Jeřába, která se  odrazila od tyčky doráží Macháček.
18:30 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (2:1)
18:30 Také domácí svúj volný úder proměňují, Warcholelk trefuje nechytatelně do růžku.
18:29 Úder ze zajímavé pozice pro Torpedo.
17:13 Střela po zemi Rusze nepřekvapila.
16:34 Spousta faulů teď od domácích.
15:56 Drahnému se najézd vůbec nepovedl, zkoušel trefit k levé tyččce, ale o hodně minul.
15:55 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #44 Lukáš Drahný.
15:55 Chybná rozehrávka Torpeda znamenala rychlý protiútok, který byl zastaven faulem.
15:45 Tři střely sokolů zařízení nenašly.
13:51 V další šanci mu míček sjel z čepele. Po rychlém protiútoku skvěle zasahuje Ujec.
13:24 Král o kousek minul tyčku.
13:03 Střela Řezáče z první vysoko nad.
12:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
12:30 Precizně zahraný volný úder znamená vyrovnání.
11:35 Dva skvělé zákroky Rusze zabránily vyrovnání.
10:40 Přihřávku na osamoceného Křižáka zastavuje jeden z obránců.
10:00 Hraje se ve velkém tempu, hra se přelévá ze strany na stranu.
08:45 Pohotový zákrok rukou předvedl Rusz.
08:30 Střela Jeřába z poloviny nenašla cíl.
08:02 Popadaly nám mantinely :(
07:35 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (1:0)
07:35 Pěkně rozehraný volný úder, po kterém neměl problém z bezprostřední blízkosti zakončit Ryška.
07:30 V dobré šanci se ocitl Belej, ale také trefuje pouze blok.
06:52 Řezáč v nebezpečné pozici před bránou trefuje obránce.
06:15 Úvodní zákrok pro Ujece.
05:36 Zakončení domácích prozatím postrádá přesnost.
05:00 Chmiel ve 100% šanci selhal.
04:35 Pardubice neproměnily svůj únik.
03:55 První střela domácích skončila na boční síťce.
02:30 První zákrok pro domácího Rusze.
02:14 Pardubice se snaží aktivně napadat a dělají domácím problémy s rozehrávkou.
01:30 Torpedo kombinuje na své polovině a vyčkává.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo, přeruší konečně domácí nepříznivou sérii?