• 60 59:04
    4:10
    Antonín VALÍČEK

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 4:10
branky: 4. Lukáš Tesařík, 17. Štěpán Novák, 28. Lukáš Tesařík, 33. Matěj Štrobach - 26. Marek Zapletal, 35. Michal Malec, 40. Adam Klusoň, 42. Jakub Vařecha, 44. Marek Zapletal, 49. Michal Malec, 56. Michal Malec, 58. Jakub Vařecha, 58. Michal Malec, 60. Antonín Valíček; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 27 - Matěj Buršík 19; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:7
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): První polovina utkání nám vyšla, druhá už ne. Psychicky nestabilní výkon nám body prostě nepřinesl. Příště musíme být kvaltinější po všech stránkách. nDěkuji soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00 Komentář hostů Procházka Miloš (Asistent trenéra): V obranné fázi jsme nezvládli to, co chceme, zejména ve hře 1na1. Přidržování balónu nás stálo začátek zápasu. Nicméně jsme rádi za zlepšení v závěru a 3 body do tabulky. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:15
59:05 Hadač hraje svoje první vteřiny utkání.
59:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #58 Antonín Valíček, asistoval #5 Adam Petřivalský (4:10)
58:20 Hra v šesti se domácím nevydařila.
57:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (4:9)
57:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #77 Matěj Buršík (4:8)
56:45 Wizards to zkouší v 6.
55:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #48 Adam Klusoň (4:7)
55:09 Buršík chytil Novákovu střelu se štěstím.
54:07 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
51:05 Štěpán Novák zlomil kotníky svému soupeři.
48:21 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
48:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:6)
48:16 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
44:20 Standardka Wizards těsně nad.
43:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #89 Michal Horák (4:5)
43:45 Zapletalův výběh úspěšný.
41:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (4:4)
41:37 Skvělá kombinace Hattrick Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:3)
34:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:2
33:32 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky
32:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Matěj Štrobach, asistoval #81 Filip Černý (4:1)
32:30 Bednář nahradil Počtu ve druhé formaci.
31:05 Domácí nebyli v přesilovce nebezpeční.
31:00 Matěj Bednář se rozcvičuje.
29:05 Vyloučen hráč #5 Adam Petřivalský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky
29:05 Uvidíme první přesilovku utkání.
27:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #97 Kryštof Počta (3:1)
27:41 Tesařík se prosazuje po skvělé nahrávce od Počty.
25:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #5 Adam Petřivalský (2:1)
22:30 Eliášova překvapivá střela backhandem nenašla svůj cíl.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:25 Tomáš Rudolecký vykouzlil skvělý zákrok! Ještě to má v sobě!
16:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #97 Kryštof Počta (2:0)
15:45 Počta se skvěle protlačil před branku, tam se ale neprosadil.
12:50 Filip Černý únik 2 na 1 nevyužil.
10:30 Novák dělá obraně Hattricku velké problémy.
09:25 Zmatek před brankou Wizards.
08:15 Novákův výběh nepřesný.
03:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:0)
03:01 Tesařík vymetl pavučiny v šibenici z poloviny hřiště a otevřel tím střeleckou listinu Wizards.
02:30 Stibor netrefil odkrytou branku.
01:14 Po střele Nováka zazvonila tyč!
00:15 Rudolecký si připsal první zákrok.