• 60 59:45
    2
    Jakub LANGPAUL

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 5:1
branky: 3. Adam Černý, 16. Lukáš Drahný, 28. Adam Cibere, 33. David Strnádek, 60. Jan Nezval - 29. Jakub Hejhal; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Klán; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Matějka 20 - David Fröde 24; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Dnes jsme měli špatný vstup do zápasu. Byli jsme v obraně i v útoku příliš pasivní a soupeř nás ve všem předčil. Od druhé třetiny se náš výkon zlepšoval, nicméně jsme nebyli schopni dát góla, protože naši rozdíloví hráči to nedokázali vzít na sebe. Třetí třetina byla zahrána kvalitně, měli jsme dostatek gólových pozic, ve kterých jsme nebyli bohužel připravení skórovat, proto pro nás zasloužená prohra. Díky všem aktérům za zápas.
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dnes celých 60 minut koncentrovaný výkon, nebýt zbytečných vyloučení kdy jsme hosty dostali do zápasu. Teď v klidu zregenerovat a připavit se na nedělní zápas. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #5 Jakub Šimák (5:1)
59:45 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
59:45 Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
56:34 Hosté hrají v šesti bez brankaře.
56:33 Hosté si vyžádali odpočinkový čas.
54:55 Přesilovky zůstávají znovu nevyužité.
52:55 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
51:11 Vyloučen hráč #21 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
50:12 Náchod opět nevyužil přesilovku.
48:12 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
46:31 Puchner přestřelil bránu hostů.
40:01 I napotřetí jsou ve vhazování úspěšní domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
38:29 Matějka úspěšně chytá střely hostů.
32:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #4 Adam Cibere (4:1)
28:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #86 Jakub Hejhal, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:1)
27:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #4 Adam Cibere, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:0)
26:31 Náchod nevyužil přesilovku.
24:31 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení
20:01 Vhazování znovu vyhrávají Sokoli.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:57 První třetinu zakončila akce Macháčka.
15:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #17 David Strnádek (2:0)
14:54 Ani jeden z týmů nevyužil svou přesilovku.
12:54 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:37 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
08:41 Křinka míjí bránu hostů.
07:00 Po neproměněném trestném střílení se hra opět posouvá před bránu hostů.
06:05 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #61 Martin Hanuš.
04:50 Sokoli brání akce hostů.
02:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #4 Adam Cibere (1:0)
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domácí.